Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelem a virtuális világból, avagy csodák pedig vannak! fórum

Szerelem a virtuális világból, avagy csodák pedig vannak! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szerelem a virtuális világból, avagy csodák pedig vannak!

1 2
2010. jan. 2. 13:35

Jó olvasni, hogy más is átélte ezt az érzést, mi is a neten ismerkedtünk meg 2007-ben 5 hónapos házasok vagyunk, és szeretnénk közös babát is, de sajnos ez még várat magára.

Sok boldogságot mindenkinek!

9. Emma* (válaszként erre: 7. - 5e48d37001)
2010. jan. 2. 11:16
Ezt az oldalát is ismerem. Ráadásul nagyon csúnya végett lett egy kapcsolatomnak. De, elégtétel vagy sem, nem tudom, de azóta csak szív, és aki miatt megszivatott, az csak kihasználta és magányos maradt.
2010. jan. 2. 11:14
Mi is a neten ismerkedtünk meg néhány évvel ezelőtt. Azt hiszem nagyon boldog időket éltünk, élünk meg. S fogunk is megélni!
2010. jan. 2. 11:11

Az is hozzátartozik az igazsághoz,nagyon sok kapcsolatott teszt tönkre a net.Hiszen a csábítás házhoz jön,nem is kell tenni semmit,csak bekapcsolni a gépet.Jön egy szivatóemberke aki igér fűt fát,az otthoni kapcsolat elromlik és utána a netes csábító eltünik mint szürke szamár a ködbe.Letörli a nickjét a mailcímét,az msnt,és gyakorlatilag eltűnik.

Ez a mesevilág sötét oldala.

2010. jan. 2. 10:59
Mi a férjemmel 2001-ben ismerkedtünk meg a neten keresztül. Lassan 3 és fél éve házasok vagyunk, és van egy 3 éves kislányunk :)
2010. jan. 2. 10:52
Mi 4 éve ismerkedtünk meg a neten, és 3,5 éve vagyunk együtt..bár távkapcsolat, azért hetente legalább egyszer tudunk találkozni.Nagyon szeretjük egymást, és ha minden jól megy, másfél év múlva összeköltözhetünk.
2010. jan. 2. 10:46

Jó volt olvasni a történetedet, a végén átfutott a hátamon a borzongás, az a jó érzés:

Sok sikert a közös életetekhez.

2010. jan. 2. 10:30
Nekem a barátnőm, nem csak hogy neten keresztűl, de ráadásul egy másik földrészen (nyugat) élő emberkével ismerkedett össze, sajnos még életkörülményeik nem teszik lehetővé hogy összeköltözzenek, de mostmár vagy 3 éve állandóan utazgatnak egymáshoz és hosszabb időket, (hónapokat heteket) együtt töltenek és dúl a szerelem köztük. :))
2010. jan. 2. 10:17
Én és a férjem is a neten ismerkedtünk meg.Mi már házasuk vagyun 5 hónapja és várjuk a szerelmünk gyümölcsét.
2010. jan. 2. 10:03
Ismerkedni a neten is lehet. Veszélyes, de azért megéri! Nagyon sok a magányos ember, vagyis nem is magányos, hisz ott vannak a gyermekek, unokák, de a társtalanság, és a magány nem ugyanaz! Egy életünk van, és bizony nagyon sokszor igaz az, hogy aki mer, az nyer. Azért írtam meg az én történetem, hogy lássátok, igen, azért léteznek jó döntések akkor is, ha a virtuális világgal próbálkozunk.

Ugrás a teljes írásra: Szerelem a virtuális világból, avagy csodák pedig vannak!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook