Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Reggelre erős szúró érzés a jobb mellkason . Mitől lehet ez? Ha nem veszek levegőt és megmozdulok akkor is beleszúr. fórum

Reggelre erős szúró érzés a jobb mellkason . Mitől lehet ez? Ha nem veszek levegőt és megmozdulok akkor is beleszúr. (tudásbázis kérdés)


14. kisj
2012. jan. 28. 13:37

Ha mozgásra fáj akkor szerintem valami izom-, vagy idegi becsípődés lehet, vagy a rekeszizmodba szorult levegő miatt szúrhat.

Ha nem múlik akkor a saját magad megnyugtatása végett menj dokihoz.

(fájdalomcsillapítóval ezt nem jó elfedni)

13. Zamila (válaszként erre: 12. - Arcus21)
2012. jan. 28. 08:32
Próbáld ki a fájdalom csillapítót,de ha fokozódik,és megnyugtat akkor menj vele orvoshoz.Ha a gyomrod,akkor meg egyél valamit,vagy igyál,lehet segít az is.
12. arcus21 (válaszként erre: 11. - Zamila)
2012. jan. 28. 08:29
Esetleg valami gyógyszert patikában nem lehetne venni rá? Vagy csak sima fájdalom csillapító van rá?
11. Zamila (válaszként erre: 10. - Arcus21)
2012. jan. 28. 08:25
Nem biztos,hogy feltétlen feküdni kellene,sztem majd szép fokozatosan elmúlik,ha mozogsz talán könnyebben.
2012. jan. 28. 08:18
Este semmi bajom nem volt. Reggel kimentem kv-t inni és akkor kezdett erősen szúrkálni, főleg ha megmozdulok akkor. Most egy kicsit jobb de hányingerem kezd lenni, énis elfekvésre gyanakszom, mert se köhögés, se lázam nincs illetve náthás sem vagyok, ezért gondolom hogy tüdőgyulladás nem lehet. Szívem meg a másik oldalon van. :) Most 24 éves vagyok, 12 éves koromba TBC-m volt rengeteg injekciót és gyógyszert szedtem, bár akkor nem volt semmi szúró érzés. Azt mondják itthon feküdjek le, és elmúlik, de akkor is ugyanugy szúr.
9. Zamila (válaszként erre: 1. - Arcus21)
2012. jan. 28. 08:09
Valószínű,valamelyik bordaközi izmod a ludas,lehet elfeküdted,vagy rosszul mozdultál,de gyomorbántalom is okozhatja,én elég sokszor így járok,a frászthozta rám eleinte :S
2012. jan. 28. 08:01
Azonnal orvos!
2012. jan. 28. 08:00

ez különösen férfiaknál nem vicc.

Szerintem is megér egy ügyeletet, mert nem hogy az infarktus előjele:((((((

2012. jan. 28. 07:44
Nekem a gyomrom miatt volt melkasi fajdalmam, mert kisugarzott oda. De ezt a diagnozist 2 nap korhaz elozte meg ahol elvegeztek minden vizsgalatot es kizartak a sziv es a tudo megbetegedeset.
2012. jan. 28. 07:42
Ha nincs is semmi komoly, legalabb megnyugszol!
2012. jan. 28. 07:42
Szerintem az ügyelet.. ekg
2012. jan. 28. 07:42
Melkasi fajdalommal, szurkalassal nem lehet jatszani!!!!!! Azonnal orvos!!
2012. jan. 28. 07:38
Reggel mikor felkeltem, erősen elkezdett beleszúrni a mellkasom jobb felén jobbra kicsit lent, nem csak levegővételnél, hanem ha kicsit megmozdulok akkor is. Elfog ez múlni? Ugye semmi komoly bajom nincs? :( Este még semmi bajom sem volt. Elég erősen beleszúrkál mozgáskor. Mit csináljak vele?
2012. jan. 28. 07:35
Reggelre erős szúró érzés a jobb mellkason . Mitől lehet ez? Ha nem veszek levegőt és megmozdulok akkor is beleszúr.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook