Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szeretni s szeretve lenni! fórum

Szeretni s szeretve lenni! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szeretni s szeretve lenni!

10. mimi74
2009. febr. 16. 21:21

Kedves Miso84!


örülök,hogy ezeket a szép gondolatokat leírtad,talán az én félelmeimet is egy kicsit sikerült eloszlatnod!Én nem szültem hanem örökbefogadtam egy pici fiút,aki májusba lesz 6 éves!Tudja,hogy nem az anya pocakjába volt hanem egy másik néniébe,de mégis félek,hogy mit fog érezni ha majd rájön,hogy az a néni valójában"anya"igaz csak biológiai,de hát mégis csak anya.Te mennyi idős voltál amikor tudatosult benned,hogy örökbefogadtak?Féltem az én drága kicsikémet,hogy megviseli majd az "igazság"szeretnénk ha minnél kevésbé okozna neki ez a "nagy"dolog fájdalmat,kétségeket.Köszönöm előre is!

2009. febr. 16. 15:36

Teherbe esés nagyon nehéz föleg akinek egyáltalán nem sikerül , mi is sztereoid szedésével sikerült ,mielött pont inszemináciora került volna sor, Mikor meg kellet volna kapnom az injekciót pont nem volt az orvos na feladom mondtam .én de mirre vissszajöttünk a nyaralásból akkor kiderült , baba van 8 hetesen uh- 1 babát mutatot és egy cystát, 12-hetesen derült ki hogy ikreink lesznek

sajnos a 3 dik nem tudot meg maradni de valami csoda

1 szülészet -nögyogyászati klinikán van egy doktor aki érti ennek a segitségét

Neve Dr Szendei György endokrinologus hozzá forduljatok hosszadalmas igaz de megéri meg probálni krisztina38

2009. febr. 16. 15:31
Szia! Ezt a kétszer ujjá születés szerintem van benne valami most nem csak azért,mert már egyszer megszülettünk, bátyám is ugy szokták mondani kétszer születet ujjá, kétszer lett meg mentve az élete egyszer amikor orvos száraz oxigént adott neki mikor nem kaphatot volna, erröl elötte szoltunk neki ,második amikor saját lakásában élve éget bennt és lemondtak rola . , ennek lehet igy kellet lenni-e de sajnos ö már nincs ö már nem tud még egyszer ujjá születni pedig nem volna rossz , nem tudom hisz e benne bárki is , köszönöm hogy igaz igy is hozzá szolhattam krisztina38
2009. febr. 15. 17:58

Azt hiszem az ösztönök súgják meg az embernek,hogy akik nevelik nem a vérszerinti szülei.

Az igazi szülő az aki nevet veled és sír ha fájdalmad van.

Megvígasztal amikor kicsiként félsz.Ezek a szeretet jelei.

Volt egy NŐ aki megszült az nem anya csak életet adott.

2009. febr. 15. 15:58

Sziasztok!

Miso!Nagyon jó a cikked és szerencsés vagy,h megkaptad a SZÜLEIDET.

Ahogy olvastam az írást,eszembe jutott egyik munkatársam.Ők majdnem 10 éve szeretnének gyereket,minden vizsgálaton,kezelésen,terápián átestek már,és mindnek a vége az lett,hogy nekik-kettőjüknek-soha sem lehet saját gyerekük.Most ott tartanak,h az örökbefogadási kérelmüket, több év várakozás után -TALÁN-szerencse kíséri.(17 éves lány,aki épp a terhessége miatt lett a családból kitiltva,nagymama szárnyai alá dugva,aki persze szintén nem tudja felvállalni ilyen szinten őt-őket.)

Szóval a baba már lassan egy hetes,ők minden nap látogatják,ezt-azt visznek neki és az anyukának(a munkatársam felesége még a szülésnél is vele volt).Mindenféle,a baba kényelméhez,egészséges fejlődéséhez fontos dolgot beszereztek már,és nagyon várják,h hazavihessék.

Hosszúra nyúlt hozzászólásom lényege csupán a közted és a kisbaba közti párhuzam.

Remélem ő is jó kezekbe kerül,mint te(szerintem ez biztos!)míg neked gratulálok,és becsüld meg,amit kaptál(bár gondolom ez nélkülem is megvan:)

Még egyszer minden jót,üdvözlöm a szüleidet(akik felneveltek),és további sok boldog-együtt töltött évet kívánok!

2009. febr. 15. 15:42

Kedves Miso!

Szerencséd van, hogy megtaláltad a boldogságot a szüleid mellett. Nem az számít, hogy ők e a vér szerinti szüleid, csak az, hogy szeretitek-e egymást.

Az én életem is hasonlít valamelyest a tiédhez, csak én sajnos nem ismerhettem meg milyen is ha szerető szülők mellett él az ember.

Nekem elváltak a szüleim 3 éves koromban és a bíróság apunak adott engem és a két testvéremet is. Apu alkoholista volt és meghalt 3 éve.

Az ,,anyámat,, nem láttam azóta. Valójában azt sem tudom, hogy néz ki. Állítólag született még 3 gyereke, de mindet intézetbe adta.

1 éve elindultam, hogy megtudjam él-e még és hogy megváltozott-e, de nem mertem végig csinálni. A testvéreim tanácsára (és igazuk lehet, hiszen minket is eldobott) nem kerestem fel, mert szerintük csak a bajt hoznám magamra és rájuk is.

Annyit tudtam meg, hogy él és ha akarnám elküldenének egy levelet hivatalosan neki az elérhetőségemmel és majd ő eldönti, hogy akar-e látni.

Merész voltál, hogy végig merted csinálni, biztos nem volt könnyű. Én inkább megfutamodtam és lehet hogy az én esetemben jobb is így.

2009. febr. 15. 14:46

Drága Miso!

Nagyon örülök a cikkednek, sokat jelent számomra! Köszönöm!

2009. febr. 15. 12:08
Próbálj segíteni a testvérednek! Örülök hogy sérülés (lelki) nélkül megúsztad, és boldog vagy. Nagyon jó, hogy esélyt kaptál, mint ahogy nagyon sokan mások is (és sajnos sokan nem). Tisztelet minden örökbefogadó szülőnek...
2009. febr. 15. 11:41
Örvenedek, hogy boldog vagy!
2009. febr. 15. 11:03
Gondoltam leírom, miként lehet kétszer megszületni, hisz nekem két születésnapom van...s az igazi születésnapom az a pillanat volt, amikor megismerhettem Drága Szüleimet! Azt hiszem, ebből a cikkből kiderül, hogy mi az, szeretni s szeretve lenni. Engem szeretnek..

Ugrás a teljes írásra: Szeretni s szeretve lenni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook