Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelem vagy boldogtalanság? fórum

Szerelem vagy boldogtalanság? (beszélgetős fórum)


1 2
16. Mókuska_57 (válaszként erre: 14. - 22faff5807)
2014. júl. 28. 11:22
Semmi. Ő az egyetlen férfi, aki felvállalna a gyerekeimmel együtt.
15. Mókuska_57 (válaszként erre: 11. - Kriszta773)
2014. júl. 28. 11:22

Nincs semmi baja a gyerekekkel, szereti őket nagyon! Találkoztak már többször is és ő tényleg foglalkozott velük, az apjuk pedig még a játszótérre se viszi ki őket. Azt nem akarja, hogy a gyerekeknek rossz legyen. Új környezet stb.

Azt nem akarja, hogy ha a későbbiekben esetleg szakítanánk, nehogy a fejéhez vágjam, hogy miatta költöztem el otthonról, adtam el a lakást stb...

14. 22faff5807 (válaszként erre: 9. - Mókuska_57)
2014. júl. 28. 11:13
Pontosan mi a problémája a 3 gyerekkel?
2014. júl. 28. 11:12

Szerelem.

Egyszer élsz!

12. 22faff5807 (válaszként erre: 10. - Mókuska_57)
2014. júl. 28. 11:07
Akkor itt a megoldás. Az energiáidat és a figyelmedet ne a rosszra fordítsd rá. mert az már adott azt már tudod. Feleslegesen forgatod magad rajta. Arra törekedj, hogyan tudod az adott problémát megoldani. Erre fordítsd az összes figyelmedet, és energiádat, mert ezt helyetted senki nem fogja tudni megoldani. Sajnos nehéz az alkeszekkel, hidd el tudom, de úgy veszem észre te már döntöttél. Most következzen a döntésed kivitelezése.
11. kriszta773 (válaszként erre: 9. - Mókuska_57)
2014. júl. 28. 11:05
de ha a barátod nem akarja, hogy költözz miatta, és ezek szerint nem vállalna fel még a gyerekekkel, akkor nem biztos, hogy ez olyan szerelem, amiért megérné. mert az egyértelmű szokott lenni, ha két ember együtt akar új életet kezdeni. persze attól még kezdhetsz egyedül, csak nem úgy tűnik, hogy erre képes lennél
10. Mókuska_57 (válaszként erre: 8. - 22faff5807)
2014. júl. 28. 11:00
Ez lehet hogy így van. Viszont úgy érzem, ő az az ember, akire egész életemben vártam!
9. Mókuska_57 (válaszként erre: 5. - 6fef80bd7d)
2014. júl. 28. 10:59

Mert eddig nem voltam boldog. Voltak jó pillanatok, de az nem boldogság. Amióta a barátommal vagyok, boldog vagyok. Minden nap, minden órában.

Viszont itt vannak a gyerekeim, a megszokott kis életük. Abban biztos vagyok, hogy a barátom nagyon jó apa, sokkal jobb mint a férjem.

A lakást nem szeretném eladni.. A férjem nem akar költözni. Csak albérletbe tudnánk menni hogy együtt legyünk. Ezt viszont a barátom nem akarja, hogy én költözzek 3 gyerekkel miatta..Ezért is volt a szakítás. De csak pár órára, mert utána már nem bírta nélkülem..

8. 22faff5807 (válaszként erre: 5. - 6fef80bd7d)
2014. júl. 28. 10:58

Idő közben itt a válasz.

Talán magába az érzésbe szerelmesek az emberek, és nem magába a személybe.

7. 22faff5807 (válaszként erre: 5. - 6fef80bd7d)
2014. júl. 28. 10:52
Ezt én sem értettem sosem.
6. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Mókuska_57)
2014. júl. 28. 10:48
azt senki nem döntheti el helyetted, hogy milyen életet válassz. viszont döntened kéne minél előbb, mert ez a helyzet senkinek nem jó, és talán a gyerekeidre is gondolnod kéne, hogy ne egy feszültséggel teli, idegbajos hangulatban és anya mellett éljenek
2014. júl. 28. 10:47
miért csak az lehet boldog aki szerelmes? ugyanmár!
4. 22faff5807 (válaszként erre: 1. - Mókuska_57)
2014. júl. 28. 10:46
Ebbe sajnos nem lehet okosat mondani. :/
3. Mókuska_57 (válaszként erre: 2. - Kisj)
2014. júl. 28. 10:44
Azt kellene, de így nem megy. Pár napig egyedül kellene lennem. Telefon és internet nélkül. De nem tudom megoldani sajnos.
2. kisj
2014. júl. 28. 10:30
Tegyél rendet a fejedben és után döntsd el, hogy mit akarsz.
2014. júl. 28. 10:27

Sziasztok. Volt már pár kiírt fórumtémám a házasságomról, hogy nem úgy működik, agogy kellene. A férjem kocsmába jár, meg hozzám sem úgy viszonyul, ahogy kellene.

Történt valami 3 hónappal ezelőtt. A volt szerelmem jelentkezett, találkoztunk párszor és egymásba szerettünk őrülten. A férjemnek elmondtam a dolgot. Az első reakciója agresszív volt, nekilökött a falnak és összetörte a telefonomat. Aztán sírt, könyörgött hogy ne hagyjam el, nagyon szeret és adjak neki még egy esélyt. Adtam neki, de bennem nem változott semmi, érzelmileg már a barátomhoz kötődök. Vele is majdnem szakítottunk már a kilátástalan helyzet miatt. Mivel a férjemmel közös a lakás meg van 3 gyerek. De még mindig kitartunk egymás mellett és imádjuk egymást. Csak ez így nem jó senkinek. Fogytam már 3 kilót, nyugtatókon élek, nem tudok odafigyelni a dolgaimra.

A szívemmel és az eszemmel is tudom, hogy sokkal jobb életem lenne a barátommal. Viszont még együtt élünk a férjemmel és erőden kötődök hozzá is. Ha elmegy itthonról, féltékeny vagyok...Ha arra gondolok, hogy összejön más nővel, gyomorgörcsöm van. Normális ez az állapot? Volt már valaki ilyen helyzetben? Tanácsokat várok, nem kioktatást. Köszi.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook