Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ismeri valaki a Wizzair üzletpolitikáját? Mi alapján változnak a repülőjegy árak egyik napról a másikra? fórum

Ismeri valaki a Wizzair üzletpolitikáját? Mi alapján változnak a repülőjegy árak egyik napról a másikra? (tudásbázis kérdés)


2014. febr. 9. 15:07

Én hét éve kb. havonta repülök Wizzairrel.


Semmiféle logika nincs a jegyek árának alakulásában. Fogd fel úgy, mintha tőzsdéznél. Tökmindegy, mennyivel előbb veszed a jegyet, lehet,hogy az indulás előtti héten harmadára csökken az ára. Vagy ötszörösére nő. Semmi logika.

2014. febr. 9. 14:49
Sziasztok, szeretnek foglalni julius vegere Budapest-Brusszel jaratra, mi a velemenyetek, mikor tegyem, meg van 5 honap a repulesig, itt olvasom, hogy 2-3 honappal elotte inkabb esnek az arak, most az odoaut eleg jo aron lenne, de a visszaut borsos, koszonom..
11. taesho (válaszként erre: 8. - Reload)
2012. dec. 5. 00:52

"Minél későbbre veszel jegyet annál olcsóbb."


Vagy annál drágább... 2-3 hónapnál távolabb felesleges nézni, mert 90%, hogy azok az árak még fognak csökkenni. Szóval ami nagyon távoli időpont az drága, amikor kb. 1-2-3 honap van hátra akkor csökken, aztán az utolsó 2 hétben jellemzően újra nő. Kb. ez az alap, de ez nagyon sokszor módosul picit, fel-le emelkedik. Néha még utolsó napokban is nagyon-nagyon olcsó. Rengeteg párszáz forintos jegy volt néhány hete elérhető.

2011. nov. 14. 18:37
mert gagyi...hová szeretnél?
9. 03e8385f6c (válaszként erre: 1. - Tiramisú86)
2011. szept. 16. 19:42

Ellenőrizd a tulajdonosi körét itt:)


[link]

2011. jún. 27. 15:19
Én úgy vettem észre, hogy ahogy közeleg az utazás dátuma, egyre drágább. Minél későbbre veszel jegyet annál olcsóbb. Gondolom a cél, hogy minden repülőt megtöltsenek utasokkal és aki utazás előtt 1-2 nappal veszi, az már megveszi akkor is ha drágább. valami ilyesmire tudok gondolni :)
2011. jún. 27. 15:13
Igazam lett, lejjebb bittek!!! Foglalom is! Csak azt nem ertem miert nem sikerul beirnom a telefonszamot olyan formatumban, ahogy a rendeszer szeretne...pedig minden megegyezik, meg az altaluk felhozott peldat is bemasoltam, azt sem fogadja el :-(
2011. jún. 27. 12:29

én nem ismerem és nem tudom. :-)

csak azt, hogy szoktak lenni akciók, és ha klub tag vagy, akkor meg eleve vannak kedvezmények és vannak csak a klubtagonak szóló akciók is. :-)

így például a múlt héten voltak 47 %-os engedmények is klubtagonak, így akár 10 ezer forintból is lehetett venni 2 jegyet oda-vissza decemberre vagy februárra....

2011. jún. 27. 10:09

Én sem ismerem sajnos.

Úgy szoktam repülőjegyet venni, mint ha tőzsdéznék :D

2011. jún. 27. 08:54
Hát az én tapasztalatom, hogy már nem lett olcsóbb.... ez biztos ilyen beetetés.
2011. jún. 27. 08:48

Ugye?Akkor nem en kergultem meg! Egyik nap x, masik nap x+1, egy hettel kesobb x-2...Ki erti ezt? Penteken lecsusztam, szobaton 10 euroval tobbe kerult, tegnap 20szal...mikor lesz megint a kiindulasi ar?

Amit 10-12 napja neztem, az akkor tul sokba kerult ,ezert modositottam a szabi datumat, bezzeg most az az olcsobb... :-(

2011. jún. 27. 08:39

Tapasztalatom alapján óráról órára változnak.... ahogy lefoglaltam 2 jegyet és kifizettem, már drágább lett....

Erre én is kíváncsi lennék!

2011. jún. 27. 08:29
Ismeri valaki a Wizzair uzletpolitikajat? Mi alapjan valtoznak a repulojegy arak egyik naprol a masikra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook