Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek a gimihez képest mennyire változnak az emberek? fórum

Szerintetek a gimihez képest mennyire változnak az emberek? (beszélgetős fórum)


13. Lau_Ra (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 30. 17:50
Fejezd be a másokhoz való hasonlítgatást, mert semmi értelme sincs. Csak saját magaddal versenyezz, hogy jobb legyél mint pár éve. Azt meg senki sem tudja, hogy a való életben boldogok-e, vagy csak facen jópofiznak.
12. Guruljka (válaszként erre: 8. - NomNom)
2020. nov. 30. 17:15

Nálam más, de nem is ez a lényeg, hanem hogy csak az írhat még üzenetet is, akinek ezt engedélyeztem.

Nem látom a belépéskor senki véleményét, képeit vagy beszámolóját.

11. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 30. 09:30

Szerintem sokat változnak, de igazából nem ez a lényeg, hanem hogy felesleges másokhoz hasonlítani magad. Átérzem amúgy mert ezt én is szoktam csinálni, de egyrészt semmi értelme, másrészt más is lehet a felszín alatt, mint amit látsz. Sokszor a "menő" embereknek sem olyan menő az életük mint amilyennek a facebookon vagy távolról tűnik. Persze ez sovány vígasz, szóval inkább azon érdemes dolgozni hogy próbáld ne máséhoz hasonlítani az életed. Ha nem vagy vele elégedett, tegyél érte hogy elégedett lehess. Tudom, mondani könnyű és ezt is átérzem mert én is nagyon nehezen változtatok. :(


Amúgy javaslom hogy kövesd ki őket FB-n és akkor nem fogja feldobálni.

10. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 30. 00:33

elég szomorú hogy így gondolod,meg mitől menő valaki,a te kifejezéseddel élve?

illetve mitol volt az a gimiben? hogy végigment rajta az egész osztály az egész iskola,vagy ő ment végig mindenkin?:)))))))))

mert sajnos nálunk ezek a lányok-fiúk tartoztak a "menő" kategóriába...


ezt lehetne ragozni és lehetne elemezni jó sokáig,felesleges,egy ami fontos mindebből:folyamatosan máshoz-másokhoz hasonlítgatod magad...MIÉRT??

Ezen gondolkozz el,meg főleg azon,jól van-e ez így,mert sztem nagyon nem.....a saját életedet építgesd,sorsodat egyengesd és ne másokhoz hasonlítgasd magad meg ne a mások életét akard élni hanem a sajátodat,a büdös életben semmi elégedettség nem fog eltölteni,ha a jövőben is ezt fogod csinálni,boldog se leszel,de te tudod..sosem fogom megérteni ezt a viselkedést ill élethez valo viszonyulást.

9. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 29. 22:44
Találkoztál azóta velük ?
8. NomNom (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2020. nov. 29. 21:37
Pontosan, nekem sem. Csak a közeli barátok, család és főzős oldalak.:D
2020. nov. 29. 20:14

Az emberek rengeteget változnak. Voltak, akik menők voltak, és azok is maradtak gimi után.Voltak, akiket a "futottak még" kategóriába soroltak, és gimi után magukra találtak, és olyanok is, akiknek borítékoltuk volna a sikert, de mégsem jött be nekik az élet.


Szerintem, ha így 15 év után is azon rugózol, hogy ki mire vitte a gimis osztályodból a face szerint, ahol mindenki csak a mosolygósra filterezett arcát mutatja, ahelyett hogy magaddal foglalkoznál, erős gondok lehetnek veled.

6. andi6020 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 29. 20:10
Minek facebookozol, ha nem tudod kezelni?
5. Guruljka (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 29. 20:09
Nekem másképp van beállítva a fb. Csak azt látom, amit akarok. Senki nem jön szembe.
2020. nov. 29. 20:07

Menő voltam 😁


Semmivel sem vagyok több vagy kevesebb náluk.

Férjhez mentek, megnősültek.

Sorban jönnek a babák.

Facebookon nem fogod látni a valóságot.

Boldogok vajon?

Nem szűkölködnek?

Ki tudja...

Azzal foglalkozz, hogy a saját életed számodra legyen jó.

2020. nov. 29. 19:59
Engem nagyon frusztrál, hogy fb-n látom őket. Folyton szembe jön velem, hogy az ő életük hol tart. És hol tart az enyém.
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 29. 19:55
Én ugyan nem, örülök, hogy nem vagyok velük összezárva.
2020. nov. 29. 19:50
Én a gimiben "lúzer" voltam. Ha rágondolok XY-ra akik "menők" voltak, még mindig kevesebbnek érzem magam. Ugyanez a helyzet az élet alakulásával. Tehát aki menő volt, ennek tulajdonítom hogy révbe ért, 1-2 gyereke, férje van. Hiába van jó munkahelyem (ennyit bírok felmutatni) ha a volt iskolatársakra gondolok, bemérem magam ugyanúgy hozzájuk, mint 15 éve.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook