Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem jön meg és nagyon görcsölök, de nem lehetek terhes..Mi ez? fórum

Nem jön meg és nagyon görcsölök, de nem lehetek terhes..Mi ez? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2009. febr. 20. 07:46
Ez nagyon jó hír:)
93. k.tünde78 (válaszként erre: 87. - K.tünde78)
2009. febr. 19. 17:42

A szomszéd asszonykám csodája,most 8 hetes a pociban és jó helyen van a méhben!!!Annyira örülök!

Látod van csoda,ami veled is hamarosan megtörténik.

Puszi neked!!

92. 318512f90e (válaszként erre: 91. - 285ef8daf9)
2009. febr. 5. 15:40

ne másra figyelj, csak saját magadra!!!!


bízom benne, hogy jóra fordul a sorsod, igazán megérdemled!

a gyógyszerektől ne félj, egy ilyen erős asszonynak mint Te, meg se kottyan!

puszillak!

2009. febr. 5. 14:43

Elmondhatatlanul jó érzés hogy itt vagytok..

Ha bármiben tudok esetleg én segíteni írjátok meg jó??

90. Nettka03 (válaszként erre: 86. - 285ef8daf9)
2009. febr. 5. 14:19
Hát ez valóban jó hír, akkor látod megvan a cél amiért érdemes kitartani,nem elkeseredni! A betegségen ne törd a fejed az már sajnos egy létező dolog inkább a gyógyulásra koncentrálj és arra a sok szépre ami még várhat rád az életben!! KITARTÁS
89. k.tünde78 (válaszként erre: 88. - 285ef8daf9)
2009. febr. 5. 13:25

Ne félj!

Tudod,hogy manapság midennre egy csomó káros mellékhatást ráírnak,és hálisten nagyon kevés okoz valamilyen tünetet.Fogd fel,úgy,hogy "muszály feltüntetni őket,de NEKEM semmi gondot nem fog okozni".Tudod,fő a pozitív hozzáállás.

Annyira örülök neked!

2009. febr. 5. 13:04

Köszönöm,ez is csak erőt ad..és ez most nagyon kell..

Csak ettől a gyógyszertől félek nagyon nagyon:(

87. k.tünde78 (válaszként erre: 84. - 285ef8daf9)
2009. febr. 5. 12:07

Én ismerem ezt a betegséget,mert a szomszédasszonyom is ebben szenved.Őt is azzal kecsegtették,hogy előbb utóbb kikell pakolni,tulajdonképp a petefészkei televannak olyan"véres gyulladásos folyadékkal és cisztákkal".Ők is sokáig akartak babát,2 beültetésen esett át amik sajnos nem maradtak meg,erre azért volt szükség mert nála az endometriozisos gyulladások hegesedést okoztak a petevezetőben(valszinű te is így jártál vólna ha azok nem lettek vólna eltávolítva,vagy már e betegség következménye vólt mivel sokáig csendben munkálkodik),így ha megtermékenyűlt vólna is nagyvalószinűséggel méhenkívüli terhesség lett vólna.Illetve valóban a betegség elfolytására a terhesség vagy pedig a ciklus megszüntetése a leg célra vezetőbb.

Hogy mondjak egy jó hírt:szomszédasszonykámmal megtörtént a csoda és babát vár,igaz még most megy orvoshoz,de a tesz pozitív,már kb 3 hónapja émelyeg és minden baja van(remélem méhen belűl van a pici,nagyon féltem őket).


Kaptál egy betegséget a sorstól,de kaptál mellé egy lehetőséget a saját gyermekre.Nagyon örülök neked.Meglásd minden jól megy majd,csak légy türelmes.Sosem volt ilyen közel a lehetőség a közös babára mint most,fél év már nem hosszú idő.Isten és az egymásba vetett hitetek célra vezet benneteket.

Ölellek

2009. febr. 5. 11:24

A fájdalom csökkent..

Lelkileg jól,mert a doki szerint ha minden jól megy vállalhatok lombik beültetést is,a kúra végén,eredményesen..

És ez volt a legjobb hír amit odabent hallottam..

2009. febr. 5. 10:54
szia, utánnaolvastam hát sajnálom, hogy egy ilyen szemét betegség is megtalált, mintha már nem lett volna bajod elég idáig is! remélem beválik a kezelés, tényleg nem túl rövid ideig tart, csak legalább sikerüljön a végére járni. a fájdalmaidat legalább tudták csökkenteni? lelkileg hogy bírod?
2009. febr. 5. 10:34

Sziasztok..

Hát a komolyságát még én sem mértem fel a dolognak igazán azthiszem..

Endiometriosis-om van..

Ha a keresőbe beírjátok,el tudjátok olvasni mi ez,én még most sem tudnám elmagyarázni ha valaki kérdezné,hiába mondták el már 100x...

Amikor bementem az orvosok véleménye kétfelé oszlott..

Az egyik fele ki akart pakolni teljesen plusz a vastag beleimből kivenni, amásik egy sokkal humánusabb megoldással próbálkozik..

Ez következik most..

fél évre leállítják a havi ciklusom,hogy a ciszták és a megvastagodott méhnyálkahártya leszáradjon és eltünjön..

Így deritik ki,hogy a havi vérzés okozza-e a betegségemet,vagy más eredetű..

Ha a fél év alatt még mindíg termelődnek a ciszták akkor más baj van..

Hétfőtöl egy hormon gyógyszert fogok szedni..

A mellékhatásai rémísztőek,de ha ez segít akkor muszáj végigcsinálnom...


Hát nagyvonalakban ennyi..

83. k.tünde78 (válaszként erre: 80. - 285ef8daf9)
2009. febr. 4. 19:05

Szia!

Végre otthon és köztünk vagy újra.

Várom a beszámolód,remélem nem olyan komoly mint amilyennek érzem.

Pihenj sokat.

2009. febr. 4. 18:32
Szia, örülök én is hogy már otthonról írsz, de azért szegénykém sokáig bent voltál, pihenj ha tudsz, jobbulást és jelentkezz feltétlenül!!
81. 318512f90e (válaszként erre: 80. - 285ef8daf9)
2009. febr. 4. 18:22

örülök, hogy otthon vagy, pihizzél sokat! de a hosszú út áll még előtted szöveg, nekem nem tetszik...rosszat sejtek...:(


de remélem csak rosszul érzem!

2009. febr. 4. 16:50

Sziasztok..

Hazajöttem de van még egy hosszú út elöttem..

Holnap leírok mindent,még ki sem pakoltam..

Hiányzott mindenki kéne már net a korházakba is:)

Köszönöm,hogy velem voltatok!

Holnap jövök.

2009. febr. 2. 17:40
Én is kiváncsi lennék mi a helyzet!
2009. febr. 2. 16:40
hétfő van....valaki?tud valamit?
2009. febr. 1. 11:34
jaaaa....persze....minek is kéne....:(
76. d879a0c5b4 (válaszként erre: 75. - 318512f90e)
2009. febr. 1. 11:17
Hétvégén nem dolgoznak az orvosok, majd hétfőn tudunk többet.
2009. febr. 1. 09:37
húúhaaa! én most olvasom mi történt Annamarival....még mindig nem tud senki semmit????
2009. jan. 31. 21:07
Reméljük jó kezekben van!
2009. jan. 31. 13:48

Kórházban van, cisztákat találtak a petefészkeiben, ezért görcsölt... :(


Többet nem tudunk...

2009. jan. 31. 12:34

TUD VALAKI VALAMIT A MI ANNAMÁRIÁRIÁNKRÓL??

Remélem nincs nagy baj.Aggódom miatta nagyon.

2009. jan. 30. 21:51
Szia, van valami??? Remélem otthon vagy nem tartottak a kórházban!!!
2009. jan. 30. 16:29
Hűűű!Veled vagyok!És mindenki más is.
2009. jan. 30. 15:10

Köszönöm nagyon kedves vagy!

Ez most nagyon jól jön..

2009. jan. 30. 15:09
Szorítunk neked egy emberként. Nem lesz semmi baj meglátod!!!
2009. jan. 30. 14:29

De ahová visznek onnan már küldtek el úgy hogy másik kórházban sűrgősséggel megműtöttek..

Akkor a petefészkeim tele voltak cisztával:(

Ez egy örök gond nálam..

Ezért félek most is..

Amúgy már vérezgetek,de ez nem olyan mint egy mensi....

2009. jan. 30. 14:25

Semmit..

Megnéztem neten a BNO kódot a szerint méhkürt és petefészek gyulladás,de nem tudott mást ráírni meg sem vizsgált..

2009. jan. 30. 14:07
Ügyeletes mondott vmit???
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook