Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szép nők vagy "csúnya nők" fórum

Szép nők vagy "csúnya nők" (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. márc. 17. 16:14
Egyébként mondom én nem láttam sok csúnya nőt itthon...maximum ápolatlant, de az más kategória.
37. 40163fd81d (válaszként erre: 32. - Kirizsu)
2011. márc. 17. 16:13
Azt nem mindig lehet itt a neten:))))
36. spinneli (válaszként erre: 31. - Kirizsu)
2011. márc. 17. 16:13

Szerintem annak a legjobb. aki nem tűr el több terhet annál, mint amennyit vinni tud.

:)

35. dokianya (válaszként erre: 33. - 9bbc382386)
2011. márc. 17. 16:12
Hát igen, azért a döntés nagyobb részben a "genetika kezében" van...utána pedig a szike a plasztikai sebészében....
34. spinneli (válaszként erre: 28. - Kirizsu)
2011. márc. 17. 16:11

Tőlem nem várnak el otthon semmi ilyesmit.


A szép meg nem feltétlen cicabaát jelent, szerintem.

33. 9bbc382386 (válaszként erre: 28. - Kirizsu)
2011. márc. 17. 16:10

Tessék , szép cicabab az már plasztikával egyenlő :)

Ez nem így van.

Vannak szép nők,és vannak szép műnők,és vannak műnők.

De ettől függetlenül olvashattak Mikszáthot :D

32. Kirizsu (válaszként erre: 30. - 40163fd81d)
2011. márc. 17. 16:09
Nem hanem attól, hogy felfedezed írásomban az irónikus hangvételt!:DDD
2011. márc. 17. 16:08

bocsi a sok hibáért, de kapkodom...mivel én szép és okos is vagyok ezért most elhagyom a melóhelyem és sietek haza érvényesülni, mert drága jó uram a halálán van! Megütötte a kis ujjacskáját és fáj neki...sietek haza, mint a szép és okos kicsi feleség és rakok rá egy kis vizes borogatást!:D


No puszi csajok! elmélkedjünk tovább kinek jobb!:DDD

30. 40163fd81d (válaszként erre: 28. - Kirizsu)
2011. márc. 17. 16:08
Én sem olvastam egyet sem....igaz orvosi szaklapokat sem...ettől függene az "okosság"?
29. 40163fd81d (válaszként erre: 25. - Spinneli)
2011. márc. 17. 16:06
Mert ez tény ,és punktum!:))
28. Kirizsu (válaszként erre: 25. - Spinneli)
2011. márc. 17. 16:05

Van bene igazság, de ez is még a régi múltba gyökerezik vissza. Ma már elvárás egy nővel szemben minden. A külső és belső értékek. Hogy ugyan olyan szépen tudjon gombot fellvarrni, mint egy üzleti tárgyalást levezetni és mindeközben még friss, üde és sugárzó szépség is legyen. És ha végzett az aznapi összes teendővel, akkor este még vadmacska is legyen...


Tehát régen azért nagyon az volt a jellemző...és azért van szép számmal most is, hogy a szép cicababák sokkal több plasztikai sebész könyvet olvastak el életükben, mint amennyi Mikszáth regényt!:D

27. spinneli (válaszként erre: 26. - 9bbc382386)
2011. márc. 17. 16:02

:)

így van.

26. 9bbc382386 (válaszként erre: 25. - Spinneli)
2011. márc. 17. 16:01

Mintha minden csúnya nő okos lenne....

Az előbb belevágtam leírni,de inkább hagyom:)

2011. márc. 17. 15:59
Nem tudom, miért asszociálnak sokan arra, hogy a szép nők buták.
24. dokianya (válaszként erre: 7. - Wagnerur)
2011. márc. 17. 15:58
Erre szoktam mondani, hogy én belülről vagyok szép...csak kár, hogy nem lehet kifordítani. :D:D:D:D
23. 9bbc382386 (válaszként erre: 21. - Kirizsu)
2011. márc. 17. 15:56
:D
22. Mosoly30 (válaszként erre: 21. - Kirizsu)
2011. márc. 17. 15:54
:))))
2011. márc. 17. 15:52

Mindez amit írtál addig volt igaz, amíg nem mi nők lettunk a fő család fenntartók! Én becsülettel felneveltem a gyerekimet, dolgoztam, kariert csináltam, közben éjjel mostam, főztem takarítottam. 3szor annyit dolgoztam, mint egy átlag pasi, pedig volt férjem és van is, nem válltam el, nem ütött és a pénzt sem a kocsmába hordta. DE mostmár elég volt! Nem akarok házvezetőnőként, mások lábtörlőjeként élni és eszem ágában sincs kiszolgálni senkit. Most, hogy végre felnőttek a gyerekek ÉN akarok lenni. Ha meg valaki ezért elítél azt igen sajnálom. Akkor adnék igazat arra, hogy mi a dolga egy nőnek, ha nem lennék egyenjogú 20szor annyi kötelességgel, mint ami egy pasinak van.


Tehát mivel én keményen megdolgoztam azért, hogy szép és harmonikus gyerekoruk legyen a gyerekeimnek, hogy tiszta rendes lakásban éljenek és stb... mostmár baromira nem akarok a régi hagyománynak élni!:D


Ha választanom kéne, hogy szép, de butus vagy csúnya, de okos szeretnék lenni akkor bocsi, de én inkább most az elsőre voksolnékk!:DDD

20. a14deb9047 (válaszként erre: 15. - Kirizsu)
2011. márc. 17. 15:43
Univerzális élőlények vagyunk :)
19. 6752c58fe3 (válaszként erre: 17. - A14deb9047)
2011. márc. 17. 15:34
Ez vígasz a csúnyáscsáknak, de gyakorlatban nem igaz. Azért nem mindegy, hogy egy nő válogathat a jelentkezők között vagy epekedhet egy jelentkezőért.
18. Mosoly30 (válaszként erre: 17. - A14deb9047)
2011. márc. 17. 15:32
Ezzel azért vitatkoznék. Nem tagadom, hogy fontosak a belső értékek, de azért az nem árt, ha egy nő is szép.
2011. márc. 17. 15:27

Mama miért sírsz? - kérdezi a kisfiú az édesanyját:

- Mert én nő vagyok - válaszolta az asszony.

- Ezt nem értem! - mondja a kisfiú

- És ezt soha nem is fogod megérteni...-válaszolta gyermekét átölelve az anya.

Később megkérdezte a fiúcska az édesapját is.

- Papa, miért sír a mama látszólag minden ok nélkül?

- Minden nő ok nélkül sír. - Ez volt minden, amit az apa válaszolt.

A fiúcska felnőtt, férfi lett, és még mindig kereste a választ, vajon miért sírnak időközönként a nők. Egyszer megkérdezte a Legfelsőbb Hatalmat.

- Mondd Atyám, miért sírnak a nők olyan könnyen?

Az Atya elgondolkozva válaszolt:

Amikor a nőt teremtettem, valami különlegeset alkottam.

Oly erőssé tettem a vállát, hogy a világ terheit elbírja, mégis oly gyengéddé, hogy vigasztalást is tudjon adni. Oly belső erőt adtam neki, ami lehetővé teszi, hogy akkor is tovább menjen, amikor már mindenki más feladja, hogy a betegségek és a bánat idején is ellássa családját panaszkodás nélkül. Oly mély érzéseket adtam neki, amelyekkel gyermekeit mindig és minden körülmények között szereti, akkor is, ha a gyermek őt mélyen megbántotta. Oly erőt adtam neki, mellyel a férjét minden hibájával együtt szereti és elviseli, és azért alkottam a férfi oldalbordájából, hogy vigyázzon férje szívére. Oly bölcsességet adtam neki, hogy tudja, egy jó férj soha nem sérti meg a feleségét, mégis néha próbára tesz a nő érzéseit, határozottságát és kitartását, hogy szikla szilárdan férje mellett áll-e? És végezetül könnyeket is adtam neki, hogy sírhasson. A könnyek kizárólag csak az övéi, és annyit használ belőlük, amennyire csak szüksége van.

Egy nő szépsége tehát nem a ruhájától függ, amit éppen visel, vagy az alakjától, de még nem is attól, ahogyan a haját viseli. Egy nő szépségét a szemeiben ismered fel, mert ez a szíve kapuja, ahol a szeretet lakozik.

16. 6752c58fe3 (válaszként erre: 11. - A14deb9047)
2011. márc. 17. 15:23
Jajj, pukkadjak meg! akkor a férjem másnak vett :DDD
15. Kirizsu (válaszként erre: 11. - A14deb9047)
2011. márc. 17. 15:20
Na ne már! Meg közbe képesített ovónő, szexmasszőr vizsgával és tetemes bankbetéttel nem?
14. Huldra
2011. márc. 17. 15:18
... valamint a szépség is szubjektív...
2011. márc. 17. 15:17

Ez mindig viszonlagos...mi a szép? Én lehet szép vagyok X-nek, de nem vagyok szép Y-nak...


Minden esetre szerintem a szépség mellé kell egy stíluss, határozottság, éles látás, és még ezer dolog. Vannak olyan munkakörök, ahol kifejezetten hátrányos mondjuk egy csúnyácska nő. Mondjuk képzeld el egy szépségközpont fogadójában mondjuk egy bányarém fogadná a szépülni vágyó hölgyeket...szerinted hitelesen el tudná adni a szolgáltatásikat?:DDD

2011. márc. 17. 15:16
Már babakorban is működik ez. A szép babákra sokkal többen mosolyognak rá pl. az utcán. Már ott kezdődik. Ez szomorú, de sajnos ez van.
2011. márc. 17. 15:16

"Ha szépet veszel, másnak veszel,

ha kevésbé szépet, akkor magadnak".

Régi jótanács házasulandó fiatalembereknek.


A szépség önmagában nem érték, ha nem társul hozzá kedvesség, megértés, intelligencia, odaadás, szeretet, lemondás, szorgalom, becsületesség, őszinteség.


A nő legyen jó háziasszony a konyhában, úrinő a nappaliban, és vadmacska a hálóban.

2011. márc. 17. 15:15

szép és egyben okos nő előnyben van a kevésbé szép és okos nőhöz képest

buta és szép párosítás nem feltétlen elég

2011. márc. 17. 15:11

A szépek.


Bár én magyar nők között elég kevés kimondottan csúnyát láttam, maximum ápolatlant, utóbbi természetesen nem annyira tud érvényesülni...sehol.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook