Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelem nagy korkülönbséggel fórum

Szerelem nagy korkülönbséggel (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szerelem nagy korkülönbséggel

1 2 3 4 5 6
2014. márc. 24. 16:42
Gratulálok! Az élet erről szól. Merni kell szeretni, ha nagy a korkülönbség sem érdekes. Legyél laza és élvezd, hogy önmagadért szeretnek. Hidd el kevesünknek adatik meg ekkora csoda! Jó egészsége nektek és még sok örömöt!
78. gkreka (válaszként erre: 77. - Gribedli***)
2014. márc. 24. 15:59
Pedig én is úgy emlékszem, hogy a végén már ott tartott a sztori, hogy azon gondolkodott, hogy visszafogadja a férjét.
77. gribedli*** (válaszként erre: 75. - Gkreka)
2014. márc. 24. 15:51
Én meg nem tudom, hogy tényleg kibékültek-e, nem emlékszem már annak a cikknek az írójára, hogy milyen nick-el volt, de arra emlékszem, hogy egy kétségbeesett anyuka volt, próbáltuk mondani neki, hogy álljon talpra egyedül is, dobja ki, stb. stb. A vita már nem is tudom, hogy hol jött elő. Ja, azt hiszem, még fenyegette is a férj vagy valami ilyesmi. Mindenki azt tanácsolta, hogy lépjen le mihamarabb. Valójában ami az övé maradt, az a kocsija, mondjuk úgy, hogy amit dolgozott a cégnél, azt már nem kapja vissza, "leélte, megette", a pasi a saját pénzéből vette a dolgokat, az új kocsit, stb. Lényeg az volt, hogy mivel a lakást is már a román csajszira íratta, azt már nem hiszem, hogy vissza lehetett szerezni, plusz a feleségnek még az volt a baja, hogy nem kapott semmi gyerektartást, mert minden a szeretőre ment el. Azt, hogy újra összeköltöztek, kétlem, olyan ponton volt már a szitu, ahonnan nem nagyon van visszaút
76. kriszta773 (válaszként erre: 69. - Dorcica78)
2014. márc. 24. 15:47
én is így gondolom, ha valaki szerelmesnek hiszi magát, de fenntartásokkal van teli, az ne akarjon teljesen és azonnal elköteleződni egy életre, élvezze, ami van, aztán majd alakul :)
75. gkreka (válaszként erre: 67. - Incó)
2014. márc. 24. 15:44
Érdekes, hogy a történet ilyetén befejezését te happy end-nek tartod. Szerintem cseppet sem az!
74. selena78 (válaszként erre: 66. - 66112ea05a)
2014. márc. 24. 15:41

Ok, te nem tennéd...és?


Miből gondolod, hogy te vagy az etalon?


Ahogy itt (vagy ott) olvasgatlak téged, úgy gondolom, hogy szerencsés ember vagyok, mert nem úgy gondolkodom, mint te.

73. gribedli*** (válaszként erre: 69. - Dorcica78)
2014. márc. 24. 15:35

De ő nincs a cégben. Egyszerűen még csak nem is járnak, vagy majdnem járnak, valami ilyesmi. Mégcsak nem is dolgozik nála, mindenki csak megpróbál előre vetíteni, hogy mi lesz a vége.


Momentán azt sem tudjuk, hogy mi a foglalkozása a csajnak és hogy ez kompatibilis-e a cég dolgaival szóval nem hiszem, hogy ez most ennyire fontos, a cikk írója inkább az érzelmi része miatt kattog

72. Cindyke (válaszként erre: 44. - Szaszi2)
2014. márc. 24. 15:34
Ne általánosítsunk, nekem elvált a mostani férjem miattam.
71. gribedli*** (válaszként erre: 66. - 66112ea05a)
2014. márc. 24. 15:33

Ha valaki fél attól, hogy mások emiatt bírálni fogják, nem is teszi. Aki pedig dolgozni akar, annak teljesen mindegy, hogy bírálják vagy sem, megfogja a munka végét, vagy megragadja a lehetőségeket.


Tudod, erre azt szoktam mondani, hogy én akkor csinálom majd azt, amit mások szeretnének, ha a kenyeremet ők adják. Mert ma minden megélhetési forrás az megélhetési forrás. Ha egy kedves ismerős, vagy netán élettárs, férj ad munkát, az is munka és az is pénz. Aki meg problémát csinál belőle, nyilván carja a pénzt, tehát válogathat.


Ha valakinek meg nem tetszik, hogy a főnök felesége előnyöket élvez, tessék megszerezni, megtartani, összeházasodni a főnökkel és akkor hasonló előnyöket lehet élvezni, egész addig csak irígységből jövő pampogás.

2014. márc. 24. 15:32
Mintha a párom szavait hallanám vissza a te Zolid szájából: mi lesz ha pár év múlva megbolondulok és otthagyom? Neki akkor is megérte. Nálunk 16 év a korkülönbség, és már 12 éve együtt vagyunk! Ő 36 volt, én 20. Szerintem tedd azt, amit a szíved súg, az biztosan nem rossz hosszútávon, és ne foglalkozz másokkal, csak magatokkal. :-)
2014. márc. 24. 15:29

Szerintem meg okos légy!!! Ne menj bele semmi oylan dologba, ami számodra a jövőben problémát okozhat...Ha teheted szállj ki a cégből is..

Egyébként meg élvezd az életet a pároddal... Aztán az idő igazolja önmagát, ha nem működik akkor 5 év múlva úgy is Te leszel az aki lekoccol, vagy még hamarabb...És még akkor is fiatal leszel...Kezdhetsz majd tiszta lappal!!!

68. gribedli*** (válaszként erre: 67. - Incó)
2014. márc. 24. 15:25

Nem tekint, de nem is ez a lényeg. Egy 22 éves legyen csak 22 éves, nem kell neki egy tapasztalt nőnek lennie, csak annyira, amennyire a korából következtetni. Az a férfi, aki ilyen lányba szeret bele, cseppet sem várja el, hogy úgy viselkedjen, mint egy 40-es, hiszen nem ezért szeretett bele.


A dolgokat szerethetjük azért, amik és nem várjuk el, hogy mások legyenek, nem tudom, érthető-e?


Ha bemegyek a mekibe, nem várom el, hogy balzsamecetes kacsamellet tegyenek elém, de elvárom, hogy legyen egy jó kis zsírtól csemcsegő hamburger.


Ez hülye hasonlat volt, tudom, de minden életkornak megvan a maga bája, és aki a fiatal lányokat kedveli, az a fiatalságot és bolondságot kedveli bennük, amellett, hogy a testük nincs annyira kiforrva, megérve. Bár nem gondolom, hogy a kor és az intelligencia egyáltalán együtt jár, egy idősebb is lehet marhára hülye, de ha valaki más dolgokról akar csevegni, akkor más partnert keres.


Ennyire egyszerű:)


Persze, évek alatt változik egy fiatal lány is és érett nő lesz, akkor jó, ha a partner vele együtt változik és mindketten tudomásul veszik, hogy az élet nem egy helyben toporgás, hogy a hobbik is változnak, az ízlés is, a dolgokhoz való hozzáállás. Ha még ezután is összeillik két ember, az egy elég jó végkimenetel.

67. Incó (válaszként erre: 62. - Gribedli***)
2014. márc. 24. 15:13

Ha ugyanarra a történetre gondolok, akkor annak happyend a vége. De komolyan. Kibékültek a csávó viszatalált a csaj megbocsájtott és úgy tűnik minden rendben. Nincsenek az életben kőbe vésett szabályok, néha kiszámíthatatlan fordulatot vehet az egész.

Az alapkérdéshez visszatérve én nagyon-nagyon nezen tudom azt elhinni, hogy egy 44 éves érett férfi komoly szellemi partnerként tud tekinteni egy 22 éves kiscsajra...

66. 66112ea05a (válaszként erre: 64. - Gribedli***)
2014. márc. 24. 15:08
Én nem tenném, de nem vagyunk egyformák:)
65. SDitti
2014. márc. 24. 15:04
Hűűű, van itt minden! Légy nagyon boldog!
64. gribedli*** (válaszként erre: 51. - 66112ea05a)
2014. márc. 24. 14:42
Nem lehet csak úgy beleülni egy cégbe, ha nem értesz ahhoz, amivel foglalkozik az a cég. Az meg, hogy beáll recepciósnak, nem beleülés. Ha pedig ért a dolgokhoz, akkor ugyanúgy felfelé ível a karrierje egy nőnek, ha a főnök barátnője, ha nem.
63. gribedli*** (válaszként erre: 50. - Jógini1)
2014. márc. 24. 14:40
Már bocs, de attól függetlenül, hogy minden részvétem a párod halála miatt, maga a 10 éves gyerek nem akadálya annak, hogy ismerkedj újra. Sőt, már elég nagy ahhoz, hogy értse. Az élet megy tovább
62. gribedli*** (válaszként erre: 40. - Zzmm)
2014. márc. 24. 14:37

Erre nem emlékszem, mármint arra, hogy a gyereksírás zavarta volna. Inkább az maradt meg bennem, hogy a csaj nagyon szeretett volna többet szexelni, de a pasi mindig munkára panaszkodott, és közben meg természetesen valaki mást ápolt le, és ez azzal is kapcsolatban volt, hogy a csaj akkoriban tett fel spirált, ami bezavart kicsit a nemi életbe. Szóval úgy nem maga a kisbaba volt a baj, hanem egyrészt kényelmetlen szex a spirál miatt (bár ez nem mindenhol törvényszerű, abszolút nem, csak úgy kiragadtam), emiatt a kényelmetlenség miatt kevesebb türelem a pasi részéről, és máshol szex után nézni, holott otthon igény lett volna rá. Nekem ez eleve olyan paradox volt, hogy hát basszus, szegénykém pont azért tetette fel a rohadt spirált, hogy a férjének ne kelljen óvszert használni és a férj részéről nem volt minyima megértés sem, egyből szomszédba.


Ja, azért is maradt meg, mert pont akkoriban gondolkodtam a gyógyszeres spirálon, de végképp elvette a kedvem...


De persze, nem elég ennyi, ha biztos alapokon van egy kapcsolat, csak a szex tényleg egy szerves része ennek a biztos alapnak is. És megértem azt a férfit, aki azért jár a szomszédba, mert otthon visszautasítják, vagy az asszony elhagyja magát, de nem értem meg azt, ami abban a szituban történt.

61. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 56. - 3d787b167a)
2014. márc. 24. 14:03

Hogy a fenébe ne ismernénk? Leírta. Vagy hazudik?


Talán bánatában, egyedül ment abba az étterembe?


Ne gondold már, hogy nekem fáj a boldogsága!

2014. márc. 24. 13:58

jól van na, süllyednek.

Nálunk is volt ilyen korkülönbség a családban.

Elvált az illetékes elvtárs, el is vette az elvtársnőt, szart arra, hogy már amíg kapcsolatban volt vele, / évekig/ belebetegedett a neje. És volt pofája azt mondani, mikor öreg volt, hogy nekik össze sem kellett volna házasodni.

Mondta ezt úgy, hogy ott volt az abból a házasságból született 2 gyereke is.

59. szaszi2 (válaszként erre: 55. - D2d5bb5db4)
2014. márc. 24. 13:58

És férfiak,nők egyaránt élnek is ezzel a lehetőséggel.

Meg kell nézni mennyi csonka család van mostanság:-(

58. 3d787b167a (válaszként erre: 57. - 130454e42d)
2014. márc. 24. 13:57
Na most nem azért, de mi van, ha a nőnek is van társa?
57. 130454e42d (válaszként erre: 55. - D2d5bb5db4)
2014. márc. 24. 13:56
Itt ha valaki csal, az a pasi, ő pedig nem huszonéves. Akkor milyen az ő erkölcse?
56. 3d787b167a (válaszként erre: 55. - D2d5bb5db4)
2014. márc. 24. 13:54

Oké, de ez a fazon akkor már külön élt a nejétől.


Amúgy meg ha eközben a nő kefél félre, az persze normális!????



Na ne!


Nem kellene pálcát törni, nem is ismerjük a körülményeket.


Amúgy meg tudod, nekem nem fáj a más boldogsága!

55. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 49. - 3d787b167a)
2014. márc. 24. 13:52

Legyen benne annyi gerincesség, hogy elválik.

Akkor rendben.

De ha minden nő megtenné, amit ez a lány, nem tudom, lennének-e még családok. Mert azért minden nőnek és férjnek is lenne legalább 2-3 alkalma ilyen dologra.

Ezért van 0 erkölcsi érzékük a fiataloknak.

És süllednek lejjebb, lejjebb.

54. 66112ea05a (válaszként erre: 52. - Szaszi2)
2014. márc. 24. 13:46
Ismerek olyan pasit, aki minden nőjének csinált céget, és pont az futott be, akit a legutolsónak gondolt, és állt fel saját maga egyedül több mint 10 évig.Sikerrel.Minden hátszél nélkül.
53. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 44. - Szaszi2)
2014. márc. 24. 13:45

Ja, hát akkor marad annak,ki, hogy nevezi.

Sajnos ezek a 22 éves lányok nem állnak értelmileg koruknak megfelelő szinten.

Teszi, ami neki jó. Mert ez jár neki. Mert egyszer él. stb.

Majd, mikor őt is csalja, akkor megijed.

Különben sántít nekem ez a " szüleimnek nem merem megmondani" dolog. Gondolom, a szülei nem hülyék.

52. szaszi2 (válaszként erre: 51. - 66112ea05a)
2014. márc. 24. 13:43
Nem kellett volna közös céget alapítani,bár ő tudja,de sajnos az ilyen szerelmek kevés esetben lesznek sírig tartóak,mert pár év múlva rájön a hölgy,hogy ő ennél többet szeretne...
51. 66112ea05a (válaszként erre: 48. - Szaszi2)
2014. márc. 24. 13:39
akkor szerintem abba is, hogy be fog ülni a cégbe. az ilyen nőci mindig ezt lépi:D
2014. márc. 24. 13:39
Lehet, hogy most csodás, az enyém is az volt, de nem szülj neki. 55-60 évesen hirtelen megöregszik, meg is halhat, mint az én férjem, és itt maradtam egy 10 éves gyerekkel. Tudom, hogy ez bárkivel megtörténhet, de ne tedd ki ennek a gyerekedet.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook