Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szeretnék babát, de még nem tudom mikor...miért gondolkodunk ezen annyit?Valamitől félek de nem tudom mitől..ezzel kapcsolatban.És ti hogy v fórum

Szeretnék babát, de még nem tudom mikor...miért gondolkodunk ezen annyit?Valamitől félek de nem tudom mitől..ezzel kapcsolatban.És ti hogy v (beszélgetős fórum)


1 2
23. körömvirág (válaszként erre: 1. - C75565e593)
2010. ápr. 10. 11:37
Amikor mi elhatároztuk maginkat a párommal, hogy igen, legyen baba, tele voltam kérdésekkel, félelemmel...aztán teltek-múltak a hónapok...és csak nem akart összejönni...a végén már nem volt semmi félelem, és semmi kérdés, csak a vágy, hogy végre sikerüljön...és kb egy év múlva pozitívat teszteltem...és akkor ismét jöttek a kérdések, és ismét előbukkantak az elfeldettnek hitt félelmek...aztán megszületette a kisfiam, és most már csak mosolygok az akkori magamon, hogy ez hogy nem tűnt teljesen természetesnek és probléma mentesnek:DDD ha má itt van, akkor nincs kérdés, nincs kétely, teszed a dolgod, ösztönösen, hiszen anya lettél
2010. ápr. 10. 10:17

mi nem vagyunk házasok...a papír nem lényeges...

Valamitől én félek, de nem tudom miért?

Amikor ebben a szituban voltam...akkor ez más kérdés volt...a párom anyja miatt kellett abortuszra mennem....

Ők gazdagok voltak én szegény....egyedül nem tudtam volna vállalni sem...

A másik esetben mikor elvetéltem akkor a sors elém tárta a szitut...akartam a babát...de a sors elvette...de akkor már én nem voltam képpes dönteni, döntött a sors...

Ezért én most már nagyon átgondolom...a jelenlegi párom mostanában azért sokat fejlődött, hisz babás fotókat nézegetünk...és beszélgetünk arról milyen lenne a mi gyerekünk..ez már jó..jelen pillanatban talán a párom gátol meg ebben a kérdésben...de én félek picit...talán a felelősségtől ne tudom..

21. 79618b1841 (válaszként erre: 20. - 79618b1841)
2010. ápr. 10. 10:16
...és ez szomorú...
2010. ápr. 10. 10:15
sok olyan család van ahol nem miliomosak a szülők de megvan ami kell a gyereknek...meg látok olyan szülőket ahol a pénz dominál mindene megvan a gyereknek de ott sokkal több hiányzik.....
2010. ápr. 10. 10:12
biznod kell magadban és a párodban is...
2010. ápr. 10. 10:12

Én gyereket nem azért szeretnék, hogy attól várjam a csodát...

Én szeretnék egy olyan gyermeket nevelni aki ad majd valamit ennek a földnek....én átszeretnék adni sok dolgot...ami a lényege az egésznek...

Én mint gyerek elvoltam hanyagolva idézőjelben...

Én megszeretném mutatni a gyerekemnek...hogy mik az összefüggések...és szeretnék egy olyan embert neveli a leendő gyermekből, aki valamit ad majd másoknak..

De biztos minden szülő így van ezzel...mivel nincs gyerekem én csak elképzelek dolgokat...de azt tudom...mit hogyan csinálnék...és ehhez pénz is kell..

Persze nem minden a pénz, de ez egy fontos része a család fenntartásnak..

2010. ápr. 10. 10:10
Szia! Mi is tervezzük:) De majd csak az esküvő után, tehát jövőre. Páromnak jó állása van, én nem dolgozom (még). De már nagyon szeretnénk:)
2010. ápr. 10. 10:09
senki nem tanulja az anyaságot az jön magától ösztönösen erre csak akkor jösz rá ha ott leszel a kapuban
15. 9242a6388c (válaszként erre: 12. - C75565e593)
2010. ápr. 10. 10:08

Szuper dolog a gyerek! te pedig mindenbe bele fogsz jönni, tudni fogod!!!!!


Bennem is lejátszodtak ezek a gondolatok, még a második babánál is!!!!

2010. ápr. 10. 10:07

kel egy alap..ety gyermekhez....mert egy labilis kapcsolatra ezt nem lehet tervezni.de sok nő...bátor..én nem..

Igaz nekem vannak rosz tapasztalataim..volt egy abortuszom, és egy vetélésem...és talán ezekből okkulva én megfontolt lettem ezek után már...

13. 79618b1841 (válaszként erre: 2. - C75565e593)
2010. ápr. 10. 10:06

1ok van miért élned

2ok van miért tovább élni mert szüksége van rád hogy neveld hogy terelgesd az életben

3ok jobban megesősödik a pároddal a kapcsolatod

4ok mert annyi örömet tud okozni egy pici élet születése

5ok mert nem is tudom ez az élet rendje

szerintem

2010. ápr. 10. 10:04

én azt gondolom a mai világban igen, meg kell gondolni egy gyermeket...mert pl én a legjobbat szeretném adni magamból...és talán még érnem kell picit

A családomban nincs kisbaba...azt sem tudom, hogy pelenkázzak, és nem tudok semmit de semmit, még a közelemben sincs kisbaba..

Már arra gondoltam, hogy kölcsön kérek egy babát, hogy meglássam milyen lrzés egy gyerek aki körülötted toporog...ha bele gondolok tök szuper lehet, de ekkor jön a racionális énem aki hirtelen megijjed, ha belegondolok ..jön a baba...

11. 2656c806ea (válaszként erre: 10. - C75565e593)
2010. ápr. 10. 10:04
ez mind nagyon fontos,mi mind a kettőt terveztük és semmi baj nem volt vele.lesz még utána anyi spontán dolog mikor megvan a baba.
2010. ápr. 10. 10:01

Vegyük sorra:

1./ anyagiak

2./ jó pár kapcsolat

3./ felelősség tudat

4./ és a családi háttér nagyszülők, stb...

5./ bátorság

6./ belső késztetés az anyaságra..stb..stb...


de a leg fontosabb egy komoly harmónikus kapcsolat!

Meg ugye mindkét fél együtt akarja a kis életet!

de azért spontán jöjjön az a terhesség ne direktbe...attól szép a gyermek áldás szerintem, hogy egyszer csak ott van...

9. NataliaWeiss (válaszként erre: 6. - 2656c806ea)
2010. ápr. 10. 10:00
Sok szól ellene és sok szól mellette. Most egyenlőre 50-50%- várom, hogy lóduljon a mérleg:D:D
2010. ápr. 10. 10:00

ne gondolkozzatok annyit inkább lépjetek a tettek mezejére

kellemest a hasznossal

7. sellobaby. (válaszként erre: 3. - 2656c806ea)
2010. ápr. 10. 10:00
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))
6. 2656c806ea (válaszként erre: 4. - NataliaWeiss)
2010. ápr. 10. 09:59
mitől ne mernéd?
2010. ápr. 10. 09:59
Szerintem minden normálisan gondolkozó NŐ életcélja az, hogy anyává váljon. Én most,29 évesen gondolkozom el azon, hogy milyen jó is lenne... Na de jó lenne végre egy olyan társat is találni, akinek szívesen szülnék, és persze az anyagiak is sajna annyira bele tudnak szólni. De Neked és mindenkinek sok sikert kívánok!!!:-)
2010. ápr. 10. 09:58

Szia Kedves Május01!

Én is hasonló cipőben járok, csak én a másodikat tervezném.... de nem tudom, hogy merjem-e...

2010. ápr. 10. 09:58
itt van május elseje ének szó és dal köszöntse!!! babázzatok!!!!a világon a legjobb dolog! :)
2010. ápr. 10. 09:57
Ez a fórum cí eléggé félre sikeredett..de azért a lényeg ott van benne..
2010. ápr. 10. 09:55

Szeretnék gyereket..hisz napont a hallom ezt a kérdést..szeretnétek babát?? Szeretnék de mikor??

tervezni ezt nem lehet...én nem tudom tervezni..32 évesen, azért elgondolkodik egy nő,hogy most akkor legyen gyerek és egyáltalán mikor van itt az ideje???

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook