Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek érdemes Fornetti látványpékséget nyitni, vagy ez már lefutott dolog?:) fórum

Szerintetek érdemes Fornetti látványpékséget nyitni, vagy ez már lefutott dolog?:) (tudásbázis kérdés)

2011. ápr. 26. 19:49
Itt nálunk Pomázon a fornettis nem ment, most 1 hónapja nyitott egy házi kalácsokat, kenyereket, péksütiket gyártó, áruló pékség. Az szerintem nagyon megy. A sütik nagyon finomak és mindig friss, akár mikor mentem a süti mindig langyos volt, gondolom viszik mintha ingyen adnák pedig nem így van (egy kalács v. kakaós csiga 190 ft). Ennek jobban van keletje, viszont sokkal több munka mint a fornetti.
2011. ápr. 17. 11:54
Unokatesómék nyitottak Fornettit,kb2 hónap után bezárták.Forgalmas helyen volt,ált. suli és gimi közelében,egy 4 sávos út mellett,egy üzletsor közepén.nem ment.
10. Kira88
2011. ápr. 17. 11:48
Szerintem működhet a Fornetti,ha forgalmas helyre tervezed,mint pl. iskola, óvoda vagy olyan munkahely mellé,ahol több százan fordulnak meg naponta. Úgy tudom,hogy a Princess is franchise-rendszerben működik.
9. cicanilla (válaszként erre: 5. - Pritta)
2011. ápr. 17. 11:48
Ahol nincs a közelben más, nem véletlenül nincs... vagy olyan helyen van, hogy nem lenne nyereséges, mert egyszerűen nincs vásárlóerő, vagy nincs hajlandóság a puffasztott, kevés anyagból álló péksütemény megvásárlására, mikor anyuka vagy nagymama ezerszer finomabb és táplálóbb sütiket süt. Manapság az emberek nagyon megnézik, hogy mire adnak ki pénzt, így én is azt mondom, inkább a házias jellegű péksüteményeknek lenne keletje, mert arra talán azt mondják, hogy megéri érte kiadni a pénzt.
2011. ápr. 17. 11:43
Nem messze tőlünk van Fornetti is és egy olyan pékség amiben természetes, adalékanyag-mentes pékáru van. Utóbbiben 11-kor már alig van valami, mindig sor áll, Fornettibe meg nem sok embert látok bemenni. Szerintem a pékáru bolt nyitás jó ötlet, de a Fornetti már nem.
2011. ápr. 17. 11:40
Ha olyan helyen,ami forgalmas,akkor igen!
2011. ápr. 17. 11:39
Még gondolkodtam a "Princess" pékségen is, de sajna nem találok infót, hogy ez működik-e franchise rendszerben:)
5. pritta (válaszként erre: 2. - Szoszilvi81)
2011. ápr. 17. 11:36
egyetértek, olyan helyen ahol nincs a közelben más, hogy ne legyen konkurencia akkor érdemes. legyen forgalmas helyen még
2011. ápr. 17. 11:36
Szerintem inkább nem ez a felpufasztott pogácsa kéne,hanem eredeti finom házi pogácsák,hidd el avval hamarabb híred kelne.
2011. ápr. 17. 11:34
nem hiszem hogy lefutott lenne, ez olyan, amit nagyon szeretnek az emberek, én pl alig bírom ki hogy ne vegyek ha megérzem az illatát :))) És ahogy látom sosem üres egyik üzlet sem :)) De ez csak egy vélemény :)
2011. ápr. 17. 11:33
Attól függ,hogy hol akarod nyitni. Ha olyan helyen ahol nincs, vagy nehezen lehet friss pékáruhoz jutni, ott lehet hogy bejön, főleg suli, állomás közelében vagy forgalmas környéken.
2011. ápr. 17. 11:31
Szerintetek érdemes Fornetti látványpékséget nyitni, vagy ez már lefutott dolog?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook