Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szeptember a változások hónapja! :) fórum

Szeptember a változások hónapja! :) (beszélgetős fórum)


1 2
20. 98a882c496 (válaszként erre: 14. - ...Kitti...)
2011. szept. 2. 20:55
Lehet, hogy én is inkább valami cukornélküli gyümölcsléhez folyamodom majd :D szeretem a sima vizet is, nem azzal van a baj, csak valahogy nem jön, hogy igyak, csak ha már érzem, hogy nagyon szomjas vagyok.
19. ...Kitti... (válaszként erre: 18. - Zsuci7)
2011. szept. 2. 19:27
Neked is kitartás! :) Remélem 1 hónap múlva mindenki sikerélményekről számol majd be itt!!! :)))
18. zsuci7 (válaszként erre: 15. - ...Kitti...)
2011. szept. 2. 14:00

Igen igaz, én is örülök még a 20dkg-nak is :-)

Nekem nem igazán van időm mozogni, mert a húsboltban le föl járok egésznap és amikor hazaérek 6 után akkor kezdem az otthoni teendőim, szóval nekem nincs külön mozgás, inni én is alig birok, de muszáj, zöldteát iszok napi 2-3 bögrével +vizet.Kitartás.

2011. szept. 2. 11:54
Ki mit tornázik/tornázott ma??? Én ma is kocogást terveztem, meg talán egy kevés RR 20percesekből a comb részt.
16. ...Kitti... (válaszként erre: 10. - 98a882c496)
2011. szept. 2. 11:52
húú ez nagyon jó:) köszi
15. ...Kitti... (válaszként erre: 11. - Zsuci7)
2011. szept. 2. 11:51
A kicsinek is örülni kell!!! :) Én már annak is nagyon fogok ha fél kiló lemegy rólam:)))
14. ...Kitti... (válaszként erre: 9. - 98a882c496)
2011. szept. 2. 11:50
Ami az ivást illeti én is hasonló helyzetben vagyok, nem nagyon szeretem a vizet...:/ Most vettem reggel almát, és almalevet iszogatok, semmi cukor csak így natúran... nem a legjobb de jobb mintha kólát innék...:)
13. kylexx
2011. szept. 2. 11:09
4 hét alatt ment le 7kg.De még le kell menni vagy 20-nak!Én sem adom fel, egyszer már sikerült, most is fog!
12. 9536810fa1 (válaszként erre: 7. - ...Kitti...)
2011. szept. 2. 11:06

ez évekig bevált nekem, most egy nagyon munkás-melós nyaram volt, így ellazáztam... de maaaaaaaajd most. Ma még semmi pékáru! :)


Kellemes napot Nektek! :)

11. zsuci7
2011. szept. 2. 10:27

Sziasztok csajok!Én is csatlakozok, jó lenne tényleg ha működne ez a fórum, én 5. napja figyelek miket eszek, és -1,8kgnál vagyok, tudom nem sok, de valahol el kell kezdeni.

Mozgásra nem túl sok időm van, de egésznap megyek le fel a húsboltban, ezt is vehetem sétának:-)

Ti mit eszetek ma?

2011. szept. 2. 10:21

[link]


Ugyanitt lehet kérni havi edzéstervet, ami nem áll nehéz gyakorlatokból, otthon is elvégezhetõ simán. Minden nap másfajta edzés van és nem is vesz fel sok idõt. Remélem tudtam segíteni a tippjeimmel másoknak is.

Lehet, hogy diétás naplót is kezdek majd, oda majd posztolgatom a vidiket :D

2011. szept. 2. 10:19

Szuper, hogy megindult a beszélgetés! Akkor kezdem én is most komolyan :)


Tegnap már annyit változtattam, hogy nem ettem kenyeret és cukros dolgokat. Az igazi nekifutás ma kezdõdik.

Reggelire egy müzlis joghurtot ettem, a nap további részében nem tudom mi lesz még terítéken, majd meglátom mit hozok össze.

Az a baj velem, hogy nem tudok sokat inni, napi 1 egy liter folyadék ha elmegy :S Azt találtam ki, hogy töltögetem pohárba a vzet ha kell ha nem és kortyolgatom :D


Ami a mozgást illeti. Találtam egy tuti kis oldalt, ahol különbözõ edzések vannak, nem hosszúak, de megmozgatják az embert és jól égetik a zsírt stb. Az egyik ilyen az intervallumos kardio-edzés, ki is próbáltam. Nem hangzik nagy számnak, de megizzadtam, mint egy állat xD:D és ki is fáradtam. Hozzáteszem, hogy elég lusta emberke vagyok, nem nagyon sportolok meg ilyenek. Mindjárt berakom a video linkjét, ahol ez az intervallumos edzés van.

8. ...Kitti... (válaszként erre: 2. - 566c9379cf)
2011. szept. 1. 20:22
Hidd el én is!!! Mindig 2-3 hétig bírtam aztán kész! De talán majd most erőt adunk egymásnak hogy senki ne adja fel 2nap után!! :)))
7. ...Kitti... (válaszként erre: 6. - 9536810fa1)
2011. szept. 1. 20:21
Mindenképp!!! :) Szólni fogunk! :) Minden dicséretem a tiéd, hogy képes vagy ilyen korán felkelni!!!! Én szerintem "estiedzős" leszek mert nekem nagyon nem megy a felkelés!!! :S
6. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - ...Kitti...)
2011. szept. 1. 19:44
.... én nyáron lazáztam kicsit, amúgy 4-kor szoktam kelni, torna... és úgy kezdődik a nap. Nyáron kissé szétestem, ma először keltem ismét 4-kor, de a mozgásmennyiségem távolról se volt annyi mint júniusban, tehát lassan emelem. ... és szerdán kezdem újra a hastáncot is. :) ... tehát csatlakoznék hozzátok... és holnaptól semmi pékárú... erre légyszi kérdezzetek mindig rá, és ha ettem csak egy csipetet is, akkor mondjátok, hogy ejjjnye-bejjjjnye... :))))
2011. szept. 1. 19:34
Sziasztok! Örülök, hogy csatlakoztok, már azt hittem nem lesz senki! :) bnicc! Szeretném hozzászoktatni magam a rendszeres futáshoz, állítólag ez az egyik legjobb alakformáló zsírégető sport! Ezzel kezdtem pont ma 1-je lévén:) 20-25 percet kocogtam 1-2 perces sétával felváltva! Nagyon jó volt, de mivel előtte nem mozogtam, kicsit nehéz volt, de megcsináltam!!! :) 6 után már nem eszek, napközben pedig pl: ma sok zöldséget gyümölcsöt ettem. Próbálok mindenféle ételből enni, csak sokkal kevesebbet mint eddig!
2011. aug. 30. 15:10
Hello!Én is belevágtam már párszor a dologba de nincs túl sok kitartásom az a baj, bár most lement egy kg már.:))De szívesen csatlakoznék.))
2011. aug. 30. 12:52
Csatlakozom :) nekem az elsejék mindig új löketet adnak valamihez, amit eltervezek. Induljon most akkor a fogyás :D
2011. aug. 30. 09:16

Szia!

Nekem pont kapóra jönne egy ilyen társaság. Nem tudom már hányszor kezdtem bele, de mindig hiányzott valami....

2011. aug. 29. 19:07
Ki szeretne velem/velünk 1-től fogyni, mozogni életmódot váltani, és megvitatni kinek hogy is alakul mindez????
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook