Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan érhetnék el ilyen hajszínt? Milyen színű festéket használjak? fórum

Hogyan érhetnék el ilyen hajszínt? Milyen színű festéket használjak? (beszélgetős fórum)


30. msblair17 (válaszként erre: 29. - Fbf357da85)
2012. szept. 18. 18:46

Huha! Lehet neked még előbb lesz új frizurád mint nekem! :D

Egyébként nekem is nagyon tetszik! :) Milyen színű a hajad?

2012. szept. 18. 18:19
vgy izé, nem reggel, hanem amióta láttam :o)
2012. szept. 18. 18:17
A 22-es hozzászólásban levő képtől totál ihletet kaptam amúgy. Reggel óta azon agyalok, hogy megcsináltassam-e :D
27. msblair17 (válaszként erre: 24. - T_marcsi)
2012. szept. 18. 17:20

Köszönöm! Ezeket a képeket keresgéltem rajongói oldalakon de fogalmam sem volt, hogy melyik évben jelenhetett meg ilyen hajjal./:

Szerintem az összes képet átpakolom a telefonomra és bemutatom a fodrászomnak.. nagyot fog nézni az biztos! :)

26. msblair17 (válaszként erre: 23. - Fbf357da85)
2012. szept. 18. 17:18

Úgy semmiféleképp nem szeretnék kinézni, van belőlük elég. azt hiszem..

Valami igényeset szeretnék,de még is olyat ami Tőlem nem éppen megszokott ezért választottam ezt.

Számomra is ez a legkedvesebb, remélem úgy is fog állni ahogyan én azt elképzelem. :)

25. msblair17 (válaszként erre: 20. - T_marcsi)
2012. szept. 18. 17:14

Kedves Marcsi, nagyon köszönök mindent és azt ,hogy a tapasztalataid is megosztottad! :)

Nekem is voltak már vastagabb melírok a hajamban,de az borzalmas volt..

24. t_marcsi (válaszként erre: 23. - Fbf357da85)
2012. szept. 18. 14:44

[link]


Itt látni a teljes fotósorozatot, amiből az első kép is van. Nekem is ez tetszik a legjobban :)

2012. szept. 18. 14:30

egyetértek marcsival, a másodikkal az a gáz, hogy iszonyú kontraszt van a színek között: rém mű az egész, 18 éves diszkóliba fíling. közönséges.


a három közül a harmadik tetszik a legjobban, az összes topikban linkelt közül viszont a legeslegelső, az a legfinomabb munka, és a legszebb színek. :)

2012. szept. 18. 14:08

[link]


Ez pl nagyon tetszik. Alapszín sötét, nem annyira kirívó... bár én már "öreg" vagyok :)

2012. szept. 18. 14:04

[link]


Én inkább ezt választanám magamnak, mint ezt:


[link]


Az első sokkal természetesebb hatást kelt, mint a második (ez nekem nagyon mesterkéltnek, és kirívónak tűnik -lehet hogy csak az éles színkontraszt miatt? -)

20. t_marcsi (válaszként erre: 18. - Msblair17)
2012. szept. 18. 14:01

Mindenképpen fóliás melírt javasolnék. Ez azt jelenti, hogy a melírcsíkok mennyiségét, vastagságát a fodrász kézzel szabályozza be, ezeket egy fóliára téve külön színezi a tincseket. Előnye, hogy nagy macerával ugyan, de mindig ugyanazokat a tincseket tudja kiválasztani, így nem lesz fokozatosan egyre több melír a hajadban. Nekem ilyen volt, és nagyon szerettem.


Nekem a sem túl vékony (a sok vékony összemosódott, és nem mutatott semmit), sem a túl vastag (nagyon rikító és elütő lett az eredmény) nem jött be. Vidd el a képet, és kérd olyanra, ez a legegyszerűbb, egy jó szakember tudni fogja milyen vastag és mennyi tincset kell kiválasztania, hogy az eredmény olyan legyen, amilyet szeretnél.

19. fbf357da85 (válaszként erre: 18. - Msblair17)
2012. szept. 18. 13:41

a vastag melírcsík közönséges. minél vékonyabb, annál természetesebbnek hat.


a másodikhoz már nem értek :)

2012. szept. 18. 13:26

Köszönöm, hogy ennyire segítőkészek vagytok! :)

Valószínűleg az első képen lévő hajat fogom megcsináltatni, valahogy nekem is azt tetszik jobban.

Még egy-két kérdés ha nem harapjátok le érte a fejem:

Vékony vagy vastagabb melír csíkokat ajánlotok?

És milyen melírozási formát?

- Hallottam, hogy a melírozásnak is megvannak a különböző fajtái mint a lapmelír stb.. Ezek között én elvesztem! :(

2012. szept. 17. 19:21
az utolsó kép tök más szín, az szőke. szerintem a legelsőt kéne megcsináltassad.
2012. szept. 17. 19:20

[link]


ezen jobban látszik, hogy melír

15. t_marcsi (válaszként erre: 14. - Msblair17)
2012. szept. 17. 19:18
Szerintem a két kép között van egy pár hajfestés :) Az első képen melírozással van festve a haja, és fel van tűzve, ráadásul sötétebb (nek látom én) mint a mostani linken. Nekem az előző jobban tetszik, de ez a privát véleményem.
2012. szept. 17. 18:58

Egyébként a haj így néz(ne) ki ki engedve.

Mit gondoltok?

[link]

13. msblair17 (válaszként erre: 10. - Fbf357da85)
2012. szept. 16. 22:17

Köszönöm, leginkább erre lettem volna kíváncsi és a választ megkaptam.(: Remélem a végeredmény is 'gyönyörű' lesz! (:

Egyébként pirosítót szoktam használni, de nem túl gyakran mert ált.-ban alapozóval használom és a túl sok sminkelés sem a legjobb. Bonyolult. :)

12. msblair17 (válaszként erre: 9. - T_marcsi)
2012. szept. 16. 22:13
Köszönöm szépen a segítséget,megfogadom a tanácsod és nyomtatok valami képet és meglátjuk mi lesz!..:)
11. msblair17 (válaszként erre: 8. - Fbf357da85)
2012. szept. 16. 22:10
Már egyszer be melíroztattam a hajam nála, és kis vékony csíkokat tett bele az eredmény tetszett, de nem mertem soha drasztikusan váltani.:)
10. fbf357da85 (válaszként erre: 7. - Msblair17)
2012. szept. 16. 20:22
szerintem nagyon jó a döntésed az első képet illetően, az enyhe vöröses meleg hatás zöld szemhez gyönyörű. és javaslom a pirosító használatát, egész más "arcot" kölcsönöz. :)
9. t_marcsi (válaszként erre: 5. - Msblair17)
2012. szept. 16. 20:21
A fodrásznak vigyél egy képet, hogy milyen hajat szeretnél. Lehet, hogy keverni kell a színt, mert nem biztos, hogy amit a dobozon látsz, az a szín fog kijönni a hajadon (nagyon sokmindentől függ, a haj állapota, minősége, vörös pigmentek száma pl.). Az első képen biztos, hogy melír van, az Nekem nagyon tetszik, szerintem sötétbarna hajból egy jó fodrász simán meg tudja csinálni. A második képen a haj minősége borzasztó, száraz, fakó... olyat inkább ne szeressél :)
8. fbf357da85 (válaszként erre: 5. - Msblair17)
2012. szept. 16. 20:20
szeirntem inkább jó minőségben színesben nyomtasd ki a képet, és menj el a fodrászodhoz, kérd ki a tanácsát, illetve kérdezd meg, hogy van-e neki ilyen festéke, vagy vegyél-e. a házilag melírozást nagyon nem javaslom. türelmes, aprólékos, ügyeskezű fodrász kell, aki végigszöszöli a kis vékony tincseket (ettől hat természetesen), és nem ordenáré vastag "csíkokat" csinál.
7. msblair17 (válaszként erre: 6. - Enna92)
2012. szept. 16. 20:20
Szerencsére sok hajam van és erős szálú, már nagyon sok mindent túl élt és rendesen vágatok belőle. Ezzel nincs gondom, viszont az adottságaimmal már annál inkább. Számomra elég zavaró ez a Hófekérke imidzs.
2012. szept. 16. 20:17

háát, elég nagy a különbség a kettő között, az elsőn tényleg melír van, a syoss sötétszőkéje (vagy inkább közép, ha tényleg sötétbarna a hajad) kb. pont ilyen lesz mint az első, meg ha utána állandóan hamvasítod az inkább a második(pl. kallos-os hamvasító folyadék). eléggé szétcseszné viszont a hajad ha vékonyszálú. :S

nekem is amúgy zöld szemem van, és annyira örülnék ha sötétbarna hajam lenne, sokkal jobban kiemelné a szemeimet.. :(

5. msblair17 (válaszként erre: 2. - Fbf357da85)
2012. szept. 16. 20:14

Nem magamnak szerettem volna elkészíteni, csak gondoltam veszek hajfestéket valamelyik drogériában.


Egyébként elég bizonytalan vagyok még, főleg azért mert nem tudom, hogy hogyan állna a világos bőrömhöz és a zöld szemeimhez.

4. fbf357da85 (válaszként erre: 3. - F303be5590)
2012. szept. 16. 20:10
egyetértek :) valszeg az a fodrászmentes állapot.
2012. szept. 16. 20:09
a második képhez inkább ne akarjál hasonlítani, mert pocsék a nő haja, össze van törve és csak úgy van. ápolatlan
2. fbf357da85 (válaszként erre: 1. - Msblair17)
2012. szept. 16. 20:07
az első képen egy nagyon gondosan, fodrász által elkészített melír látható, és neked is ezt a megoldást javaslom.
2012. szept. 16. 20:06

Sziasztok! Szeretném a hajamat befestetni hasonló színűre mint Lauren Conrad-nak a The Hills c. sorozatból. Mindezt azért mert világos a bőröm és emellett zöld színűek a szemeim, az eredeti hajszínem (sötétbarna) pedig elég sápadt hatást kelt.-Viszont, ha melegebb árnyalatokkal próbálkoznék talán nem néznék ki úgy mint egy hulla. Megtudná valaki mondani, hogy milyen színű szőke festékkel kellene a hajam festetnem, hogy hasonló eredményt érjek el? Egyáltalán jó ötletnek tartjátok? :)

Írjon bárki mert elég tanácstalan vagyok,köszönöm előre is!

képek itt:

[link]

[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook