Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretem a munkámat, pár hete léptettek elő. De a nap... fórum

Szeretem a munkámat, pár hete léptettek elő. De a nap... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

17. Myra
2023. okt. 27. 21:13
Egyszer biztos te is az leszel.
16. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 27. 12:01
Nagyon sajnálom. :( Előbb-utóbb biztos révbe érsz ezen a téren is. :)
15. Csillagszem38 (válaszként erre: 3. - Ghost👻)
2023. okt. 27. 12:00
Miért nevettek rajta?? Ez szemétség!!!!
2023. okt. 27. 09:08
Elhiszem. A munka és a család, gyerek nem szinonimái egymásnak. Teljesen más életet nyújt.
13. PöttyösPanka (válaszként erre: 4. - Utolsó betyár)
2023. okt. 27. 07:24
Párja a zokninak és a galambnak van. A férfinak meg a felesége csak az oldalbordája ugyebár.
12. loch ness (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 27. 00:43
Szerintem bárhogy is szereted a munkádat, gondolkoznod kellene váltáson. Mert ha a munkádnál is jobban szeretnél anyuka lenni, és a munkáddal, úgy tűnik, ez nem fér össze, akkor két jó közül a jobbat kell választanod. Vagyis azt, hogy legyen alkalmad párt találni, kapcsolatot építeni, és aztán gyermeket vállalni. És ezt, úgy tűnik, egy kevésbé strapás állás mellett tudod csak megvalósítani. Természetesen neked kell döntened, de ez az én meglátásom. Nem tudom, hány éves vagy, de arra is gondolj, hogy egy pár megtalálása, a kapcsolat kibontakozása is időbe kerül, aztán a gyerek se feltétlenül jön össze azonnal. Mindenesetre sok szerencsét és boldogságot kívánok neked!
11. loch ness (válaszként erre: 3. - Ghost👻)
2023. okt. 27. 00:38
Miért röhög rajta mindenki? Egyáltalán nem logikus, és még bántó is. A rengeteg munka miatt becsülni kellene, amiatt, hogy nincs magánélete, sajnálni. De kiröhögni... Gonosz dolog.
10. unom (válaszként erre: 4. - Utolsó betyár)
2023. okt. 26. 23:49
Nálatok nem tanítottak népköltészetet?
9. Violet18 (válaszként erre: 4. - Utolsó betyár)
2023. okt. 26. 23:17
Ez mekkora hülyeség szerintem.... 🙄 Voltam férjnél de sosem tudtam azt mondani h ez itt a férjem, volt pasim, barátom, de mindre azt mondtam, h a párom. Mert nekem ez egy sokkal mélyebb kapcsolatot jelentett és nem egy címkét. De hát, nem vagyunk egyformák 🤷‍♀️
8. gyöngy:) (válaszként erre: 5. - Flóra76)
2023. okt. 26. 19:32
Egy vallomást írt.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Flóra76)
2023. okt. 26. 19:31
Nincs kérdés. Vallomás volt.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Ghost👻)
2023. okt. 26. 19:30

Nálunk is van ilyen, csak ő férfi. Éjjel-nappal, hétvégén, ünnepen elérhető...

Meg több nő van akik 40-50 közt vannak és se párkapcsolat, se gyerek. Az egyik 45 éves, (vezető beosztású, csinos, talpraesett nő) és még a nyáron mondta, hogy keres más munkát, egész mást, mert szeretett volna gyereket/családot de nem jött össze, egyedül van, és kezdeni akar valamit az életével.


És elszomorított ahogy mondta.

5. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 26. 19:30
Mi a kérdés?
2023. okt. 26. 19:22
Párja csak a zokninak van.
2023. okt. 26. 19:10

Arra vigyázz,hogy ha letelt a munkaidőd menj haza!

Ne a munka legyen az èleted!

Van nálunk egy nő.

Nincs èlete ezèrt reggeltől késő estig bent van. Csak a meló ès este is csak azèrt megy mert 22:00 után a kapu záródik. Otthon folytatja,kb èjfèlig elérhető telefonon.

Mindenki csak röhög rajta..

2023. okt. 26. 19:05
De még csak párom sincs. És ilyen beosztással, ilyen feladatok mellett, örülök ha meló után leülhetek a kanapéra sorozatot nézni, hogy az agyam kikapcsoljon.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook