Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szeretitek az Éhezők Viadala című filmet/könyvet? Mi a véleményetek róla? fórum

Szeretitek az Éhezők Viadala című filmet/könyvet? Mi a véleményetek róla? (beszélgetős fórum)


2015. jún. 17. 14:35

iszonyodtam a filmtől, nem is tudom, miért néztem végig.

Isten ments hogy mégegyszer megnézzem vagy elolvassam.,

28. fildus
2015. jún. 17. 11:17

Először láttam a filmeket, majd utána kezdtem olvasni a könyvet.


A könyvben és filmben is a 2. rész tetszett a legjobban. Bár a könyv 3 részét ugye filmügyileg ketté szedték. A film nagyon hülyén lett befejezve, de novemberben kiderül mi lesz a vége (könyvhez képest változtatnak e rajta)...

2015. febr. 9. 03:59
nem ismerem es nem is hallottam rola bocsi.
26. bogyó65 (válaszként erre: 25. - Gotoau)
2014. szept. 2. 15:49

Vasárnap óta rengeteg képe előkerült...

Amúgy tényleg nagyon tehetséges:)

25. gotoau (válaszként erre: 24. - Beau_de_Noir)
2014. aug. 19. 19:50

Szerintem te csak szeretnél ilyen jelentéktelen arcú nő lenni mint a főszereplő, vagy ha faszi vagy akkor csak képről látsz ilyet :)

Tipikus kákán is csomót hozzáállás.

Nekem a könyv nem annyira tetszett, a filmet jól összerakták és azt hiszem Jennifer nem véletlenül Oscar díjas színésznő alig 24 évesen.


Puszi csocsi

2014. aug. 19. 09:15

Hello!

Láttam a filmet és olvastam a könyvet is.


A film gyenge közepes jenki munka, megfelelő sablonokból építkezve, jelentéktelen arcú főhősnővel és két, gyakorlatilag kellékként funkcionáló sráccal az oldalán. A történet, mint olyan a filmben szinte nem is létezik.


A könyv kicsit érdekesebb ennél, mert az írónak elvitathatatlanul jó érzéke van a belső leírásokhoz - sajnos ezzel nem él túl gyakran.


Ezzel együtt nem tudtam kiverni a fejemből, hogy egy "Alkonyat" utánérzést tartok a kezemben, mivel minden, a tinirománcon túlmutató szálat már korábban és jobban feldolgoztak más szerzők (A Legyek Ura 1954-ből, és természetesen a nagyszerű Battle Royale).

23. M0ncsa
2014. aug. 18. 21:10

Olvastam is, neztem is, mersekelten tetszett. Sokkal jobb fantasyk is vannak ennel.

De ez ne szegje kedved, mert en extra-finnyas vagyok, szoval a film is, a konyv is amugy magasan atlagon feluli :)

22. gkreka (válaszként erre: 20. - Jasmine24)
2014. aug. 18. 12:54
Töltsd le a netről! Már ingyenes verzió is fent van.
21. barbylove (válaszként erre: 14. - Bogyó65)
2014. aug. 18. 12:28
:DD meg tudlak érteni! :D borzasztó az a film! :D de velem végignézettették, h na majd jó lesz az! Hát nem! :D
2014. aug. 18. 11:05
En nagyon szerettem mindegyik reszet. Ha az elso nem fogott volna meg, biztos nem kezdek bele a masodikba. Szeretheto szereplok, jo rendezes, erdekes temat dolgoz fel. Mar nagyon varom a kovetkezo reszet, de a konyveket is nagyon szeretnem kiolvasni, majd jovore hazamegyek es otthon megveszem, mert magyarul jobban szeretek olvasni. :)
2014. aug. 18. 02:39
Kicsit bővebb válaszokat is írhatok.(már,ha van kedvetek)
2014. aug. 17. 23:19
Tetszett a film is, meg a könyv is.
17. bogyó65 (válaszként erre: 16. - Gkreka)
2014. aug. 17. 22:47
Úgy látom,ezen az oldalon igazán olvasás/könyv pártiak vagytok :D
16. gkreka
2014. aug. 17. 22:43
Először olvasd el a könyvet! Ha lenyűgözött, akkor a filmet is meg fogod nézni... Remek rendezés, kiváló stábmunka, és a szereposztás is OK.
15. bogyó65 (válaszként erre: 13. - Barbylove)
2014. aug. 17. 22:43
A Napos oldalban nekem sem tetszett,de az Éhezők Viadalában sztem jól játszik.(többnyire,mert azért az első részben annyira nem volt jó)
14. bogyó65 (válaszként erre: 12. - Barbylove)
2014. aug. 17. 22:41
Na én is pont így vagyok az Alkonyat filmekkel.Ma sem bírtam az első 15 percnél tovább nézni xDDD
13. barbylove (válaszként erre: 10. - Spinneli)
2014. aug. 17. 21:23
Engem Jennifer Lawrence annyira irritál vmiért. Nem tudom megmagyarázni miért. Talán mióta a Napos oldalban láttam...pfú
2014. aug. 17. 21:23
Az első részt láttam, nem tetszett. De azt is úgy láttam, h egyszer nekikezdtem, mert mki azt mondta h milyen szuper...na mondom megnézem...elkezdtem nézni, h mi ez??? Aztán abbahagytam. Aztán megint leadta a tv, na mondom belenézek megint. :D És már csak a kíváncsiság miatt is de végignéztem. Nekem nagyon sz.r volt. :D
11. bogyó65 (válaszként erre: 10. - Spinneli)
2014. aug. 17. 20:56
Az első részben azért Jennifer Lawrence sem volt annyira jó. De a másodikban már tényleg mindenki szuper volt :D
2014. aug. 17. 20:53
Nekem tetszett a könyv, és a film is, nagyon jól elkapták a hangulatot, Jennifer Lawrence kiváló Katniss a Peetát játszó színész kicsit gyengébb, de nem rosszak együtt.
2014. aug. 17. 20:51
Azt hittem,népszerűbb lesz ez a topic :(
8. bogyó65 (válaszként erre: 6. - 31bc25d879)
2014. aug. 17. 19:49
Ilyen válaszokat is szívesen fogadok,de azért kifejthetnéd bővebben,hogy mi volt az ami neked nem jött be.
2014. aug. 17. 19:48

Húú,háát akkor megpróbálom kiolvasni a könyvet/könyveket. :D

Amúgy nekem is a második része tetszett jobban,bár sztem maga a viadal az elsőben jobb volt. A másodikban csak haltak az emberek,de nem igazán mutatták őket.


A 3.részt nagyon várom, amúgy én úgy tudom novemberben lesz a harmadik rész 1. fele. Vagy én tudom rosszul? Amúgy tényleg elég gáz,hogy az utolsó filmre még több mint egy évet kell várni :(

2014. aug. 17. 19:46
Filmen láttam, nem tetszett.
2014. aug. 17. 19:37

A filmből októberben fog kijönni a harmadik rész első fele és jövő októberben a második fele!

Jól el húzzák...

2014. aug. 17. 19:35

Ajánlom,hogy olvasd el a könyvet és akkor meg fogod tudni mi fog történni!

Hidd el sokkal jobb,mintha bárki is elmesélné.

2014. aug. 17. 19:34

A könyvek nagyon tetszettek, a film (első) nem igazán.

Nehogymár itt akard megtudni a sztori végét, olvasd csak el, úgy sokkal izgibb!!! :-)

2014. aug. 17. 19:34

Könyvben nagyon,de nagyon jó én azt mondom,pedig nem az én korosztályomnak íródott!

Én mind a három kötetet olvastam és alig bírtam le tenni.

A könyvek után néztem meg a filmeket,amiből a második jobb volt mint az első szerintem és már várom a harmadik részt is,nagyon.

2014. aug. 17. 19:15
És mi fog történni a 3.részben? (Eddig csak az első és második filmet láttam,illetve az elsőt olvastam is,de már régen)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook