Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek ha peteérés óta 14. napja 'fent van a hőm', van esély a kismamaságra? 3-szor 1 tizedet megmozdult felfele.....le nem.... fórum

Szerintetek ha peteérés óta 14. napja 'fent van a hőm', van esély a kismamaságra? 3-szor 1 tizedet megmozdult felfele.....le nem.... (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. máj. 23. 08:25

A 14. nap mar ha csinalsz tesztet latszani fog ha terhes vagy! De nem mindenkinel! Normalis idonek szamit a 16 nap.Ebbe beletartozik a pecseteles is. A 17 naptol szokta mondani hogy esetleg terhes vagy ha negativ a teszt akkor lehetseges ciszta ami fent tartja a homersekletet.

A Trifazisos gorbe tenyleg jelenthet terhesseget, de nem minden esetben, erre en is pelda vagyok. En is produkaltam mat 3 fazisos gorbeket, de nem voltam baba.

4020 nagyon sok mulik azon is hogy milyenek szoktak lenni a gorbeid, es milyen hosszu szokott lenni altalaban a peteeres utani szakasz. Mert ha altalaban 12 nap akkor szerintem nyugottan tesztelj. Bar ha ez megnyugtat mar a 14. nap is lehet. Nekem 16 napos a masodik szakasz es a 14. nap mar pozitivat teszteltem.

2008. máj. 23. 05:52

Én biztos nem a hőmérséklet mérést figyelném,hogy teherbeesek.Nagyon sok mindentől változhat pld.ha izgulsz is!

Szedj már most terhes vitamint!

Ne akard túl görcsösen se a dolgot!

Inkább a nőgyógyászodtól kérj tanácsot mikor a legvalószínűbb,hogy teherbe ess.Még gyógyszert is írhat fel ,hogy rásegítsen a dologra.

sok sikert!

2008. máj. 22. 23:41

Szia!

Azt olvastam egy nagyon jó oldalon,hogy a trifázisos görbék 95%-a terheseknél fordul elő.Ez azt jelenti,hogy 3 jól elkülöníthető szintet lehet megfigyelni a görbén.Ha a tiéd ilyen,nagy esélyed van rá.Egyébként magad is megnézheted a babatervezokotthona.net oldalon,rengeteg példagörbe van:terhes is meg nem terhes is.Ezenkívül sok információ.Szívből ajánlom!

5. 4020 (válaszként erre: 3. - Dinadin)
2008. máj. 22. 22:08
Szombaton, de az eddigi jeleim nem jelentkeztek még....csak beleélni sem szeretnénk magunkat.....de vasárnap biztos csinálok tesztet, annál többet azért nem várok.....:)
4. 4020 (válaszként erre: 2. - Fe6fe7671f)
2008. máj. 22. 21:58
Nem vagyok egy magas hőmérsékletű,, most 36,6 és 36,7 között van. Peteérés előtt is csak 36.3 körül mozgott amúgy. Ez még ne adjon okot a reménykedésre??
2008. máj. 22. 21:56
Előfordulhat! Szerintem már lehetne csinálni egy tesztet. Mikor kellene megjönnie egyébként?
2008. máj. 22. 21:32

Miért, mennyi a hőmérsékleted így?

Hány naponként van mensesed?

1. 4020
2008. máj. 22. 21:30
Szerintetek ha peteérés óta 14. napja 'fent van a hőm', van esély a kismamaságra? 3-szor 1 tizedet megmozdult felfele.....le nem....
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook