Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szeparációs szorongás fórum

Szeparációs szorongás (beszélgetős fórum)


11. hajni107 (válaszként erre: 10. - Hannapanni)
2012. nov. 27. 16:50
nagyon szépen köszönöm :) majd olvasgatok! minden jót Nektek! :)
2012. nov. 27. 12:12

Én több variációt játszottam, most a legkisebb hamar bekerült a mi ágyunkba, de pl az oviasim is igénylik az összebújást, de ők a saját helyükön alszanak és én fekszem le melléjük. Van olyan fórum, ahol érdemes lehet olvasgatnod!

Hogyan szoktathatnám be néhány hetes kisbabámat a kiságyba, ha már most elkapattuk?

Nekem pl a szeparációs a nagyobbaknál nem is érintette az alvást, csak most a legkisebbel.

9. hajni107 (válaszként erre: 8. - Zebra25)
2012. nov. 27. 07:44
igazad lehet köszi. sok helyen azt olvastam hogy azt neveziik szeparációs szorongásnak amit előszö9r leírtam de máshol meg azt olvastam amit Te is mondtál.
8. Zebra25 (válaszként erre: 5. - Hajni107)
2012. nov. 26. 21:51

Ez nem szeparációs szorongás. Az inkább olyan, hogy tényleg nincs el senki mással, csak veled és rajtad szeret lenni, egész nap.

Az, hogy hajnalban felébred és játszik az nem szeparációs szorongás. Mástól lehet, még akár attól is, hogy most lépett egy őjabb szakaszba az életében, kúszás és mászás.

2012. nov. 26. 21:20
Hajni, olvastalak, de most mennem kell, majd írok.
2012. nov. 26. 20:13
ja még kimaradt hogy a többi lurkónál mikor ez elmúlt nem szoktak oda közétek? tartok tőle hogy megszokja hogy közöttünk alszik utána is(márha elalszik) és nem lenne jó. de persze inkább közöttünk minthogy a kiságyba üvöltsön szegény :(. mekkorák a gyerekek? fiuk lányok milyen arányban? :)
2012. nov. 26. 20:04
hát nálunk ez a rajtam csüngés még nem igazán vehető észre, lehet csak ezután jön. csak ez a hajnali kelés.. ehhez hozzá kell ujra szoknom. amúgy akkor sincs el ha közénk tesszük, ha lekapcsolom a lámpát ordít hiába van mellettünk :( nem hajlandó elaludni. amúgy ha a közeledbe van elég neki? vagy fel kell venned? nem lehet szerinted hogy csak a kúszás-mászás miatt kelhet nálunk? Te már tapasztaltabb vagy :)
2012. nov. 26. 13:55

A többieknél nem emlékszem, de nem horror sokáig. Most 8 hónaposan kezdődött, már túl vagyunk a nehezén. Nekem az alvás oké, mert köztünk van és kész, de nappal egyszerűen nem maradt el még apjával sem. :-(

De most ez már jobb, néha este sikerül az ágyába csempészni, de ha megébred, akkor közénk hozom.

Ne aggódj, mert a te stresszed csak ront rajta.

Nekem az is jó, amikor a többiek itthon vannak, mert akkor a nyüzsiben eltotyog, játszik, sikongat, lerámol és akkor nem rajtam csüng.

3. hajni107 (válaszként erre: 2. - Hannapanni)
2012. nov. 26. 13:50
szia! köszi az infót! :). először is gratula az öt gyerkőchöz! :)kezdetben csak a délutáni alvásokból kelt sírva, aztán most már éjjel is kel vagyis hajnalba, aztán addig nem nyugszik meg amíg közénk nem tesszük, de ott se alszik el mondjuk, hanem csak műsorozik egy jó 2órát, ha nem többet. ma pl fél4óta vagyunk fenn, igaz azóta aludt :). hát nem tudom utána néztem lehet ez nem is szeparációs, de mindenhol mást írnak. meddig tartott nektek ez a matricás állapot? :)
2012. nov. 26. 10:05

Szia! Nekem 9 hónapos, félig kijöttünk már belőle.

Nekem ő az ötödik, de ezt a szakkifejezést csak most ismertem meg. Mi anyatetkónak, matricának neveztük ilyenkor a srácokat. :-)

Éjjel azóta velünk alszik, nekem a nappali alvása necces, mert ölben vagy háton hajlandó azóta. De már újra jól elvan az apukájával is, nem kell mindig vele lennem. :-)

Neked pontosan miben jelentkezett?

2012. nov. 26. 06:53
Sziasztok! Most kerültünk bele 7hónapos lányukkal ebbe a szeparációs szorongásos időszakba. kinél meddig tartott? mennyit voltatok fenn éjjel? nappal nyügisebb volt a babó vagy annyira nem látszott meg rajta az éjjeli nem alvás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook