Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egészségesek-e a Fornetti termékek? fórum

Egészségesek-e a Fornetti termékek? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
81. szabk
2008. szept. 3. 15:34
sztem nem egészséges, de legalább nem is finom... :-)
80. d606bc0fd7 (válaszként erre: 79. - KISS IST)
2008. jún. 12. 08:28

Szia!


A mályvateáról már indult egy fórum, szerintem ott sok információt megtalálsz:


[link]

79. KISS IST (válaszként erre: 62. - Teveszme)
2008. jún. 12. 08:13
ÉN EGY GIRSENG SLIM TEÁVAL KEZDTEM FOGYÓKURÁZNI ÉS UTÁNA LÁTTAM A MÁLYVA TEÁT MÉG SAJNOS NEM PROBÁLTAM KI . MILYEN A KÉSZITMÉNY?
2008. jún. 11. 12:22
Hát....de finomak!:-)
2008. jún. 11. 08:20
Sok margarin, sok cukor, térfogatnövelők dögivel...nem mondhatók egészségesnek, de viszont finomak
2008. jún. 7. 20:15
Hát finomak, de eléggé hizlalóak sajnos...
75. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 69. - Kazmer52)
2008. jún. 7. 13:52
Szerinted, ha elmondja, nem fogják megvenni? A cigire is rá van írva, hogy rákot okoz, meg impoteniát, veszélyes az egészségre, mégis megveszik.
74. enci2
2008. máj. 30. 22:02
Háát, az update fornetti elméletileg egészséges.
73. sodrak
2008. máj. 30. 21:31
Szerintem , nem.
72. Ekidli
2008. máj. 29. 12:04
Én szerencsére nagyon ritkán eszem fornettit, és ha eszem is csak 2-3 darabot. Tudom, hogyha sokszor vennék egy idő után telesen rászoknék.:D(Amit nem akarok).Mondjuk ami visszatart még az ára, szerintem elég drágák. Inkább sütök otthon 1 tepsi pogit, abban legalább tudom, hogy mi van...
2008. máj. 29. 11:28
Mióta az új szives baba van a csomagoláson én is jobban odafigyelek. Szerintem ok nélkül nem írják rá hogy egészségesebb margarinból készült. Amúgy szerintem nem rosszak a sütieik.
2008. márc. 26. 11:18

Egészségesek-e a Fornetti termékek?



nem.miért lenne az?

ma már semi sem egészséges,csak a bio termék de az drága annyira hogy ha megveszed hogy egészségesen élj,az árától kapsz infarktust:)))

2008. márc. 26. 11:15
tundi-bundi akkor is ezt mondtad a vásárlóknak amikor ott dolgoztál? Szerintem nem kéne köpködni arra amiből évekig éltél.
2008. márc. 18. 18:16
Fornetti, fehérlisztes pékárú, kekszek, csokifélék, mind egyre mennek....liszt, cukor, zsiradék...
2008. márc. 18. 15:23
Nos!Én 5.évig sütöttem hajnal 4-18.h-ig!Láttam nyersen fagyottan kelten sülten s a sok köztes állapotban!Sok visszajelzést kaptam évek során :melyíktől fájdúlt meg a gyomruk a vásárlóknak,melyíktől milyen panaszuk volt ha 5-nél többet fogyasztottak!Szerintem ne egyétek!Vannak ettől sokkal finomabb kevesebb adalékanyagot tartalmazó sütik!Kérjétek el egyszer a tulajtól azt a neylon zsákot amiben kapják a fagyos terméket-ott fel van tüntettve milyen sok mindent adagolnak hozzá!Finomnak finom no de nem mindegy mitől!!!!Ha rákenik melegen e felületfényt na az megint lendít az édesérzésen!
2008. márc. 12. 17:19
Szerintem nem
2008. jan. 17. 11:32
Szerintem igen. Az új margarinnak köszönhetően szerintem jobb is lett az íze.
64. lily3
2007. dec. 7. 18:05
Szerintem sem.Én mindig magam sütök pogit,azt adom a kislányom kezébe.
63. Krysty
2007. dec. 7. 07:16
NEM!!!
2007. dec. 6. 22:46
Szerintem elképesztően egészségtelenek!Az e-számok és a cukor,na meg a fehér liszt és az a rengeteg zsiradék.. Amikor vettem,mindíg híztam negyed,vagy fél kilót.:) Mű mocsok,felejtsük el!Viszont a kérdésen csodálkozom,hiszen minden épeszű ember tudja,hogy a Fornetti nem egészséges.Maximum arról szólhatna a kérdés,hogy ártalmas-e,vagy sem.Szerintem ártalmas.
61. Deszty
2007. dec. 6. 21:58
Szerintem nem egészségesek!Én már lettem rosszul tőle!Ha nem mmuszály nem veszek!Inkább ha nincs más eszek zsíros kenyeret:))
2007. okt. 6. 18:14

Barackos krémmel töltött, fagyasztott FORNETTI réteske :

- B412 (guar-gumi: a mérgező guar (gyomnövény) magvaiból nyerik, melyek különböző káros anyagokat tartalmaznak. Mivel tökéletes tisztításuk gazdaságtalan, a kereskedelmi forgalomban lévő guar-gumi körülbelül 10%-ban engedélyezetten tartalmazhatja a gyomnövény egyéb kísérőanyagait is. Allergiát okozó anyag.)

- E452 (polifoszfátok: a legvitatottabb adalékok közé tartoznak. Az ugyan még nem bizonyított, hogy a gyerekeknél hiperaktivitást váltanak ki, az azonban igen, hogy a foszfátok befolyásolják az emberi szervezet kalciumanyagcseréjét. Túl sok foszfor bevitele megbontja a foszfát-kalcium egyensúlyt és megakadályozhatja a szervezet kálciumfelvételét (ami csontritkuláshoz vezethet).

- E104 (kinolinsárga: szintetikus színezőanyag, a patkányokra és az egerekre nézve ártalmatlannak bizonyult. Egy EU szakértői bizottság kutyákon végzett rövid idejű vizsgálata szerint „nem mutatható ki egyértelmű toxikus hatás”. Káros hatása az emberre nem ismeretes. Az USA-ban élelmiszerszínezőként tilos használni. Feltehetőleg allergiát okoz.)

- E110 (narancssárga: Feltehetőleg allergiát okoz.)

- E122 (azorubin: az eddigi állatkísérletek során nagyobb adagok esetén – a legkülönfélébb mellékhatásokat figyelték meg (a vérképre, a tüdőre, a nyirokrendszerre és a hasnyálmirigyre hat). Feltehetőleg allergiát okoz.)

- E124E (neukokcin: Feltehetőleg allergiát okoz. Az USA-ban betiltották.)


Adatok: „Az élelmiszerek adalékanyagai (a E-számok rejtélye)”.

Kiadja: a Hulladék munkaszövetség, az ÖKO-TEST Verlag alapján.

2007. aug. 26. 18:51
Nem tudom, hogy egészséges-e, de ..... finom! :-)
58. Évice
2007. aug. 10. 20:36
Hallottátok bevizsgálták a Fornetti termékeket és nincs benne a szervezetre káros anyag.Nem úgy mint a Túró varázsba....
57. Loni
2007. júl. 16. 17:38
Nem hiszem, hogy egészséges lenne. Magas a liszt, a cuko és a tartósítószer tartalma (gondolom én). Ráadásul nem is mindig sütik meg jól, hogy többet nyomjona mérlegen. (Tisztelet a kivételnek!)
2007. júl. 16. 11:48
finom, de egészségtelen:-))
55. LoLiNa
2007. jún. 29. 07:16
tele wan az egéx műanyaggal. bár.. mi nincs tele?! de azt mondom, inkább süssön az ember, akkor legalább tudja mit exik...
2007. jún. 23. 01:24

EZ a kérdés vicc gondolom...

Egészséges naná, minden benne van, amitől 100 kg lehet az ember, s totál rossz a szervezetnek.


DE FINCSI;)

53. Ancika
2007. jún. 22. 23:51
nem! de azért finomak :)
52. Évice
2007. jún. 22. 23:41
Sajnos egészségtelenek ezek a finom falatok és nagyon hízlalnak.Pár falat kalóriaértéke az egekbe szökik.Nehéz ellenállni amikor az utcán illatozik a fornetti felhő.Néha meglepem magam a kedvenceimmel.Szerintem a Norbis se rossz ízű, vagy csak a tudat,hogy eészséges?!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook