Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek ha az albérlet tulaja bejelent, és az albérlet a tartózkodási hely a lakcímkártyámon, akkor kell a parkolásért fizetni? fórum

Szerintetek ha az albérlet tulaja bejelent, és az albérlet a tartózkodási hely a lakcímkártyámon, akkor kell a parkolásért fizetni? (tudásbázis kérdés)

2009. dec. 12. 07:02
Unokatesómék saját lakásban laknak és bérletet kell venniük,mivel ott csak fizetős parkoló van!Ha nincs bérlet, büntetés!
7. simple (válaszként erre: 2. - Mindy1982)
2009. dec. 11. 19:43
Én úgy tudom állandó bejelentett lakcím kell. Plusz az autónak az üzembentartója te kell hogy legyél. Ezt a két dolgot egyeztetik, hogy ténylegesen ott laksz-e valamint ténylegesen te használod az autót amire kiadják a matricát.
6. Mindy1982 (válaszként erre: 5. - Mindy1982)
2009. dec. 11. 14:52
...vagyis az önkörmányzatot!
2009. dec. 11. 14:17

Köszi szépen, szerintem is esélyes, hogy állandó lakcím kellene...

Akkor megkérdezem az okmányirodát! :o)

2009. dec. 11. 14:12
nem kell fizetni,ha ahhoz a címhez nincs másik autó bejelentve.Tuti hogy nem kell.de lehet hogy csak állandó lakcímnél ezt nem tudom biztosra...
2009. dec. 11. 14:04

abban az esetben, ha a lakáshoz nincs másik kocsi bejelentve, és az okmányirodából, ahova eddig tartoztatok átjelented a kocsit (aminek neked kell lenni az üzembetartónak), hogy mostantól az új címre fizeted a súlyadót. mármint ahhoz az önkormányzathoz, ahova az új címed szól.


de azt nem tudom, hogy tartozkodási hely is elég-e, szerintem nem.... javaslom hívd fel a kerületi okmányirodát.

2009. dec. 11. 13:54

Ahova költözünk parkoló övezet, és szeretnénk a parkolási díjat elkerülni... elég, ha tartózkodási helyként van megjölve az a cím?

Előre is köszi a segítséget!

2009. dec. 11. 13:53
Szerintetek ha az albérlet tulaja bejelent, és az albérlet a tartózkodási hely a lakcímkártyámon, akkor kell a parkolásért fizetni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook