Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelemből mentél férjhez? fórum

Szerelemből mentél férjhez? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
100. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 94. - Andrea1.9.8.1)
2016. jan. 4. 14:15

Azért ne úgy legyen az, hogy odacuccol néhány héten belül, mert ugye láttunk mi már karón varjút!

Mindent fenntartással fogadj!

2016. jan. 4. 13:51
igen, fiatalon mentem férjhez és nagyon szerelmesek voltunk egymásba az orrunknál tovább nem láttunk!
2016. jan. 4. 13:06

szerintem a topikindító nem véletlenül érzi, h valami nem oké. és ugye a női megérzésekre hallgatni kell.

nekem taszító az ilyen nyomulás, nem is tudnék beleszeretni valakibe, aki ennyire rám mászik.

97. 2c5f60da64 (válaszként erre: 77. - Andrea1.9.8.1)
2016. jan. 4. 07:52

Ez nekem nem stimmel. Egy egészséges lelkületű, személyiségű ember nem ilyen...miért kapaszkodik ennyire? Mert tapad és kapaszkodik. Minek sürgeti az egészet? Még nem vagytok lekésve semmiről.

Ez így nem normális.


Engem ez nagyon zavarna és félnék is egy ilyenbe belemenni. Gondold el, együtt éltek majd, és késel vmi miatt fél órát, micsoda lelki fröccsöt le fog Neked nyomni, mert az ilyen előbb-utóbb nagyon féltékennyé válik és elkezd korlátozni. Legyél mindig Vele stb...nagy teher.


Meg ahogy az exeiről beszél, amiket mond. Alkoholista? Ez az Ő állítása. Lehet, hogy az persze, csak az hihetetlen, hogy Ő a tökéletes, és az összes exében van valami hiba, valahogy defektes.


Jaj az egyik pszichopata exem mit mesélt a volt feleségéről... hogy a volt feleségét elítélték, mert megverte az egyik rokonát, meg hogy ki kellett hozzájuk hívni többször a rendőrséget, mert a felesége csak a gyermekelhelyezés miatt csak úgy magától, úgy hogy a volt férj (az exem) semmit sem csinált elkezdett nyitott ablaknál üvölteni, mintha a pasi ütné. Aha persze ő hozzá sem nyúlt.

Na a nagy francot. Szerencsére közös ismerősünk révén kiderült, hogy az egyik előttem lévő nőjét verte és fojtogatta, az ujjnyomai látszottak. Úgy derült ki, hogy a régen látott smerőseim érdeklődtek, mi a helyzet a pasikkal és mondtam, kivel vagyok. Erre ők, hogy meneküljek, mert ezt meg azt csinálta. Igen, ők egy városban laktak, és meg nem laktam egy városban az exemmel és nem is ismertem azelőtt, neten jöttünk össze.


Nekem a sztorid nem oké, nem kerek. És ha olyan biztos lennél az egészben, nem itt írogatnál, hanem boldogan készülnél az esküvőre.

96. andi6020 (válaszként erre: 95. - Féknyom)
2016. jan. 4. 07:27
Ilyenekről nem dalolt a hold?
2016. jan. 3. 23:07
Szerelemről szó sem volt.
94. Andrea1.9.8.1 (válaszként erre: 93. - Bichi)
2016. jan. 3. 22:44

Nálunk úgy van, hogy én egyedül élek és ő is, mindketten saját lakásban. Viszont én már megismerkedésünk napján megmondtam neki, hogy akárhogyan is alakul, nem hagyom itt a fővárost, vagy legalábbis nem akarok annyira messzire menni, ahol most ő él, így pár nap gondolkodási idő után azt mondta, rendben, ha csak ezen múlik majd, akkor ő ide költözik. Úgyhogy a lakhatással nem lenne gond.

Csak hogy ez is egyfajta teher, mindent felad otthon, hogy megpróbáljuk a közös életet. Nem ő érzi tehernek, én vagyok úgy vele, hogy ha netán nem válik be az együttélés, akkor feleslegesen adta fel az eddigi életét, munkahelyét. A távkapcsolat nekem nagyon új, életemben nem voltam még ilyen helyzetben.

93. Bichi (válaszként erre: 81. - Hulló csillag)
2016. jan. 3. 22:38
Igen úgy gondolom, hogy akár egy albérletbe is össze kell cuccolni előtte egy időre. Nem vagyunk szentek, mindenkinek vannak olyan dolgok, amiktől kiveri a víz, és ezt azért fél-1 évig senki nem takargatja... Én pont nem rég beszélgettem anyukámmal, hogy el sem tudom képzelni, hogy másik férfivel éljek, mint a férjem. Nem azért mert ő egy szent, hanem 22 év alatt az ő hülyeségeit (bár a mai napig a frászt kapom némelyiktől) már megtanultam tolerálni. Viszont el nem tudom képzelni, hogy másét, még ha kevesebb is, a mai agyammal jól bírnám... Tudom, most majd jön, hogy sokan nem engedhetik meg maguknak az albérletet, de egy esküvő utána válással, közös vagyonnal (ha meg már gyerek is van, arról nem is beszélve) sokkal drágább, és nehezebb...
92. Andrea1.9.8.1 (válaszként erre: 91. - Bichi)
2016. jan. 3. 22:36

Köszönöm, hogy ilyen korrektül közelíted meg a dolgot. Igazából sokkal jobb itt, mint a Gyakori Kérdéseken :-)

De viccet félretéve, van barátnőm, de most neki is nagyon zaklatott a magánélete, nemrég elvetélt, inkább ő szorul figyelemre, nem terhelem. De amennyire kedveli a páromat, tuti azt mondaná, hogy adjak még időt neki.

91. Bichi (válaszként erre: 80. - Andrea1.9.8.1)
2016. jan. 3. 22:31
Szerintem erre egy család nem alkalmas, főleg, ha pont letojják a lelkedet. Én speciel mindent megbeszélhetnék anyuval, és egyszer, mikor majdnem elváltam, és nagyon egyedül éreztem magam, akkor azt mondta, hogy szívesen elmondja a véleményét, de bármit is döntök, ő abban fog 100 %-ban mellém állni, még ha ő bődületes hülyeségnek tartja is. Szerencsére minden rendbe jött, sőt, de a mai napig örülök, hogy anyukám mindig ilyen... Nincs egy barátnőd, akivel beszélhetnél erről? Mert szerintem nem a Hoxa a megfelelő hely erre. Itt mindenkinek megvan a maga véleménye, ami a saját életére alapszik, és nagyon nem ismerjük a teljes történetedet, így meg csak dobálózunk a tanácsokkal...
2016. jan. 3. 22:29

Köszönöm a válaszokat.

Ő is azt mondja, hogy görcsölök feleslegesen és hogy ha nem akarok még összeköltözni, akkor vár akár egy évet is, hogy rendbe tegyem a gondolataimat. Csak közben telik az idő ...

89. anya4005 (válaszként erre: 1. - Andrea1.9.8.1)
2016. jan. 3. 22:22

Pár hónap után már el is jegyzett(akar)?

Ha még nem,akkor minek görcsölsz? Élvezd,amit kapsz,és kész! Ha később sem alakul ki benned az a fajta kötődés,amitől a párodnak éreznéd,lépj le! Ha meg kialakul,még a végén boldog is lehetsz!

88. IzaHold (válaszként erre: 82. - Hulló csillag)
2016. jan. 3. 22:22
Egyetértek.
2016. jan. 3. 22:20

Szerintem még fel sem fogtad, hogy az előző kapcsolatodban mi történt, különben nem mondanád, hogy ő volt az igazi és hogy mennyire szerelmes voltál. Először ezt tisztáznod kellene magadban szerintem.:(


A kérdésre a válasz, igen, szerelemből, mégpedig nem rózsaszín ködösből. Abból elég volt, a vége mindig csalódás volt. Tiszta fejjel is létezik szerelem, igen, először furcsa, mert teljesen más. :o)

2016. jan. 3. 22:18
Nem.
85. timycat (válaszként erre: 77. - Andrea1.9.8.1)
2016. jan. 3. 22:17

Vigyázz azért vele!

Nehogy a szeretete megfojtson. Sőt nehogy átlendüljön a későbbiekben beteges féltékenységgé. Nekem egy pasim volt, aki már "távolról" belém szeretet, én még nem is ismertem, aztán úgy intézte, hogy közös ismerősön keresztül találkoztunk, fiatal voltam, a srác szép volt, magas volt, kellemes volt így hamar beteljesült a "szerelem" na onnantól folyton a nyakamon lógott, követett, szinte a lábtörlőmön aludt, erőltette a mielőbbi összeköltözést és már a családalapítást tervezte néhány hónap után... duuuurva volt, nagyon-nagyon nehezen tudtam megszabadulni tőle, nem is tisztességes eszközzel, de mentségem legyen hogy már-már féltem tőle.


Szóval azért légy résen!

2016. jan. 3. 22:16
Több időt kellene együtt töltenetek,mondjuk amikor szabadságon vagytok.Akkor könnyebben döntenél.
83. Andrea1.9.8.1 (válaszként erre: 82. - Hulló csillag)
2016. jan. 3. 22:15
Köszönöm szépen! :-)
82. hulló csillag (válaszként erre: 80. - Andrea1.9.8.1)
2016. jan. 3. 22:13
Szerintem ne görcsölj ennyit rajta, adj időt magatoknak, elég friss még a kapcsolat, pár hónap múlva a szíved tudni fogja, mit tegyél :)
81. hulló csillag (válaszként erre: 74. - Bichi)
2016. jan. 3. 22:11

"Hogy mennél hozzá egy olyan férfihez, akivel még együtt sem éltél?"

Ezt nem igazán értem, kötelező esküvő előtt együtt élni? Nem hiszem, ez csak mostanában divat, régebben senki nem élt együtt a párjával, mégis jóval kevesebb válás volt, mint manapság. Én pl. 22 évvel ezelőtt mentem férjhez, nem éltük együtt előtte, mégis boldogok vagyunk a mai napig :)

80. Andrea1.9.8.1 (válaszként erre: 78. - Bichi)
2016. jan. 3. 22:11
Őrlődöm. Természetesen érzek iránta vonzalmat, szerelmet, szeretetet, hiszen nem jutottunk volna el idáig, ha nem így lenne. De próbáltam beszélni az aggodalmaimról a családommal és szinte rám támadtak, hogy itt van egy férfi, aki végre nőként kezel és számíthatok rá és én ilyen hálátlanul reagálom ezt le. Meg hogy nekem semmi nem jó ...
79. globus (válaszként erre: 72. - Andrea1.9.8.1)
2016. jan. 3. 22:07
Légy óvatos... amiket leírtál róla, elég gyanús ez a férfi. Nagy szeretete könnyen válthat terhessé.
78. Bichi (válaszként erre: 77. - Andrea1.9.8.1)
2016. jan. 3. 21:56
Most jut eszembe egyszer volt egy ilyen pasim. Talán 2 hete ismertük egymás, persze találkozgattunk, szinte napi szinten, majd kinyögte, hogy mennyi gyerekünk lesz, és hogy fogunk élni. Akkor én elmenekültem....
2016. jan. 3. 21:37
Pont az imént beszéltem vele, és elmondtam neki, hogy sosem fogom tudni úgy szeretni, ahogyan ő engem. Erre azt válaszolta, hogy neki nem is kell, hogy annyira szeressem, elég ha azt érzi rajtam, amit eddig is, mert eddig még ennyit sem kapott senkitől. Pont ez a furcsa nekem is benne, hogy szerintem túl görcsösen akarja már a családalapítást. Ha rajta múlna, már a felesége lennék. Állítása szerint soha senkit nem szeretett még ennyire, mint engem. Való igaz, hogy nagyon sok mindenben hasonlítunk a zene ízlésünktől kezdve az ételekig, de én nem tudok érte úgy rajongani, ahogyan ő teszi. Ha TV-t nézünk, sokszor észreveszem, hogy nem is a filmet nézi, hanem engem.
76. vacsa
2016. jan. 3. 21:29

Férjemnek megmutattam a fórumot, szerinte is fura ez az óriási vallomásáradat...

Még nem is találkoztak, de már elhangzott a "te vagy az igazi". Valahogy túl könnyen jönnek a pasiból ezek a fullromantikus szövegek...

75. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Andrea1.9.8.1)
2016. jan. 3. 21:19

Nem olvastam vegig a valaszokat.

Van egy olyan mondas, hgy a ferfi mindig jobban kell, hgy szeressen es az a boldogsaghoz vezeto ut.

De sztem nalatok nemcsak ez van.


Az exed cseledkent tekintett rad? :/


Ha nem tudsz donteni, merlegelj... Ird fel magadnak mi a jo es mi a rossz a kapcsolatban es melyik "hany pontos" ,milyen fontossagu. A cerelem azert fontos dolog, keeeene... De vki elvan nelkule, mert pl.fontosabb neki az anyagi boztonsag. Szval, te eleted, donts ugy, hgy ne bandd meg :) good luck!

74. Bichi (válaszként erre: 72. - Andrea1.9.8.1)
2016. jan. 3. 21:15
Én voltam, aki legjobban bíztatott, de most elbizonytalanodtam. Ha még nem is életek együtt, de máris ennyire nyomja ezt a gyerekkérdést, akkor könnyen felmerülhet, hogy anyát keres leendő gyerekének. Elhiszem, hogy szeret, meg mindent megtesz, de könyörgöm, még nem is ismer, hisz sosem élt veled. Valahonnan én azt hittem, hogy együtt éltek... A szerelmes levelek, telefonok, az nagyon más,mint a közös élet... Engem speciel egy ilyen férfi, akit leírsz megfojtana. Egy idő után még önálló gondolatom sem lenne... Gondolkodj el rajta. Bár most ebben a felállásban nem is értem a kérdés kiírását is, Hogy mennél hozzá egy olyan férfihez, akivel még együtt sem éltél? Lehet 1-2 hét múlva mindketten fejvesztve menekültök el, felesleges ennyire előre gondolni...
73. moonlight13 (válaszként erre: 70. - Andrea1.9.8.1)
2016. jan. 3. 21:09
Már rég volt! Csak tanulságként írtam! :)
72. Andrea1.9.8.1 (válaszként erre: 71. - 56a1106a39)
2016. jan. 3. 21:02

Igen, ritkán találkozunk, ez így van, sajnos a távolság egyelőre ennyit enged. Bár rengeteget beszélünk, szinte egész nap messengeren, aztán este telefonon órákig.


Annyit tudok, hogy volt sok kapcsolata, inkább rövidebbek. Két kb. egy éves kapcsolat volt, amit hosszabbnak említett, úgy tudom az egyik nő alkoholista volt, a másik pedig megcsalta. Ezt tőle tudom, nyilván a hölgyekkel nem kommunikáltam erről :-)

2016. jan. 3. 20:56
Elég ritkán találkoztok ahhoz, hogy jól ismerd. Az ő szerelmi előéletéről mit tudsz?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook