Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerelmi stressz miatti fogyás, normálisak ezek a tünetek? fórum

Szerelmi stressz miatti fogyás, normálisak ezek a tünetek? (beszélgetős fórum)


23. liliom10 (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 26. 10:53

Post-covid, long-covid tünetek :

[link]

22. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 26. 10:50

Szabó Gyuri bácsi, a bükki füvesember mondja :


"Mi újság a lelki fájdalmakkal? Szerelmi csalódás, gyász, pánikbetegség – ilyenekre is tud gyógyteát ajánlani?


Hogyne, sok ember küzd lelki-mentális problémákkal. Minden esetben azt mondom, hogy gondolkodjanak el azon, hogyha elkezdenek idegeskedni, rágódni, akkor mi fog történni. Mert semmi. A pszichiáterek, pszichológusok, idegorvosok azt mondják, hogy az idegi problémák 95 százaléka akarattal, 5 százaléka gyógyszerrel gyógyítható. Én meg a természetet ajánlom.


Gyógynövényt is tudok mondani - citromfüvet, orbáncfüvet, levendulát-, de a legjobb, ha az illető kimegy és sétál egy nagyot a természetben. Az akarat a lényeg."

2022. júl. 26. 09:43
Az etvagytalansag is lehet a koronavirus utohatasa? De egy hetig rendesen volt etvagyam miutan kigyigyultam, ezert nem ertem
20. Anyagi (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 25. 18:50

Nekem hónapokig voltak poszt covid tüneteim....

Szerelem nélkül is!!!!!!!

2022. júl. 25. 17:07
Régi szép idők…amikor még tudtam szerelmes lenni és nem enni emiatt! Olvadtak a kilók bànatomban! 😜😀
18. andi6020 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 25. 16:41
Tusolj le.
17. Bichi (válaszként erre: 16. - Jagalea)
2022. júl. 25. 15:09
Hát ez a "mintha randira készülnél" nem biztost, hogy ebben az esetben jó pszichológia :)
2022. júl. 25. 14:36

Szerencsére nekem ilyen csak 14 évesen volt :D

Akkor annyira rossz volt, hogy ahogy a számba vettem az ételt, egyszerűen nem tudtam lenyelni, annyira megijedtem, hogy nem tudok enni, hogy csak sírtam egész nap, hogy mi történik velem :D


Természetesen rajtam az segített, hogy gyorsan kerestem olyan dolgokat, amelyek boldoggá tettek, szóval én javaslom, hogy kezdj el hobbiból főzni, mintha csak egy randira készülődnél. Azt mondhatja az ember, hogy próbáld elfelejteni az illetőt, de ez sajnos nem megy olyan egyszerűen. Én is volt, hogy 4-5 évig vártam olyanra, aki sosem akart velem lenni szóval... nem egyszerű.

2022. júl. 25. 14:14
Ebben a kánikulában lehet, hogy csak több vizet kéne innod.
14. liliom10 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 25. 12:38

Lehet, hogy long covidban szenvedsz :

[link]

2022. júl. 25. 11:55
Igen pont most mult el a covid 2hete, egy hetig jol voltam, etvagyam is volt, egy hete semmit nem birok enni…
12. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 25. 11:41

Tudom, hogy nagyon szenvedsz ! Ha folyton mondogatod magadnak, hogy " családja van, nem érdekel, nem szeretem", hamarabb elmúlik, mintha róla álmodozol.

Ettől függetlenül nem tartom normálisnak a tüneteidet. Mostanában mindenről ez jut az eszembe : Voltál covidos ? Beoltattad magad ellene ? Lehetnek ezek post covid tünetek is , esetleg a vakcina mellékhatásai. Beszéltél a háziorvossal ?

11. Bichi (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 25. 11:33
Értem, és azt is hogy tetszik, meg bejön, de ettől még ez a fajta stressz, és tünetek nem normálisak...
10. bozsu55 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 25. 11:08

Ilyenkor szerintem "kóstolgat",benne lenne a dologban,neki egy strigula lennél.

Csípd meg magad ilyenkor,nehogy elcsábulj.

2022. júl. 25. 10:27
Azert dtresszel ennyire mert vannak olyan napok mikor csak ketten vagyunk a melohelyen, sokszor maszkalunk ide oda is kettesben munka miatt, es tesz is utalasokat hogy bejovok neki de baromira nem lenne helyes ha barmit is kezdenek vele mert van csaladja. Es az agyammal tudom h nem vezetne sehova meg nincs jovoje, de megis faj
8. Bichi (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 25. 10:23
Szerintem egy "plátói" szerelem miatt ez nagyon nem normális. Egy szakítás után igen, de ebben az esetben ez teljesen extrém, ragaszkodni valakihez...
2022. júl. 25. 10:15
Normális sajnos, de minél előbb kellene tenni valamit, hogy megállítsd ezt a folyamatot.
6. 1a24515862 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 25. 10:08
Felejtsd el. Millió férfi van még rajta kívül. Nem kell annyira ragaszkodni senkihez. Hidd el, tudom miről beszélek. Nem éri meg megbetegedni, senki miatt.
2022. júl. 25. 10:06
Normális sajnos. Ha valakit elkap ez a fajta a szerelem annak szívás mindig a vége.
2022. júl. 25. 10:04
Ja, és iszonyatosan szédülök, tegnap emiatt haza is kellett jönnöm a munkahelyemről
2022. júl. 25. 10:04
Sajnos egy helyen dolgozok egy olyan emberrel akivel soha nem lehet semmilyen kapcsolat, de szerelmes vagyok belé, és egyszerűen ez hogy ennyiszer látnom kell annyira fáj, hogy görcsbe van a hasam, és nem vagyok éhes. 51kilóról lefogytam 46,5re pár hét alatt
2022. júl. 25. 10:03
.
2022. júl. 25. 10:03

reggelente gyors szívverés, egész nap gyengeség, álmosság, fejfájás, nehéz levegővétel, kézremegés

(A cukrom rendben van)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook