Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kutya szeparációs szorongásán hogyan lehet segíteni? fórum

Kutya szeparációs szorongásán hogyan lehet segíteni? (tudásbázis kérdés)


8. Guruljka (válaszként erre: 7. - Anigabi13)
2020. aug. 15. 12:17

Ügyesen csináltátok.

Az is külön jó, hogy random időpontokra szoktattátok, így nem éri meglepetésként, ha bármi miatt el kell mennetek otthonról.

2020. aug. 15. 11:45
Ha valakit érdekel úgy néz ki megoldódott:).Random elkezdtük ott hagyogatni hétvégén először,utana hétköznap este..Mielőtt indultam volna mindig az ajtóhoz mentem es ha már nem sírt megdicsértem.Aztan kimentem.Először hallottam vakkant utánam,mist ott tartunk,hogy halkan nyöszörög egy percet és pihen:)))
6. anigabi13 (válaszként erre: 5. - Martini64)
2020. júl. 31. 23:30
Mindent próbáltunk...pici időre otthagyni,hosszúra.Megvárni míg elhallgat úgy visszamenni megdicserni...Mikor sír úgy visszamenni,megszidni...Majd most megpróbáljuk minden nap egy kis időre,akár csak 10 percre otthagyni.hogy szokja..csak a szomszédok nehogy mérgesek legyenek a hiszti miatt
2020. júl. 31. 21:45
Ha azt még birta szokni, hogy nappal jó kutya legyen, akkor este is képes lesz rá. Talán jutalmazással.
4. anigabi13 (válaszként erre: 3. - Martini64)
2020. júl. 31. 21:14
Én is erre gondoltam..de hogyan???
3. martini64 (válaszként erre: 1. - Anigabi13)
2020. júl. 31. 18:40
Ez nem szorongás, hiszti. Következetes viselkedéssel lenevelheted róla.
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Anigabi13)
2020. júl. 31. 16:15

Nyilván az a baja, hogy "most jöttetek haza, és én jó is voltam, és megint elmentek?"

Minden kutya szeret a családban lenni.


Ahogy idősödik, érik, megszokja majd, hogy néha bizony este is egyedül van.

2020. júl. 31. 15:57

Sziasztok! Van egy 20 hónapos bichon-spániel ivaros kan kutyám.

Egy érdekes problémám van vele.

Ha dolgozni megyünk,07.30-tól 15.30 ig egyedül van,jó kutya,alszik.Nem ugat.

Van beltéri kameránk onnan tudom

Viszont ha hazajövünk ,lemozgatom,és utana pl.este 7 körül egyedül próbálnuk hagyni vonyít,sír...kb.15 perc mire megnyugszik.

Szeparációs szorongás ha mindig fél egyedül,vagy ez is az?

Mindent próbáltunk már,nem visszajönni,visszajönni,semmi nem segít.

Úgy látom a falkában tudja hol a helye.

Segítsetek, mit tegyünk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook