Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek ez betegség? fórum

Szerintetek ez betegség? (beszélgetős fórum)


1 2 3
5. 0c97fbb607 (válaszként erre: 1. - 7bfff19760)
2008. nov. 15. 08:12

Ez nem betegség.

A nyugtalanság,az idegesség és a szomorúság,valaminek az okozatai.

keresd meg az okot és megoldódik a problémád.

2008. nov. 15. 08:10
A táplálkozás:hát ...eszek is meg nemis.mikor van időm.Még iskolába járok,és mindennap így stresszhelyzetbe kerülök!!!Itthon sem minden a régi!(az anyagiak stb...)Talán a szüleim se akarják/tudják elfogadni,hogy már felnőtt vagyok,és a barátommal külföldre szeretnénk menni dolgozni...A páromon is idegeskedek...lelkileg a padlón vagyok!!!Most tényleg úgy érzem!Bármit csinálok,az másnak nem jó,és már nem tudom hogy viselkedjek,h az mindenkinek megfeleljen...Kiakarok szálni ebből a vonatból,mert beleőrülök!!!
2008. nov. 15. 08:05

Megkérdezhetem, hogy táplálkozol?

Mikor mit eszel?

Mennyire stresszes a munkád és egyébként az életed?

Mit próbáltál eddig?

2. Donyta (válaszként erre: 1. - 7bfff19760)
2008. nov. 15. 08:04

Szia!

Ennek nagyon pánik vagy depressziós hangzata van. Beteg vagy, keress fel orvost, hogy mielöbb tudj segíteni magadon!

2008. nov. 15. 08:00
sziasztok!Nagyon nyugtalan vagyok...már pár hónapja nagyon gyakran felidegesítem magam,különböző dolgok miatt(család,a párom stb....)Éjjeleket nem alszok,és minden este sírva ringatom magam álomba...ez nagyon rossz!Keresem a probléma +oldását de nem találom!!!Mindíg gyötröm magam,és ebbe belefáradok...Ha tudto kérlek segítsetek!beszéljünk róla!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook