Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerető lettem. Mit tegyek? fórum

Szerető lettem. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
26. 37e1ff8723 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 4. 11:48
Csak saját magát szereti. 😄
25. 5236d12e25 (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 4. 11:46
Te is a sok közül.
24. 5236d12e25 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 4. 11:45
Az igazság ott van, hogy Te is és a feleség is egy balek..
23. 8d00a82c06 (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 4. 11:45

Ugyanmár!

Te beleszerettél és a pasiban pedig azt látod amit elhitet veled...

22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - 5236d12e25)
2022. jan. 4. 11:44

Egyébként pont ez a két kérdés nem hagy nyugodni:


"Ha akkora szerelem lenne nem lenne felesége."


"Ha annyira szeretné a feleségét nem csalná meg.."


Hol itt az igazság?

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - 5236d12e25)
2022. jan. 4. 11:42
Nem gondolom, hogy én okozok fájdalmat ennek a nőnek. Nem akarom szétdúlni a családját. A férjének valamiért más nő (is) kellett, ha nem én, hát akkor más lett volna. A probléma az, hogy túl közel kerültünk egymáshoz érzelmileg és fáj amikor távolságot kell tartani. Emiatt gondolkodom azon hogy talán jobb lenne megszakítani ezt a kapcsolatot végleg.
20. Scherlock (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 4. 11:32
Szánalmas vagy.
19. Scherlock (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 4. 11:32
Bla, bla, bla...
18. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 4. 11:28

Míly csodás,hogy mikor neked okoztak fájdalmat,te ugyan ezt teszed egy másik nővel..

👏


Mit tegyél? Növessz gerincet..


Ha akkora szerelem lenne nem lenne felesége.

Ha annyira szeretné a feleségét nem csalná meg..


Te is, és legfőképpen szegény feleség is, egy jó nagy balek, miközben a piadesztára emelt farok röhög a markában..

Otthon főznek, mosnak, takarítanak rá, megkapja a sexet is. Te meg max egy kis extrát az unalmas megszokott családi élet mellett.

17. 37e1ff8723 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 4. 11:21
Szerintem sem vagy túl csábító, mivel nem hagyja el a feleségét miattad. És róla beszél, amikor veled van. Alárendelt szerepben vagy. Addig leszel szerető, amíg a pasi akarja.
16. libikóka (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 4. 11:19

Ne ámítsd magad,,,nem csak ő tartja életben.

Nyilvánvaló hogy nem akarsz szakítani..akkor miről beszélünk?

15. 8d00a82c06 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 4. 11:12

Gratulálok!

Fantasztikus ember vagy!

2022. jan. 4. 11:11
Nem érzem úgy hogy gonosz csábító lennék. A pasi szedett fel és ő tartja életben a kapcsolatot azóta is. Most mondjak azért nemet mert "jajj de rossz volt" amikor a férjem megcsalt...
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - 8d00a82c06)
2022. jan. 4. 11:08

Rosszul. De ettől még nem fogok együttérezni az összes feleséggel. Minden történet más.

Másrészt én megbocsátottam volna a férjemnek, ha nincs a többi probléma a házasságunkkal, ami miatt élhetetlennek éreztem mellette.

12. libikóka (válaszként erre: 11. - 8d00a82c06)
2022. jan. 4. 11:07
Hát igen!
11. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 4. 11:03
Te mit éreztél mikor a férjed más tyúkhoz járt?
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - 8a5caeb182)
2022. jan. 4. 10:56
Nem hiszem hogy a magnézium segít, de köszönöm!
2022. jan. 4. 10:50

Szedjél magnéziumot.


Szívesen :D

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Ariana)
2022. jan. 4. 10:47
Ezt szeretném hinni. De nem látom. Nincs egy normális szingli pasi körülöttem. Ráadásul én soha nem "hódítottam". Én ilyen típus vagyok. Nem keresem a pasikat. Ő jött... Nem is hiszem, hogy jönne más.. egy független értelmes normális pasi. Ilyen nincs. Ebben a korosztályban mind foglaltak. Szerintem. Talán félek a kudarctól is. Gyerekekkel már nem olyan egyszerű kapcsolatot építeni. Pláne hogy épp kamaszodnak.
2022. jan. 4. 10:47

Sosem voltam szerető,,elképzelni sem igen tudom.

Mégis ha épp a feleségéről akarna hablatyolni nekem,,,háttt,,legyen akármi jó pasi szedhetné a motyót.

Neked meg "csak" az időd ,,energiád megy.Megéri?

2022. jan. 4. 10:40
Szerintem ez nem olyan bonyolult ügy. Minnél tovább halogatod, annál nehezebb lesz kilépni, és annál jobban fog fájni. Hidd el a a szeretődön kívül, van más férfi is , aki mellett nőnek érezheted magad.
2022. jan. 4. 10:40
Esze ágában nincsen elhagyni az asszonyt, teljesen jól megvannak. Mit kapsz TE ebből a kapcsolatból? Egy darabig törődést meg szexet, de tényleg megéri, úgy hogy bújkálni kell, meg félni a lebukástól, meg a tudat, hogy mindig, de mindig második leszel csak a családja mellett?
2022. jan. 4. 10:36

Legyünk realisták: nem szeret, csak használ.


További szép életet!

3. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 4. 10:32
Ha azt mondjuk, hogy igen, lépj ki belőle, megteszed?
2022. jan. 4. 10:32

Már annyira, de annyira unalmas ez a téma.

Vannak klubbok, ha jól tudom, illetve régebben nyitott fórumok. Miért nem ott értekeztek erről?

2022. jan. 4. 10:21

Leírom a történetemet röviden. A férjem lassan két éve viszonyt kezdett egy nővel, amibe belebukott a házasságunk. Ösztönösen nem akartam dolgozni tovább a kapcsolatunkon, mert rájöttem, hogy a férjem egy örök elégedetlen típus, aki mellett soha nem lehetek igazán boldog. Vettem egy lakást, elköltöztem. A gyerekeinket közösen neveljük tovább, bármikor viheti őket, ebben nincs vita.

Nagyon nehéz időszak volt, közel egy év volt a különválás technikailag. Közben előző nyáron, tehát kb fél éve megkeresett egy régi ismerősöm, aki kb. 20 éve van együtt a feleségével, szép családja van...stb és elkezdett közeledni hozzám. Először csak barátilag érdeklődött mi van velem, majd kiderült, hogy ez több annál. Elég hamar a szeretője lettem mert gyenge voltam és mert nagyon tetszett ez a magabiztos erős férfi, aki hihetetlen kedves kezdett lenni velem. Tényleg a tenyerén kezdett hordozni, nőnek éreztem magam ismét. Eleinte ő is én is úgy tekintett erre, hogy barátok vagyunk, jóban vagyunk és néha egy jót szexelünk. De ahogy az lenni szokott...egymásba szerettünk. Azonban, soha egyikünk fejében sem fordult meg hogy a kapcsolatunkat legalizáljuk. Ő nem fogja és nem akarja elhagyni a feleségét én pedig félek egy új igazi kapcsolattól, mert nincs annyi időm és energiám a gyerekek és a munka mellett, ami egy valódi egészséges kapcsolathoz működtetéséhez kell. Szeretőnek lenni egyszerű dolog...

Viszont mostanában kezdtem el érezni, hogy megvisel engem az, hogy vannak erős hullámvölgyek a kapcsolatunkban. Általában ez úgy megy, hogy először elkezd nagyon "rámpörögni", naponta 10X felhív, szerelmet vall, nem akar nélkülem lenni...stb, én ilyenkor engedek neki, többet találkozunk (ez kb heti 3 alkalmat jelent), nagyon közel kerülünk egymáshoz. Majd rájön, hogy ez tarthatatlan, mert le fog bukni és ő azt nem szeretné és ilyenkor tudatosan hátrébb kezd tolni engem. Ilyenkor is találkozunk és beszélünk de lényegesen kevesebbet. Ez neki is rettenetesen nehéz, tudom... Én viszont belepusztulok. Ez persze nem tart sokáig, max egy hét és újra én kerülök előtérbe. Újra órákig beszélünk, újra nem tud nélkülem élni...

Nem tudom mi van tényleg a fejében. Szokott beszélni a feleségéről egyébként akit állítása szerint nagyon szeret és nem akar megbántani. De azt is mondja, hogy ők nem tudnak úgy beszélgetni egymással, mint ahogy velem beszélget. Azt is szokta mondani, hogy vele nem volt soha ekkora tűz mint velem. Azt is mondja, hogy a szex is velem sokkal jobb. Azt is szokta mondani,hogy ha korábban találkozunk esélye nem lett volna senki másnak... Nem tudom hova vezet ez a kapcsolat. Nem tudom, hogy mennyi energiát szabad ebbe fektetni. Én nagyon beleszerettem, de nem akarom tönkretenni a családját! Úgy érzem, itt van két ember akik szeretik egymást, annyira mint még soha senkit, de nem lehet újrakezdeni az életet, mert minkdettőnknek családja van már, munka és hajtás. Nincs két életünk. Vajon meddig tart egy ilyen kapcsolat? Kilépjek belőle így, hogy szeretem és ő is szeret engem?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook