Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyi idő kell egy látványpékségnek ahhoz, hogy beinduljon? fórum

Mennyi idő kell egy látványpékségnek ahhoz, hogy beinduljon? (tudásbázis kérdés)

18. mm21
2013. márc. 4. 14:24
hát belvárosban van VI.ker, nehéz volt jó helyet taláni,de ez annak tűnt bár a multhéten 1 nap nagy áttörés volt,de most ismét itt a hétfő,azok meg sajna szarok szoktak lenni :S,hát már én sem tudom érdemes e csinálni,de ha nem ezt ebbe a világba mit csináljunk? ahonnan mi származunk (eger) ott még ennyi munkánk sem lenne.......... meg itt se könnyebb amióta itt élek megjártam minden rosszat mindenhez ismerős kell :S
17. Regin_a (válaszként erre: 16. - D878fb6317)
2013. márc. 3. 15:05

Igazad van,

de nem-igen lehet látni hiredéseket ilyen árusitóhelyekröl

Ha meg igen, akkor is a környék megy oda, nem a város másik feléböl


Egy belvárosi csarnok csak jó hely!

Csak tapasztalt realitást írtam

16. d878fb6317 (válaszként erre: 15. - Regin_a)
2013. márc. 2. 11:27

Jaj, most jól megvigasztaltad:(

Egy üzlet sikere sokmindentől függ, önmagában az, hogy jó helyen van nem elegendő.

És a jó hely is minden üzlet szempotjából mást jelent.

15. Regin_a (válaszként erre: 1. - Mm21)
2013. márc. 1. 21:00

Strandon télen nem kifizetődő

:)

Keseritsselek el

Haver csarnokban, Bp. belvárosban vett meg/át egy ilyen látványpékség-büfé boltot

A felesége korábban ott dolgozott, igy belelátott állitolag, hogy ment a bolt


2 év és örült hogy kiszállhatot belőle

Próbálkozott , mindennek, fagylalt, melegszendvics, Fornetti stb.


Igaz, felvett egy eladót is, mert a feleség gyesre ment

Lényweg hogy nem ment neki


Másik boltos is ismerős volt

Pár év után adták fel, pedig férj-feleség, dohány , csokoládé mosópor és tsai, + Fornetti pogi, pizza és hasonlók

Pici bolt, jó helyen és nem ment egy idő után

2013. márc. 1. 15:35
Hitelt vehetsz fel, olyat válassz, ahol előre törlesztheted a tőkét, mert akkor ha megvan az a pénz, amire számítassz, visszafizetheted a futamidő lejárta előtt, és nem kell kifizetned kamatként a dupláját...
13. szafaripók (válaszként erre: 12. - Mm21)
2013. márc. 1. 15:35
Nem akarlak én semmire rábeszélni, de ha sehonnan nem szerzel pénzt, akkor bezárhatsz, és buktok minden eddigit is.
12. mm21
2013. márc. 1. 14:55

hmmm sajna most nincs kitől jelenleg!


A bankos téma meg nem szime hogy adnának ha meg igen úgy csinálják meg,h több év és majd nem a felét + ba fizetni kéne az kicsit bonyolultabb

11. szafaripók (válaszként erre: 10. - Mm21)
2013. márc. 1. 14:31

Akkor sajna kölcsön kell kérned, ha van kitől.

Ha nincs kitől, akkor marad a hivatalos forma.

Mondjuk ha "csak" 200 ezerre van gyorsan szükséged, és gyorsan vissza is tudod adni, szerintem bárhol fogsz kapni (mármint banknál)...

10. mm21
2013. márc. 1. 14:15

cat..e..rina A család fizeti a hitelünket,meg kajában is nagyon sokat segítenek + ha tudnak adnak,de már elfogyott nekik is!


igen én se számítottam 1 évnél előbb levő profitra.... csak most megkaptuk a támogatásokat amivel rendbe tudnánk jönni és legalább a rendelés és a bolt bérleti díja kijönne belőle + az albérlet támogatást is megkaptuk,és így az is kihúzva,de mindezt csak áprilisba kapjuk meg ha mutatok igazolásokat h át utaltuk.....a költségeket! Csak most be is kellett rendelni ez elvitte a pénzt...

És emiatt nem tudok pénzt mozgatni,pedig azt április elején küldenék vissza


Szal most nagyon gyorsan kikell találnom valami megoldást hogy megoldódjon ez,mert akkor március végén csukhatunk be vagy nemtom :S pedig azt nem szeretnénk,most kezd jobb lenni statisztika szerint is ...........

9. zzmm
2013. márc. 1. 14:06
Igen, sajnos fél év - egy év között van, mire egy új vállalkozás önfenntartó lesz, ennyivel kell számolni..
2013. márc. 1. 13:59
A szórólap meg nagyon kevés manapság már...
2013. márc. 1. 13:59

Egy induló vállalkozásnak átlag 1 év kell, hogy önfenntartóvá válljon. Utána lehet gondolni a profitra.

Ha előbb összejön, az jó, de ahhoz nagyon sok meló kell...

6. 9d7907a17a (válaszként erre: 5. - Mm21)
2013. márc. 1. 13:58
Család nem tud segíteni?
5. mm21
2013. márc. 1. 13:57

nagyon sok akció van


barackos,túrós,sajtos pogi is 119/10dkg


Szórólapozunk amikor csak tudunk!.........


Csak most kezdünk kifogyni a tőkéből meg mi is hitelből indultunk :S :S és már látszik a fejlődés de h kihúzzon a xarból annyira nem elég,itt is bérleti díj,meg albérletbe is vagyunk.-....... szal van gond :S de én is látom,h jobb lesz ez csak most is megkaphatnán 2 támogatást is vagyis megkaptuk,de ha nemtudom igazolni,hogy utaltam azt áprilisba a munkaügyi nem utalja vissza :S :S


és nincs miből most utalgatnom közel 200.000 et

Pedig ha már beállna a támogatás onnantól kezdve könnyebben lennénk :S csak most nemtom hogy miből utaljak :S :S pedig azt visszakapnánk április elején :S


Szal nem könnyű :S

2013. márc. 1. 13:55
Fél év minimum.
2013. márc. 1. 13:52

hirdetni hirdetni hirdetni

akciózni!!!!

2. 9d7907a17a (válaszként erre: 1. - Mm21)
2013. márc. 1. 13:52
Én félévet biztosan adnék a dolognak. Pláne, hogy a kereskedelem két hagyományosan gyenge hónapjának (február, szeptember) egyike beleesik ebbe az időszakba. Esetleg gondolkodnék nőnapi, húsvéti akcióban, nyereményjátékkal kombinált kérdőívezésben, nyitvatartás változtatásban.
1. mm21
2013. márc. 1. 13:47

Decemberben nyitottunk egy látványpékséget és kisboltot egyben! Van sok minden csoki egri borok,olcsók a pékáruk is!


Véleményekre lennék kíváncsi,hogy meddig érdemes várni a boltra hogy beinduljon,már láthatólag többen jönnek és több a forgalom mint decemberbe,de a fentmaradáshoz lassan már kevés!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook