Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szeretnék egy szentendrei hétvégét, de fogalmam sincs hol... fórum

Szeretnék egy szentendrei hétvégét, de fogalmam sincs hol... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

12. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 22. 16:06

Van egy felnőttbarát hotel, állitólag nagyon jó és nyugis. Nem voltam, de dicsérték, akik voltak.

Az egész városban érdemes sétálni, olyan mint egy múzeum. :)

nov. 22. 12:23
Hálás szívvel köszönöm. Aranyosak vagytok.
10. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 22. 11:55
Karácsonyház! Állítólag csodaszép.
nov. 22. 10:41

Nagyon régen jártam ott.

Azóta még jobban megszépülhetett.

nov. 22. 10:38

Gyönyörű hely! Lehet sétálni a Duna mellett és vannak éttermek is. Mi egyszer egy olyanba ültünk be, ahol az étterem falán különböző pénzek voltak. Isteni szerb csorbalevest ettünk. 🤌

Nem mellesleg pazar ott sétálni! ❤️

nov. 22. 10:35
Még valami, és ez most jutott az eszembe. A parkolásért hétvégén is fizetni kell!!
nov. 22. 09:11
Ha belvárosi múzeumok mellett döntötök, ott a Duna parti séta is, egymás hegyén-hátán az éttermek, cukrászdák. Üsd be a keresőbe szentendrei látnivalók. Este egy film a Part moziban. Nem fogtok unatkozni!
nov. 22. 09:04
Szállás szempontjából ajánlanám a Horváth Fogadó Panzió-t. Ez egy csendes kis utcában van. Keress rá a neten. De nézd meg a többi szálláshelyet is. Hol, és mennyiért tudsz foglalni. Szentendrei vagyok, így ezekről a helyekről nem sokat tudok mondani. Programként ajánlom a Skanzent, ott egy egész napot el lehet tölteni, még kevés is. Étkezési lehetőség is van. Aztán ott a belváros, a múzeumaival.Ferenczi, Czóbel, Kovács Margit. stb.
nov. 22. 08:25
...akkor végülis miért is szeretnéd ezt a hétvégét? (ezt most jóindulattal kérdezem! nem célom kötekedni, csak érdekel, mert én mindig úgy indulok neki egy úticélnak, hogy már jó előre vannak terveim.)
nov. 22. 07:48
Maradj otthon
nov. 22. 07:31
Igen, google.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook