Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szeretetéhség fórum

Szeretetéhség (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
36. ilda75 (válaszként erre: 29. - 64d640aa58)
2010. márc. 9. 13:02
Sajnalom,de tenyleg az ilyen anyuka szerintem nem not fel,meg gyerek maradt,valami okbol kepest,nem erett meg az anyasagra es az ilyennek az anyasag teher,sajnos vannak ilyenek,ne haragudj de felhaborito hogy ilyen anyak is vannak,en szeretlek teged,nem is ismerlek,de attudom erezni mit erzel es ez neke mennyire faj,Fej a fejjel!
35. ilda75 (válaszként erre: 32. - 64d640aa58)
2010. márc. 9. 12:58
Azt mondja keptelen szeretni teged?
34. 0479c9ea94 (válaszként erre: 32. - 64d640aa58)
2010. márc. 9. 12:55

talan a ferfiak egy resze ilyen nekuk nehezikre esik vagy csak anyira nem akarjak kimutatni nem tudom.Az en aposom sem mutatja ki senkinek ha szereti inkab ahelyet meg mergesiti is pedig jo ember.Mi nok masok vagyunk gyengebbek jobban tudunk szeretni ..vagy lehet attol is fugg ,hogy amikor kicsi volt hogyan latta a szuleit viszonyulni egymashoz,hogyan szerettek oleltek egymast.

De a maga modjan biztosan szeret.

2010. márc. 9. 12:46

Nálunk az a baj, hogy az én Szüleim mindig, világ életükben úgy éltek, ahogy mások akarták, és nem úgy, ahogy Ők akarják...


Mindig azzal jöttek, hogy mit mondanak mások...

Hogy megszégyenítem Őket mások előtt... Mióta élek, azóta csak "szégyenítem" Őket, mások felé meg olyanok, hogy Senki nem hiszi el Róluk, hogy a gyermekeiket meg terrorizálják...


Ők az áldott jó emberek, csak azt nem tudja Senki, hogy a színfalak mögött már nem azok a kedves emberek, ahogy másoknak mutatják...

32. 64d640aa58 (válaszként erre: 28. - Castellina)
2010. márc. 9. 12:45

Én a páromat őrűlten imádom szeretem, és ki is mutatom,rengeteget ölelem, puszilom, simogatom, főzök,MINDENT megteszek hogy szeressen,minden létező módon kimutatom hogy szeretem,és ő mégsem!!

tudja hogy mit érzek,tudja hogy nekem az rosszul esik hogy nem szeretget,és aztmondja képtelen szeretni engem!!!?

31. 0479c9ea94 (válaszként erre: 28. - Castellina)
2010. márc. 9. 12:43
igen es azt adni egy mosolyal egyutt olyan egyszeru dolog
30. vkatka
2010. márc. 9. 12:42
Akkor legalább mi szeressük egymást, sugározzunk szeretetet itt egymás felé :)
2010. márc. 9. 12:41

hát az én anyukám oly kedves,hogy most a párommal talán különköltözünk,anyukám inkább a párom pártjára áll,nem ám hogy engem véd....

Máskor meg szidja a páromat...


Másrészt,én elfogadtam az hogy anyaként nálam csődöt mondott.Oké,talán nagymamaként helytáll majd.A fenét.Van 5 gyönyörű unkokája.A gyerekeim szeretnének vele lenni,játszani,meg mit tudom én...erre átmennek a gyerekek,5 perc múlva jönnek visza,hogy mama hazaküdte őket,mert most nem ér rá.Mértdezem a fiamat,hogy mert mit csinál?Aztmondja a fiam röhögve,számítógépen játszik..... aha az többet ér mint az unokái.Olyan bosszantó!!!!

Ugy szerettem volna ha olyan nagymamáűjuk van, mint aki nekem volt... reggel mire felébredtem hozott péksütemményt,hozott a piacról virágot,aztán sütött-főzött nekem,mindig velem volt,a tenyererén hordozott....

Gondoltam már rá,hogy anyukám azért nem szeret engem, mert amig a mamám élt,addig mamám jobban,és többet törődött velem mint anyukámmal,engem jobban szeretett.... ez bánthatja anyukámat talán...

Mellesleg hogy lehet egy anya olyan elvetemült,hogy a 18-19 éves gyerekének olyat mond,hogy te mikor születtél akkopr sem voltál normális,mert még megszületni se tudtál normállisan!!!???(császározták amikor születtem)

ez mióta az én hibám???

Én soha nem mondanék ilyet a Virág lányomnak,bármi rosszat is tesz.... röhej...

2010. márc. 9. 12:40
a szeretetéhség legjobb gyógyszere, ha a szeretetet nem követeled, hanem adod.
2010. márc. 9. 12:39
Ti is mindannyian, hisz a szeretetéhesek tudnak igazán szeretni, és megérteni a másikat...
2010. márc. 9. 12:39
:))
25. 0479c9ea94 (válaszként erre: 21. - D4464aaf8a)
2010. márc. 9. 12:39
aranyos vagy ♥
24. d4464aaf8a (válaszként erre: 22. - Vkatka)
2010. márc. 9. 12:37
Nem biztos, hogy a TE jövőd is rossz lesz, gondolj arra, hisz még olyan fiatal vagy, hogy igenis jobb lesz Neked, és akkor a jót fogod bevonzzani...
23. 0479c9ea94 (válaszként erre: 19. - D4464aaf8a)
2010. márc. 9. 12:37
igen tudom es buszke lehetsz magadra ,hogy nem hagytad el hanem neki akartal jott tenni es azert van tavol tolled.Egyszer majd o is megerti es hallas lesz neked.
22. vkatka (válaszként erre: 16. - D4464aaf8a)
2010. márc. 9. 12:36
Akkor már látom a jövőm :(
2010. márc. 9. 12:35
Majd itt összejövünk, és virtuálisan küldünk egymásnak egy kis szeretetet, és kibeszéljük egymás közt a fájdalmat...
20. 0479c9ea94 (válaszként erre: 16. - D4464aaf8a)
2010. márc. 9. 12:34
Ez is szomoru helyzet sajnos azert ,hogy nincs munkad nem te vagy a hibas na meg aztan mar felnott vagy kis tisztelett neked is jar 38 evesen...szerintem.
19. d4464aaf8a (válaszként erre: 12. - 0479c9ea94)
2010. márc. 9. 12:33

Én úgy voltam vele, kislány koromban, hogyha lesz egyszer gyermekem, akkor hogy fogom szeretni, és kényeztetni, de sajnos súlyosan autista lett, és intézetben él...Ráadásul a brutálisan magas térítési díjak miatt még állami gondozásba is kellett adnom, és most mások diktálnak, hiába én kértem az elhelyezést...


De próbálok mindig erős maradni, és a havi egy nap látogatást kihasználni...

18. 0479c9ea94 (válaszként erre: 14. - 64d640aa58)
2010. márc. 9. 12:32
igen tudom milyen az ilyet tovabb adni nekem is volt reszem kicsit ebben az anyas -uj barat eletben.Hal'istennek nem sokaig .
17. ilda75 (válaszként erre: 14. - 64d640aa58)
2010. márc. 9. 12:31
Amiota megszuletett a kisfiam azota olyan nap nem telik el hogy min.10 puszit ne kapjon,es meg ne oleljem,azt amit en nem kaptam meg,nem tudnam elkepzelni hogy akit szeretek annak nem mutassam ki az erzelmeimet,sajnos elkenyesztettem nagyon,ami nem helyes...de ilyen vagyok en...
16. d4464aaf8a (válaszként erre: 7. - Vkatka)
2010. márc. 9. 12:30

Én is így vagyok, 38 évesen még uralkodnak fölöttem, lelkileg terrorizálnak azóta is...


Most is, kajtatok munka után, de válaszra nem méltatnak, és mivel a számláim nem tudom fizetni, rájuk vagyok szorulva, Apu meg állandóan ordít velem, hogy amíg az ő kenyerüket eszem...


38 évesen is el akarnak számoltatni...

15. vkatka (válaszként erre: 11. - Ilda75)
2010. márc. 9. 12:29
Az én szüleim minden szeretetet megkaptak, nagyon jó emberek voltak a nagyszüleim, sajnos már csak az egyik nagymamám él, vele szoktam beszélgetni. Itt lakik nálunk és a szüleim vele is ugyanúgy bánnak mint velem, kifejezik, hogy mennyire utálják, semmibe sem nézik.
14. 64d640aa58 (válaszként erre: 12. - 0479c9ea94)
2010. márc. 9. 12:27

mindenképp ösztönzőleg hat rám,mert amit én nem kapok meg anyukámtól,azt 10x jobban adom a gyerekeknek...

hazajönnek,hozzánbújnak,nagy ölelések,olyan jó őket magamhoz szorítani,és gondolom nekik is jó,állandóan puszilgatom,simizem...néha hozzámbújva alszanak el.... ez olyan jó,imádom őket!!!

2010. márc. 9. 12:25
ez szomorú h ilyen sokat írtok erről :((
12. 0479c9ea94 (válaszként erre: 5. - 64d640aa58)
2010. márc. 9. 12:23

Ez nagyon szomoru ...egy puszi csak ... egy oleles enyire nem kepesek ...akkor miert kell gyerek az ilyen szulonek.

Bocsanat nem akarok off-topic lenni de szerintem az ilyen gyerekekbol jobb anya lesz majd es tobb torodest fog adni a gyerekenek.

Szep napot kivanok mindenkinek es sok szeretett teljes napokat a jovoben .

11. ilda75 (válaszként erre: 2. - D4464aaf8a)
2010. márc. 9. 12:23
Fajo dolgok ezek,nem tudom miert ilyenek egyes szulok,sajnos ok is gyerekkorukban szerintem nem kaptak szeretetet es nincs mit tovabb adjanak,mert nem tudjak hogy kell,szerintem az ember gyerekkoraban tanul meg mindent es azt viszi tovabb es azt alkalmazza a csaladjaban is.En is mindig tobb szeretetre es odafigyelesre vagytam a szuleimtol,es most annak iszom a levet,mert nagyon erzekeny es konnyen serodo,meg ingerlekeny vagyok,mikor megsertenek,es mikor nem viszonazzak azt amit en adok.szoval nem is tudom,de hianyzik valami,amit en sem tudok a gyerekemnek tovabbadni,mett nem tudom hogy kell.Imadom a gyerekem,el is van kenyesztetve,amit szeme szaja megkivan megkapja,es evvel vissza is el.Valamit nem jol csinalok es nem tudom mit....az a valami amit nem ereztem szuleimtol es nem tanultam meg...
10. *Királylány* (válaszként erre: 8. - D6502380b9)
2010. márc. 9. 12:23

Ugyanígy vagyok én is. Anyum velem is komor és durvákat vág a fejemhez mindig. Most a napokban ahogy kiborutam és mondtam beszéljük meg azóta normálisabb. Amikor volt pasija azzal volt ideje törődeni és az én halott apukámat krizizálta és még csodálkozott h utáltam a pasiját.


Azzal sem foglalkozik, hogy láthatóan nem vagyok jól sokszor.

2010. márc. 9. 12:20

Én is nagyon vágyok szeretetre törődésre. Mindig meg akartam felelni tökéletes akartam lenni. Olyan sulikat is elvégeztem amihez semmi kedvem sem volt. Mindig próbáltam megoldani a családtagjaim problémáit. De nem kaptam érte jó szót semmit. Kicsi gyerek korom óta átvállaltam sokmindent. Mára ez sok lett. Természetes számukra az, hogy én csinálok olyan dolgokat amiket nem nekem kellene. És nem jár érte köszönet. Ölelés puszi szeretlek szó nincs jelen nálunk. :'(

Most kicsit letettem mások problémát mert éreztem rá fogok menni lelkileg erre. Nem könnyű ez sem.

2010. márc. 9. 12:19
Anyumnak új pasija van és úgy érzem őt jobban szereti mint engem! Végülis többet öleli, többet beszélget vele. Velem mindig olyan komor.
2010. márc. 9. 12:16

Én is vágyom a szeretetre, de a szüleimtől soha nem kaptam meg, most is azon vannak, hogy elküldjenek itthonról. Megkeserítik az életemet :(

Egyedül a párom van nekem, de sokszor úgy érzem, ő nem szeret engem annyira, amennyire én őt.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook