Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Azt hittem szeretem a madarakat, de a szomszéd hetek óta... fórum

Azt hittem szeretem a madarakat, de a szomszéd hetek óta... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. dec. 14. 13:40
De tenyleg félnapokra, napokra magukra hagyjak ezeket a kutyákat. Nem is csoda ha ugat. A szomszedaim a hétvégeket se töltik rendszeresen itthon. Kib*sznak egy csomo kajat a kutyaik elé, aztan az elvan. Nem baj ha unatkozik, nem baj ha panikszerű tüneteket produkal ha nincs otthon a gazda. Ő megtett mindent ami tőle kitelt. Némely embernek egy állatot se engedélyeznék, de tényleg. Ha szereti őket, ha nem.
13. perzsacica (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 14. 13:37
On-line Klasszik rádió! Mindig azt hallgatom ha egy kis nyugalmat szeretnék magam körül.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - 55Judit)
2022. dec. 14. 13:31

ááá, szüleim kertesben laknak, a szomszéd kutyáit ők is hallgatják. Akkor már inkább ez a tyúk csipogjon :D

Nyilván nem tyúk. Az az igazság, nem mindig zavar. Van mikor én is fáradtabb vagyok, türelmetlenebb. De annak örülök, hogy nem letámadtatok itt a fórumban, így valahogy meg is nyugodtam, hogy kiírhattam. Mit tehetnék? Ha tudna ez a tyúk nyávogni, valószínűelg azt csinálná, de hát csak csipogni tud. Szerencsére a konyhában nem hallani, és mostanság sokat ott vagyok, mert sütisütési projekt van. :)

Szóval tudjátok mit? Köszi a kedves szavakat. Ölelek mindekit :)

11. K-né Zsóka (válaszként erre: 10. - 55Judit)
2022. dec. 14. 12:41
Valahol igaza van a szomszédnak. Tudom, hogy sokaknak a néma csend az ideális, de engedtessék már meg, hogy kertes házban lehessen kutyát tartani. Persze olyan kutyát, amelyikkel foglalkoznak. A német juhász pedig igényli a törődést. A szemben, illetve a mellettünk lakó szomszédnál is simaszőrű foxterrier van. Na azok tudnak ám csaholni. Nagy kutyák is vannak, de azok csak akkor ugatnak, ha okuk van rá. Szóval egy német juhász még mindig jobb mint egy kis visítva csaholó padlócirkáló.
2022. dec. 14. 12:10

Új szomszédom jelezte, német juhász kutyát fog hozni a házhoz. Mondom neki az jó hangosan ugat. Erre ő: "A kutya azért van hogy ugasson".


Nyáron csináltam egy kis kerti tavat. Egy zöld varangy is birtokba vette az aranyhalak mellett. A zöld varangynak gyenge a hangja, nem is brekeg, inkább csak berreg csendesen. [link] 3.percnél hallható.

Szomszéd szemrehányóan megjegyezte, hogy hallotta a békámat. Mit mondhatnék erre. Az ő válaszának mintája azt mondtam, a béka azért van hogy brekegjen. De ha jön a kutya, hozok tavi békát, az legalább olyan hangos lesz mint a kutya. Igazából nem fogok hozni, csak elrettentés képpen mondtam, mert ő ki nem állhatja a békákat.😀

9. Mimóza07 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 14. 11:59
Szörnyű! Na, erre a helyzetre kitalálhatnának vmit az okosok. Hangtompítót mindenhova, mindenkire :)
8. 55Judit (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 14. 11:58
Hát ez embertelen. Nem tudod megoldani hogy kertes házba költözz? Itt sem mindenhol ideális a körülmény, de lényegesen jobb mint nálad. Együtt érzek veled.
2022. dec. 14. 11:51
A házi kedvenccel egyetlen baj van: Annak is hallgatni kell, aki nem kíváncsi rá.
2022. dec. 14. 11:27

Tudom én amúgy, hogy nem a madár tehet róla. Nem is tudom amúgy milyen fajta, a hangja olyan, mint a naposcsibének. És ezt hallani pirkadattól-sötétedésig. Amúgy mikor írtam ki a vallomást, pont kiabálta a szomszéd pasi, hogy halgass már el veréb, mert kiváglak. Szóval őt is idegesíti :D :D :D

Annyira vékonyak a falak, hogy mindent áthallani. Az meg nem járja, hogy mindig zenét hallgassak, vagy tévét nézzek. Néha jó lenne csendben lenni napközben is. De vagy a csipogást hallom, vagy a szomszéd pasit ahogy játszik és örül a sikerének, vagy mikor mit. Igen, a veszekedést is, meg kb azt is amikor szellent egy embereset.

5. Csicsi25 (válaszként erre: 3. - Mimóza07)
2022. dec. 14. 11:05

Ó, szegény! Akkor te még rosszabb helyzetben vagy, mint én :(

Ez a kutya kb. fél napot ugat csak (gondolom, amíg dolgozni vannak a gazdái). Éjjel szerencsére csend van. Én már egyszer átmentem szólni nekik. Mi volt a válasz? Áááá, az ő kutyája nem ugat! Most is csak azért, mert örül, hogy ő megjött.

2022. dec. 14. 10:14
Én a madarakat szeretem amúgy, de amióta ez a két blöki idekerült, azóta madar se jár erre. Pedig mennyivel jobb madarcsicsergesre ébredni, mint kutyaugatasra.
3. Mimóza07 (válaszként erre: 2. - Csicsi25)
2022. dec. 14. 10:11
Ah, dettó. De itt ketten vannak. Most is az jar a fejemben hogyan tudnam hatékonyan meg gyorsan legyilkolaszni őket. Minden nap fejfájással ébredni, qrvasz*r érzés.
2022. dec. 14. 09:29
Jóból is megárt a sok(k)! Sajnálom! :( Én a kutyákkal vagyok így. Azt hittem szeretem őket (bár inkább macskás vagyok), aztán a szomszédékhoz került egy, amit elvileg bent tartanak a házban, aztán ha elmennek itthonról, kicsapják az udvarra. Ilyenkor órákon keresztül csahol, az ember meg a haját tépi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook