Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek függ-e a kapcsolat kimenetele a szextől? fórum

Szerintetek függ-e a kapcsolat kimenetele a szextől? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. jún. 13. 20:48
Én nem tulajdonítok sok jelentőséget az időnek ezen a téren. És alapjánban véve a testiséget sem ilyen szemszögből mérem. Ha tetszik a pasi, vonzódunk egymáshoz, kialakul a vágy, akkor én lefeküdnék vele az akárhányadik randin. Hiába a szellemi vonzódás, ha nincsen testi, és egy idő múlva kihűl a forró szex is, ha nincs a fejekben semmi közös.
12. 81f46d06d3 (válaszként erre: 8. - Vichy)
2009. jún. 13. 20:46
:DDDDDDDDD
11. tixtina (válaszként erre: 4. - Szilva88)
2009. jún. 13. 19:47

Nekem is ezt mondta anno a barátnőm,hogy húzni-halasztani.Aztán-fél év múlva került sor a "nagy eseményre".Tiszavirág életű lett a kapcsolatunk.

A mostani társammal immáron nyolcadik éve vagyunk együtt-és az első alkalommal lefeküdtünk.

Szerintem nem ez határozza meg egy kapcsolat jövőjét.

Az megint más kérdés,hogy vannak nők,akik "olcsón adják" magukat-Szerintem ez látszik egy emberen-mit akar.Szórakozni,vagy komoly kapcsolatot.

10. Fiatal nő (válaszként erre: 9. - Cf20c2b7d0)
2009. jún. 13. 18:41
Én viszont "tök ismeretlenül" nem tudnék senkivel 'összefeküdni', egyszerűen nem vinne rá a lélek. :-)
9. cf20c2b7d0 (válaszként erre: 7. - Fiatal nő)
2009. jún. 13. 18:35
lelked rajta:)de én úgy gondolom, hogy ezt a szellemi és testi megismerést nem kell szétválasztani és akkor nem szükséges az a pár kínlasztó hónap sem.
2009. jún. 13. 18:34

tovább bonyolítanám...

Mi van akkor ha van köztük 50 km minimum és csak hetente tudnak találkozni?? milyen amikor meg vanank örülve egymásért?? de csak ritkán láthatja?? :(

Akivel naponta vagy kétnaponta találkoznék, lehet nem tenném én sem rögtön, mert tudom, hogy akármikor lehet, de ha alig láthatom?


szerintem semmire nincs szabály, volt példa első randin szexből komolyra, és valljuk be hónapos várakoztatások is értek véget. Vagy nem feküdtél le vele, nem volt semmi, ezért nem is lett kapcsolat és nem kelett várni hónapokat..de mi van ha lefekszel vele hamarabb??


Amúgy ha valakit nem kívnáok első találkozáskor, akkor később mitől kívánom meg?


Attól hogy közelebb érzem??


Volt hogy megkedveltem egy srácot, mert előtte nem volt pasim egy évig- saját elhatározásból.

Olyan volt amileyen be sem jön. Egyszerű, nem is nézett ki jól, igénytelen volt, száraz kézzel, rücskös bőrrel, második talin büdös is volt, de akkor megfogott valami...mondjuk most ráhánynék.

7. Fiatal nő (válaszként erre: 6. - Cf20c2b7d0)
2009. jún. 13. 18:32
Miért? Szerintem egyáltalán nem, és inkább ez volna a normális, minthogy mindjárt az első héten... Előbb szellemileg kell megismerni a másikat, aztán jöhet a többi. Addig, amíg nem ismerem eléggé a másikat úgymond fejben, addig én nem adom magam senkinek... :-)))
6. cf20c2b7d0 (válaszként erre: 5. - Fiatal nő)
2009. jún. 13. 18:30
Azért az egy kicsit már túlzás:)
5. Fiatal nő (válaszként erre: 3. - Cf20c2b7d0)
2009. jún. 13. 18:29
Hát nem. Sőt, szerintem a kapcsolat első pár hónapjában sem. De hát ez megint mindenki szerint máshogy van. :-)))
2009. jún. 13. 18:29

Sziasztok!

Pont ma beszélgettünk Párommal és sógorommal erről és ők,mint pasik,azt mondták,hogy amikor nagyon hamar lefeküdtek egy nővel abból soha nem volt hosszú kapcsolat,vagy egyáltalán nem lett kapcsolat.

3. cf20c2b7d0 (válaszként erre: 1. - Vichy)
2009. jún. 13. 18:28
Szerintem nem igazán szerencsés az első randin szexelni.
2009. jún. 13. 18:26
Nem függ, de nem vagyok annak a híve, hogy minél előbb... :-S
2009. jún. 13. 18:24

Mit gondoltok?

Mindegy hányadik randin van??


Véleményem szerint nem ettől függ, hogy mi meddig tart, meg hogy pasi később beleszeret-e a csajba vagy fordítva.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook