Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerető lettem. Mit tegyek? fórum

Szerető lettem. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2022. jan. 4. 14:18

Elkezdtem olvasni, a kommenteket!

Ez egy érzékeny téma,van egy kérdés és ahelyett, hogy megoldást írnának, meglovagolják az erkölcsi oldalát és pálcát törnek olyan emberek is ,akiknek fogalmuk sincs, milyen ez! Voltam mind a két helyzetben!

(Igaz engem a feleségével csalt :DDDD, ami később kiderült, tagadta és állítása szerint nem feküdtek le, míg velem volt) A csillagokat is lehazudta nekem az égről!

Ilyen az élet! A tapasztalatom az, hogy meg kell magunknak adni a tiszteletet, hogy ne elégedjünk meg a szeretői kapcsolattal!

Azóta nagyon boldog házasságban élek!!!

55. Channa* (válaszként erre: 52. - Főnix3)
2022. jan. 4. 14:17

Pedig én írtam ezt;)

De semmi gond. Részemről nincs harag, akkor sem, ha nekem szól;)

54. Hattori (válaszként erre: 51. - 8d00a82c06)
2022. jan. 4. 14:16
Vicces.
53. Channa* (válaszként erre: 51. - 8d00a82c06)
2022. jan. 4. 14:16

És hiába hallanak/olvasnak ilyen történeteket, mindig azt hiszik, hogy ők a kivételek:DDDD


Ahogy szokták mondani, erre az esetre teljesen helytálló:

Az okos más kárán, a hülye pedig a saját kárán tanul:DDD

52. Főnix3 (válaszként erre: 49. - Channa*)
2022. jan. 4. 14:15
Ne haragudj! Nem neked szólt,csak rossz helyre kattintottam! Egy baki volt! Remélem nincs harag!
51. 8d00a82c06 (válaszként erre: 50. - Hattori)
2022. jan. 4. 14:13

Be veszik!!

Túl sokan is!

Ráadásul nem is kamaszként...

Felfoghatatlan.

50. Hattori (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 4. 14:11

Szokott beszélni a feleségéről egyébként akit állítása szerint nagyon szeret és nem akar megbántani. De azt is mondja, hogy ők nem tudnak úgy beszélgetni egymással, mint ahogy velem beszélget. Azt is szokta mondani, hogy vele nem volt soha ekkora tűz mint velem. Azt is mondja, hogy a szex is velem sokkal jobb. Azt is szokta mondani,hogy ha korábban találkozunk esélye nem lett volna senki másnak... Nem tudom hova vezet ez a kapcsolat. Nem tudom, hogy mennyi energiát szabad ebbe fektetni. Én nagyon beleszerettem, de nem akarom tönkretenni a családját! Úgy érzem, itt van két ember akik szeretik egymást, annyira mint még soha senkit, de nem lehet újrakezdeni az életet, mert minkdettőnknek családja van már, munka és hajtás. Nincs két életünk. Vajon meddig tart egy ilyen kapcsolat? Kilépjek belőle így, hogy szeretem és ő is szeret engem?



Ezeket a dumákat beveszik a nők 2022-ben?

49. Channa* (válaszként erre: 46. - Főnix3)
2022. jan. 4. 14:06

Hát nem is tudom, hogy miért pont engem tisztelsz meg az írásoddal, maikor egyedül én nem írtam rá jelzőket;)


Remélem a többieknek is válaszolsz, ha már ilyen kedves vagy:DDDDD

2022. jan. 4. 13:59

Lépj tovább, ne maradj szerető!

Voltam szerető, boldog vagyok, hogy nem maradtam benne egy hazug kapcsolatban!

47. secret8 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 4. 13:55

Nem olvastam végig a fórumot.

Ebben a hozzászólásodban van egy kulcsmondat: "nem is hiszem, hogy jönne más".

Ha így hiszed, így is lesz. Miért ne jönne egyébként? Ne mondd, hogy látod a jövőt előre.

Igen, nehéz helyzeted van, de ha benneragadsz, még rosszabbul fogsz belőle kijönni. Mert szereted.

Azt hiszem, ha nagyon szerelmes lenne beléd, és tényleg "nem tudna nélküled élni", ahogy mondja, akkor odaállna a felesége elé, és elmondaná, hogy nem tud nélküled élni. De nem teszi és előre tisztázta, hogy nem is fogja.

Ez a te életed,te döntesz. Nem is mondhatja meg senki, mit tegyél. De elmegy az életed úgy, hogy nem adsz magadnak esélyt egy igazi kapcsolatra (inkább megmagyarázod, hogy nincs rá időd, meg rohansz, és így kényelmes) nem adsz esélyt egy mindenki előtt vállalható társnak, és a saját boldogságodnak.

46. Főnix3 (válaszként erre: 2. - Channa*)
2022. jan. 4. 13:49

Ha annyira unalmas, akkor meg sem kellett volna nyitnod! Csak görgess tovább! Ilyen egyszerű!

Az ő problémáját akarja elmesélni,erre vár választ,nem rég kihalt, elölt fórumokon akar válaszokra találni!

45. Sirga (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 4. 13:48

A tradicionális nevelésbe nem tartozott bele a "ne paráználkodj"?

Próbálod Magadnak is bemagyarázni, hogy ez így jó, de szerintem érzed, hogy nem az.

Jól érezted Magad, amikor kiderült, hogy a férjed félrelép? Ha nem, miért kívánod/okozod másnak is ezt?

Lehet, hogy a pasinak ez így kényelmes - egyelőre -, hiszen nem kell színt vallania, Te viszont nem becsülöd Magad túlságosan, ha ebbe belemész. :/

44. Kacsahercegno (válaszként erre: 43. - PöttyösPanka)
2022. jan. 4. 13:43
Persze, erkölcsileg abszolút kifogásolható a szeretői oldal is, inkább csak arra értettem, hogy nem maga a szerető dúlja szét a családot, hanem az aki elkezd félremenni. Hiszen ha ő nem kacsintgatna kifelé, akkor a szerető sem kerülne a képbe. Bár biztos van olyan aki lebukik otthon, aztán előadja hogy ő csak áldozat volt, mert rányomultak. :)
43. PöttyösPanka (válaszként erre: 39. - Kacsahercegno)
2022. jan. 4. 13:34
Így van. De ezzel azért a szerető nem takarózhat.
42. 37e1ff8723 (válaszként erre: 39. - Kacsahercegno)
2022. jan. 4. 13:10
Egyetértek.
41. Bichi (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 4. 13:10
Pozitív jellem? Hát ezesetben csak remélni tudom, hogy a férjem inkább negatív jellem... Ha szerelmes lenne beléd, akkor képtelen lenne ezt otthon titkolni, mert totál másképp viselkedne... De ha neked ez így jó és elég, akkor OK, de láthatóan (bár még magadnak sem vallod be) te ennél többet akarsz, mindössze indokot próbálsz gyártani rá, hogy miért is nem megy...
2022. jan. 4. 13:08

Egy újabb ékes példa milyen naívak a szeretők..


Tradiciónális nevelés meg hasonlók..

Röhög a vakbelem.. 😂

39. Kacsahercegno (válaszként erre: 38. - Alnisa)
2022. jan. 4. 13:00

Mindenkinek a saját döntése, hogy megcsalja-e a párját. Ha FI nem megy bele, akkor ez az arany ember talált volna mást, de ha minden egyes nő azt mondaná neki, hogy nős férfival nem, akkor meg egyszerűen eltitkolná hogy nős. Pár kefélésig tuti nem derül ki...


Én sem értek azzal egyet hogy házas emberekkel kellene kezdeni, de aki hűséges, arra hiába nyomulnak, mert úgyis hűséges marad.

38. Alnisa (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 4. 12:49
Ez annyira gáz, hogy minden szerető ezt írja, hogy nem ő okoz fájdalmat, nem ő dúlja szét a családot! Akkor ki más, a Piroska néni?
37. Alnisa (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 4. 12:47

Nah a volt férjed szeretője is pont így állt hozzá! Milyen jól is esett Neked!

Egyébként meg milyen nagyon érdekes, hogy igazából veled minden jobb, de a feleségét el nem hagyná..... gondold már végig. Ezeket csak neked mondja, az asszonynak otthon meg azt, hogy vele a legjobb a szex és vele tud a legjobbakat beszélgetni.

Nem értem a szeretők miért lesznek olyanok mint a tinik, akik még minden lehisznek.

2022. jan. 4. 12:23

Ez a tradicionális nevelés igencsak hiányos lehetett, ha kimaradt belőle, hogy csúnya dolog szeretőket tartani. Amúgy meg elég rossz kifogás.


Ez a pasi csak magát szereti, és azt hiszi, hogy neki minden kijár. Nem kapja meg otthon azt az ajnározást, amit elvárna, ezért máshol gyűjti be. Nyilván már nem olyan lángolással szereti a feleségét, mint eleinte, de ez normális egy hosszútávú kapcsolatban.


Hogy hol van itt az igazság? Ezen a világon nincs igazság. A szerelem csak a mesékben győz le mindent. A valóságban viszont vannak pasik, akik semmibe veszik a feleségüket és a szeretőiket egyaránt.


A lényeg, hogy vagy becsüld magad jobban, és ne legyél valaki titkos kis játékszere, amit ahogy "felszedett", úgy bármikor el is dobhat. Vagy pedig vállald mindazt, ami ezzel jár, és ne álmodozz boldog befejezésről.

2022. jan. 4. 12:12

"A pasi szedett fel"


Te valami eldobott hulladék vagy, amit az a pasi vesz fel, amelyik akar? Vagy egy felnőtt nő vagy, akinek van szabad akarata és legfőképp gerince?

34. Kacsahercegno (válaszként erre: 33. - Kacsahercegno)
2022. jan. 4. 12:11
Mármint legalább kamuzná azt, hogy az asszony egy ronda kövér házisárkány, és nemsoká elválnak, vagy valami... Hol van a lovagiasság a mai férfiakból...? :D
2022. jan. 4. 12:10
És neked ez jó? Ezzel együtt élni, hogy csak egy pótlék vagy?
32. Scherlock (válaszként erre: 31. - Dominós)
2022. jan. 4. 12:09
:DDD
2022. jan. 4. 12:09
Szexelj! Szeretőnek az a dolga.
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Bichi)
2022. jan. 4. 12:04
Mint embert miért is ne szerethetné a feleségét? Ez nyilvánvalóan már nem szerelem. S az hogy nem akarja cserben hagyni 20 év után a gyerekei anyját nekem inkább pozitív jellemről árulkodik... Talán abban bízik, hogy velem megél még egy szerelmet, ami ha pár év múlva elmúlik már békében le tudja élni az életét mellette. Sajnos nem midnen szerelem tart örökké, de attól még szerethetik egymást. Neki viszont most ez nem elég. Valószínűleg egy pótlék vagyok, igen...
29. andi6020 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 4. 12:03

Miben tudunk segíteni?

Egyébként meg lehet ezt 20-30 akárhány évig is így csinálni. De majd kiszeretsz belőle idővel. Akkor talán könnyebb szakítai. Mondjuk minek. Jó ez így.

28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - 37e1ff8723)
2022. jan. 4. 11:57

Akár ez is lehet. Vagy nem tudja mi az hogy szeretni.

Egyébként elég tradicionális nevelést kapott, ahol a válás nem opció. Talán úgy érzi, hogy kötelessége megtartani a szerető család képét. Egyszerűen nem tudom eldönteni. Biztos vagyok benne, hogy szereti a feleségét, csak már nem egészen úgy. És több az igénye annál amit vele megél (nem csak szex...).

27. Bichi (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 4. 11:52

Hát én mondjuk szemen kötném magam a tükörben, ha egy férfi azt mondaná nekem, hogy annyira szereti a feleségét, hogy sosem fogja elhagyni, viszont velem jobb a szex, és ezek után vele maradnék.

És a félreértések elkerülése miatt, nem alapban a szeretői státuszoddal van baj...

A családját nem te teszed tönkre, hanem ő, ha megtudja a neje, nem fogadtál neki hűséget.

Ahogy a nem lehet új életet kezdeni is egy hülyeség, megtették már páran, csak hát ehhez fel kéne vállalnia, amit nem akar...

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook