Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Müller Drogériák fórum

Müller Drogériák (beszélgetős fórum)


1 2
2012. márc. 12. 23:03

Halihó!

Dolgozik valakinek ismerőse a Müllernél kamionsofőrként???

Lenne pár kérdésem!!!

2011. jan. 27. 22:50

Itt is írtak a Corvinos Müllerről, bár az árakban nem teljesen azonos a vélemény a legtöbb emberével:


[link]

31. fa8f3f5c02 (válaszként erre: 1. - Majome22)
2010. dec. 16. 21:23
Nálunk már van egy ideje. Szerintem jó, csak vannak dolgok amik drágák.
30. Anda39
2010. dec. 16. 17:10
Engem a parfümök érdekeltek, amikor bekukkantottam egy Müllerbe, de majdnem dobtam egy hátast, annyira drágák voltak. Illetve több ezerrel voltak drágábbak, mint máshol. Azóta nem voltam ott.
2010. dec. 10. 21:48
igen és megnyílt a corvinban dec 9én az első müller bp-n :) tök szép, tegnap voltam, már nagyon vártam. úgy hallottam a cég tovább terjeszkedik elsősorban pesten :D:D:D
2010. okt. 28. 16:16
köszi
2009. dec. 2. 13:29

Én is egyetértek a többséggel,hogy vannak drága és vannak olcsóbb dolgok.Tavaly pl,ott vettem a lányomnak a tolltartót 1000ft-ért színesekkel megtöltve,és nagyon minőségűek a ceruzák mint a herlitz.Ja és nagyon jó a folyékony szappanuk,és a Duscdash tusfürdőt nagyon szeretem,eredeti német 380 körül volt múltkor.

És persze az öblitőjük,amit csak ott lehet kapni Softlan a neve, és nekem a kék a kedvencem mert nagyon tartós az illata.Persze a lábosok,üveg dolgok és egyéb kütyük nekem nagyon drágák,de gondolom meg kell fizetni a minőséget.

2009. dec. 2. 12:13
Szia.Szerintem is nagyon jó a Müller.Én a gyerekeknek szoktam ott fürdetőt venni,elmex fogkrémet,popsitörlőt.Ezeket rendszeresen.De sokszor vettem ott játékot sokkal olcsóbban mint máshol,természetesen akcióban.Volt rá példa,hogy egy 27.000ftos barbi sziget hercegnője kastélyt 3500ftért vettem meg.Amikor rákérdeztem,hogy egy nullával kevesebbet írtak e rá,akkor azt mondták,hogy nem ez a valós ár,ugyanis kifutó termék,mert fél éve adták a tévében ezt a mesét.És volt még egy két ilyen eset,amikor döbbenetesen olcsón tudtam megvenni valamit.Persze vannak nagyon drága dolgok is,de így szolgálnak ki mindenkit,kinek mit enged a pénztárca.Én a lányomnak az összes sulis cuccát itt vettem meg.Iskolatatyótól kezdve a tolltartóig mindent.Ja és volt olyan eset,hogy vettem ott egy kocsit,de a nagyik közben már vettek egy hasonlót a fiamnak,és szó nélkül visszavették,és visszaadták a pénzt.Nagyon rendesek és segítőkészek.
2009. dec. 2. 09:50
Én popsitörlőt csak ott veszek saját márkásat. Nem találtam még ettől jobbat és olcsóbbat.
2009. dec. 2. 08:43
Nekem nagyon tetszik,rengeteg olyan dolog van a Müllerbe ami máshol nincs, pl csokik,italok...és van ami jobb áron van...pl karácsonyra vettem egy nagyon szép fémdobozos csokit 1200Ft-ért rá pár napra voltam a Metroba és totál ugyanaz 2100Ft volt. Tehát sok mindenben drága a Müller,de nem mindenben!
23. 6c5f346e46 (válaszként erre: 1. - Majome22)
2009. dec. 2. 07:41

szia........


én is voltam már Müllerben Baján,a Famili centerben,nekem nem különbözött a többi drogériától,de tetszett,mert tényleg jó áraik vannak,és tágas,nem zsúfolt,mint a többi...jó lenne itt nálunk is nyílna egy...

2009. dec. 1. 23:09

Én nagyon szeretem.Igaz vannak nagyon drága,de nagyon olcsó cuccok is,azokat érdemes keresgéni.A kedvenc hajpántomat is ott vettem,300 Ft-ért.

Imádom.

21. Heni86
2009. dec. 1. 22:49
Szerintem legfőképp tényleg csak a babacuccokért éri meg. Én pl. havonta több ezer (!!) forintot spóroltam bébiételen. Nem mindegy... De mást nem nagyon szoktunk venni mi sem. Ja de! :) Apa szokott hosszú percekig állni az édességek előtt mert sok cukor-gumicukor-csoki van amit itthon már nem vagy még nem árulnak.
20. Majome22 (válaszként erre: 19. - 5e48d37001)
2009. dec. 1. 21:48
Azta mindenit!Hát ez így tényleg nem túl kedvező! Egyébként nézegettem az online prospektust és nem dobtam el az agyam :S
2009. dec. 1. 21:21
Az a parfüm amit Én használok "csak" 8 ezer forintal drágább mint a többi helyen.
2009. dec. 1. 21:20

Sziasztok!

Én is jártam a Müllerbe,leginkább pelenkát vásároltam ott és babajoghurtot.Viszont eszméletlenül drága a többi árucikk.A parfümök 3-10 ezer forintal is drágábbak mint a többi parfümériában.Nem az Én pénztárcámhoz szabják ezeket az árakat.

17. Heni86
2009. dec. 1. 21:09

Én is nagyon szeretem! A bébiételek olcsók és más fajták mint a többi áruházban. Én is reptérhez járok mert kocsival 10 perc így megéri.

Játékot mondjuk most Ausztriából hoztunk bár kiderült hogy sokat nem spóroltunk. :(

16. lobo1
2009. dec. 1. 21:01
Én is szoktam itt vásárolni, a játékok tényleg jó minőségűek. De még így is megéri kimenni Ausztriába (aki teheti), mert ott olcsóbbak a termékek.
15. panna77 (válaszként erre: 13. - Pintyőke72)
2009. dec. 1. 20:55
A reptérnél van egy, én oda szoktam járni. Inkább autózom 40 percet, de tényleg megéri.
14. csodapók (válaszként erre: 13. - Pintyőke72)
2009. dec. 1. 20:55
Pest mellett Vecsésen és Gödöllőn van.
2009. dec. 1. 20:54
Pesten nincs, ugye? :(
2009. dec. 1. 20:53
Zseniális üzletlánc...
2009. dec. 1. 20:52
Nagyon jó véleménnyel vagyok róla. A játékokat jó áron lehet beszerezni, főleg amikor akció van. A babás dolgok olcsóbbak és nagyon jó minőségűek, én a nagybevásárlásom egy részét ott intézem (pl. babafürdető, popsitörlőkendő, nedves wc papír, folyékony szappan, habfürdő és még sorolhatnám). Én jobban szeretem, mint a két konkurenst, azóta nem is nagyon járok a másikba, hogy ilyen nyílt nálunk.
2009. dec. 1. 20:51

Nálunk is van,

szeretjük nagyon, minden megtalálható tényleg, még finom teák is vannak, nem csak filteresek, hanem sokféle szálas tea, gyógyteák és étrend kiegészítők, vitaminok, csak azért ezeket mondom, hiszen már sorolták a többit :)


és tényleg, nagyon nagy tisztaság van, valamint igen kedvesek mindig :)

2009. dec. 1. 20:49
Nagyon-nagyon jó!! Hatalmas a választék mindenből!! Ja és a drágább kategóriájú parfümöket és kozmetikumokat is megtalálod!!
2009. dec. 1. 20:46

Csatlakozom az előttem szólókhoz én is csak jót tudok mondani róla.....

Én nagyon sajnálom hogy nekem nincs a környezetemben remélem erre is fog terjeszkedni :)

2009. dec. 1. 20:44
Valóban olyan érzése van az embernek mintha németországban járna egy drogériában.Csak sajnos mikor az árakkal szembesülök,akkor ez a köd bizony szertefoszlik.Sajnos kinn sokkal több minden kedvezőbb áron megkapható.Összeségében nézve azért mindenki megtalálja a pénztárcájának megfelelő terméket,tiszta,normális,exklúzív körülmények között.
6. varga.nora (válaszként erre: 4. - V.csilla)
2009. dec. 1. 20:43
Tényleg nem rossz, azonban a kreatív cuccok ott nagyon drágák, azt szerintem annyira nem éri meg vásárolni.
2009. dec. 1. 20:41
Nagyon jól hangzik amiket írtok, mindenképp ellátogatok:D
4. v.csilla (válaszként erre: 1. - Majome22)
2009. dec. 1. 20:39

Szia!

Mi nagyon szeretjük. Általában babás cuccért megyünk oda, bébiétel, popsitörlő. A saját márkájuk is kitünő.

De lehet kapni ott játékot, papírszereket, kreatív-hobbi kellékeket, tisztító és tisztálkodó szereket, babadolgokot, parfümöket és elég nagy választékban.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook