Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelem? Szeretet? fórum

Szerelem? Szeretet? (beszélgetős fórum)


1 2
2. 7004ca251b (válaszként erre: 1. - 6b91894fae)
2008. jún. 30. 09:42

Ez most komoly?

25éves vagy basszus.Ha mjd 50éves korodra,egy 20éves házasságot követően elmúlik a szerelem,és már nem váltok el,mert a szeretet megmaradt és különben is minek ugrálni már,akkor azt mondm,hogy oké.Na de ilyen fiatalon?

Szerintem amúgy meg csak a töltött káposzta jó felmelegítve,semmi más.A szerelem sem.

Amit pedig a párod mondott azt jeelenti,amit mondott,se többet se kevesebbet.Szeret mint emebrt és jól érzi magát,és a férfiak lusta dögök nagyrészt,és bőven elég nekik,hogy melg vacsi várja,s ha arra van kedve mindig van,kihez odabújni éjszaka....de biztos lehetsz benne-főleg ha fiatal még a párod úgy mint te-addig lesz ez elég neki,amig nem jön egy nő,akinek nagyon tetszik a párod,és nem tesz néhány lépést az irányába.Abban a percben úgy megfog csalni mint a huzat,mert,hogy szép dolog a szeretet,csak épp elég kevésre elég,ha bejön a szex lehetősge,hiszen egy párkapcsolat alapja pont a szerelem és a testi vonzalom.Szeretem én nagyon sok barátomat,de nem velük fekszem le,tehát rohadtul nem érdekel a véleményük,ha olyannal szexelek aki nekik nem tetszik.Őt sem fogja érdekelni,hogy te mit fogsz szólni ,mert ő már csak barátként néz rád.

2008. jún. 30. 09:36

Nagy beszélgetés volt a hétvégén köztem és a párom között. A kapcsolatunk volt a téma! Vannak mostanában gondjaink, volt mit megbeszélni. Itt hangzott el a párom szájából, hogy szeret, de nem szerelmes belém. Mondtam akkor miért nem hagy el??? Azt mondta, mert szeret, és szeret velem lenni?? Ez vajon egy férfi szájából mit jelent??? Számít egyáltalán ha egy idő után az ember nem szerelmes??? Hisz a szerelem múlandó. Mi a véleményetek??? Kihülőben van a kapcsolatunk?? Lehet ilyenkor még valamit tenni, hogy lángra kapjunk???

Előre is nagyon köszönöm a hozzászólásokat!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook