Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretném már, ha nem lenne ennyi negatív ember, jön az ünnep! fórum

Szeretném már, ha nem lenne ennyi negatív ember, jön az ünnep! (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

dec. 19. 01:48
mindenben mindenkor meg kell talalni a szepet,de egyenesek szeretnek mindig csak panaszkodni!nem mintha azzal elobbre lennenek!
dec. 19. 00:04
Ez független az ünneptől. :)
15. Enissa (válaszként erre: 13. - Birebora)
dec. 18. 22:56
Tökéletesen így van, a legjobb meglátás.
dec. 18. 16:22

Ilyenkor felfokozódnak az érzelmek,,aki negatív az ilyenkor valóságos Grincs lesz.

Nagyon sokszor nem tudunk elvonatkoztatni a körülményektől,,,nem a személyesektől,,hanem ami körbevesz bennünket..

A vidámat a lehangolt idegesíti,,és fordítva,,jóllehet máskor észre sem vennénk.

13. birebora (válaszként erre: 12. - Loch ness)
dec. 18. 15:43
Én ha valaminek örülök, engem nem tudnak lehúzni. Lehúzni azt lehet, aki hagyja.
12. loch ness (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 18. 14:38
Igen, tényleg jó lenne! Van, akiből keserűséget és indulatokat vált ki az ünnep közeledte, de attól miért kell más örömét elrontani és lefitymálni? És itt most nem arra gondolok, aki a saját bánatát önti ki a vallomásokban, hanem aki lehúzza a másik örömteli várakozását, csak mert ő nem tud örömet találni benne.
11. 1872ce0988 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 18. 13:19
ne vedd őket észre
dec. 18. 13:16
Nem látok összefüggést a két állítás között.
9. Enissa (válaszként erre: 5. - Globus)
dec. 18. 13:10

Naná, hogy az királyság. :)

De gondolom, aki negatív, annak valaki hiányzik, vagy üres az erszénye, vagy lehet egyszerűen tényleg csak fáradt, és nem hiányzik x vendégre főzni, ajándékot venni, aztán hullán visszamenni dolgozni az ünnepek után. Én megértem azokat is akik nem röpdösnek az örömtől. Nem is ez a 2-3 nap a lényeg, hanem a minőségi egész év.

dec. 18. 12:16
Szívemből szóltál!
7. Titkoskert (válaszként erre: 4. - Enissa)
dec. 18. 12:08

Hányszor hallani, mennyire fáradt vagyok, utálom hogy jönnek az anyósék, rokonok, vagy menni kell, újra?

Már megint mi a francot vegyek ajándékba, amikor nincs is pénzem? De közben meg mosolyog, mosolyog a 26. kacatnak is, miközben belül már robbanásig feszült.

dec. 18. 10:31
Valóban megszaporodtak a negatív, szomorú és rossz hangvételű megnyilvánulások. Sajnálom:(
5. globus (válaszként erre: 4. - Enissa)
dec. 18. 09:18
2 nap extra szabi hétvégével megtoldva, királyság! Ritkán hoz ilyent a csillagok állása. Igaz, utána a bosszú gyors lesz és alapos, de ráérünk ezzen aggódni.
dec. 18. 09:15

Azért, mert jön a karácsony, miért kellene mű boldognak lenni, ha egész évben nem az, vagy most éppen nincs oka rá?

Én meg pont nem szeretem az álszentséges jaj de happy vagyok, de a szívemben meg nem megjátszást.

dec. 18. 08:54
Mitől lenne az ember pozitív, amikor Karácsony jön??
2. Myra
dec. 18. 07:58
Jaj, ma én is pont negatív vagyok, rossz kedvem van, bocsánat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook