Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelem nagy korkülönbséggel fórum

Szerelem nagy korkülönbséggel (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szerelem nagy korkülönbséggel

1 2 3 4 5 6
19. f6390e6b9b (válaszként erre: 16. - 130454e42d)
2014. márc. 24. 11:23
Már bocs,de akkor ezek szerint a feleségek a legnagyobb k.rvák,mert egy egész havi fizuért csinálják a "szent" házasságban?????
2014. márc. 24. 11:18
Szeresd !!! - de nagyon, s ha már kérdést teszel fel, akkor kételyeid vannak !
2014. márc. 24. 11:10
Ha boldog vagy (márpedig én azt vettem ki a szavaidból), akkor ne érdekeljen, ki mit mond/mondhat. :) Örülj, hogy megtaláltad a boldogságod és ne legyél egy tipikus magyar, aki ha nincs problémája kreál egyet magának! :)
16. 130454e42d (válaszként erre: 8. - D2d5bb5db4)
2014. márc. 24. 11:08
Gratulálok a fogalomzavarodhoz. Ku.rva: aki pénzért szexel. Akkor is, ha "szent" házasságban teszi.
15. vacsa (válaszként erre: 1. - Kornélia01)
2014. márc. 24. 11:07
A te életed, ha szereted akkor más nem számít. Semmire sincs garancia.
14. 3d787b167a (válaszként erre: 8. - D2d5bb5db4)
2014. márc. 24. 11:02

Mi van!????



Szereti.



Neked ezzel mi a bajod?

2014. márc. 24. 10:49
Az én apukám 70 éves, az arája pedig 50. Nagyon szépen megvannak, szeretik egymást. Ez számít igazán, nem?Nem szabadott volna hazudnod a szüleidnek, de még helyre hozhatod. Sok boldogságot nektek!
2014. márc. 24. 10:45

Én nem lennék együtt egy ennyivel idősebbel.

Én valahogy egy 10 évvel idősebbel sem állnék le.

Korban hozzád illővel is tudnál boldog lenni.

Közös cég?: Lehet ezzel próbál magához kötni...

Ha annyira akart volna téged, akkor folyamatosan keresett volna...

Én senki XYZ-je nem lennék az fix..., de a te dolgod...

Mindenesetre a szüleidnek elmondhatnád az igazat és azt is, hogy miért hazudtál eddig... Meg nem értem. Ha jó velük a viszonyod, akkor miért nem mutattad be eddig az édesapádnak??

2014. márc. 24. 10:42
Az életedet TE irányítod,mert te tudod,hogy mi jó neked.SZERETED?Ezt írod,hogy igen,de mi a gondod,hogy a környezeted az előitéletek oldják meg az életed.NEM TE old meg,mert te élsz benne és azt csináld, ami jó neked.SZERESS és élj benne felhőtlenül,mert rövid életünk alatt, ilyen ritkán adódik.A kor az egy dolog,de mit élsz át mellette az a döntő.Befolyásolni az életedet ne engedd,mert bánni fogod,ha hagyod bárkinek is.Szomorú leszel,ha ebből a kapcsolatból kihátrálsz az előitéletek miatt.BOLDOGSÁGRA születtünk és azt elszalasztani vétek, óriási hiba lenne.Mások nem határozhatják meg az életünket,mert nem ők élnek benne, csak nézőik lehetnek.Higyj nekem,mert én neked csak jót akarok,hogy éld az életedet olyannal,aki minden percét bearanyozza és te vagy a mindene.Ez a BOLDOGSÁG záloga.
10. cel (válaszként erre: 1. - Kornélia01)
2014. márc. 24. 10:39
Kinek mi köze hozzá? A te életed, neked kell élni, tapasztalni és ha tanulnivalód van, tanulni belőle. Van akinek egy ilyen nagy korkülönbségen alapuló kapcsolat nem jön be, másnak erre van szüksége, ez hozza el a boldogságot. Mindannyian mások vagyunk.
2014. márc. 24. 10:18
Ez a te életed, a döntéseket neked kell meghozni. Ne az legyen a meghatározó, hogy ki mit szól hozzá, mert ez csak a te dolgod. A szülők idővel megbékélnek hidd el. Én 21 voltam a párom 42 mikor összejöttünk. Most 33 vagyok és még együtt vagyunk. Nekem se volt könnyű (ez most nem panasz, csak puszta tény) de már egyáltalán nem érdekel ki mit mond vagy gondol. Szüleim ismeri, szeretik, rendszeren összejárunk, még nyaralunk is együtt. Ha szereted és vele akasz élni, akkor ne törődj senkivel.
2014. márc. 24. 09:51
Nyílván azt csinálsz, amit akarsz, évekig is lehetsz a kurvája, ennek a " laza, 10 évet is letagadható " pasinak.
2014. márc. 24. 09:48

Ne foglalkozz senkivel!

Neked jó!

Kit érdekel más?

Szereted őt, és ő is téged!

Ráadásul bujkálnotok sem kell!

Ennyi elég!

És még annyira fiatal vagy!

Örülj a boldogságodnak!

2014. márc. 24. 09:39
Élvezd ki minden percét,mert húsz év múlva nem biztos,hogy élvezni fogod! (tapasztalat)
2014. márc. 24. 09:35
Ne törődj vele!!! A hülye társadalmi beidegződésekkel, előítéletekkel! Te párod, Te élsz vele. Mindenki elmondhatja a véleményét, egyik füleden be, másikon ki.Kodály Zoltánnak két házassága volt. Mindkettő sokak szerint a "nemnormális" sőt "beteges" kategóriába sorolható. Mindkettő tartós és csodálatos volt...
2014. márc. 24. 09:24
Amennyiben jól érzed most a jelenben magad Zolival, ne rágódj, hogy mit hoz a jövő, hanem élvezd ki minden pillanatát a szerelmeteknek. Ne másoknak élj, hanem önmagadnak. Hogy távlatok vannak-e ebben a kapcsolatban? Nem tudom, nem sok. 22 év nagy korkülönbség biológiailag. Én ezt a kapcsolatot inkább tapasztalatszerzésnek és egy nagyon jó érzelmi kalandnak látom a részedről.
2014. márc. 24. 09:13

én azt gondolom, hogy számodra ez egy szenvedélyes kaland, de nem igazi szerelem, amiben jövőt szeretnél :) egyébként nem érdekelne a korkülönbség, mert láthatóan nem (csak) azért zavar, hogy mások mit szólnának, hanem úgy összességében is

(az a pasi meg egy patkány, aki a felesége jelenlétében is flörtöl, ne feledd, az emberek nem változnak, te is ezt kaphatod majd tőle)

2014. márc. 24. 09:09

Ki mit gondol, kit érdekel?



Ez a te életed!


Ha nekem jó, miért érdekel a más véleménye?

2014. márc. 24. 09:08
2 éve ismertem meg, levett a lábamról első pillanatban. A gond csak ott van, hogy 22 évvel idősebb nálam. Ő 44 éves, én 22. - Mit tegyek?! - ezerszer felteszem magamnak ezt a kérdést, de csak arra jutok, hogy szeretem Őt.

Ugrás a teljes írásra: Szerelem nagy korkülönbséggel
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook