Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szép nők vagy "csúnya nők" fórum

Szép nők vagy "csúnya nők" (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2014. jún. 28. 14:27
Széééééépeeek!!!!!!!!!!!!!!
97. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 91. - 8d99f66bbe)
2011. dec. 10. 06:34

szerintem pedig vannak csúnya nők..és csúnya férfiak is.szerencsére azért ritka,akiből semmit nem lehet kihozni.

Jelentkezz be valamelyik átváltoztatós műsorba(vagy inkább mindegyikbe,így valószínűbb,hogy bejutsz).mert nekik nagy karrier,látványos siker lesz,ha téged is meg tudnak szépíteni..

láttad már Makány Mártát?na ,ő aztán tényleg nincs jól eleresztve,akárhogy néztem: alapból semmi szép nem volt rajta.(a párom szerint azért a szeme szép:)szóval egyes férfiak megengedőbbek a külső tekintetében:)

Viszont sminkkel,és megfelelő ruhával legalábbis nézhető.Akkor meg már jöhetnek az egyéb szépségek,mint a kedves hang,a mosoly..ami viszont sokszor hiányzik a címlapszépségekből.

96. d43485a76e (válaszként erre: 93. - 8d99f66bbe)
2011. dec. 10. 04:02

Szia Evo!

Miért vagy fenn éjjel fél 3-kor?

95. Rika1 (válaszként erre: 91. - 8d99f66bbe)
2011. dec. 10. 02:54
Nah, ezt gyorsan felejtsd el..nincsen csúnya nő, csak buta pasi és persze nők is akik ilyeneket mondanak. Ebben a mai világban secc pecc meglehet szépülni, csak meg kell keresni az utat hozzá. pl átváltoztatjuk című témában. Egy új haj, smink, ruha bármi csodát tesz. Keresd magadban meg azt amit vonzónak találsz magadon és emeld ki. pl a szem vagy a száj...
94. 07c4794583 (válaszként erre: 93. - 8d99f66bbe)
2011. dec. 10. 02:35
Ne butáskodj már. Ennyire nem lehet rossz a helyzet?
2011. dec. 10. 02:29
Gondoljatok csak bele a ronda nő helyzetébe mivel kell megküzdenie, és akkor majd rájöttök, mivel álltok szemben, milyen igazságtalanul ocsmány dologgal szemben.. és mekkora fájdalommal..
2011. dec. 10. 02:25

Nem is tudjátok elképzelni mekkora súly ez,

és nem is tudjátok.. nem, nem!

2011. dec. 10. 02:24

Én csúnya nő vagyok. 23 éve szenvedek ettől,

és arra készülök, hogy megöljem magam, mert

képtelen vagyok a tudattal megbirkózni, hogy

a szerelem nem érhető el a számomra..

2011. szept. 8. 21:30
Szerintem a szépség nem szubjektív kategória, csak vannak olyanok, akiknek kevésbé fejlett a szépérzékük. Ez persze jó, hiszen, amúgy nagyon kevés emberre mondanánk, hogy szép :)
89. 7e1c989bea (válaszként erre: 88. - 75dfe1240f)
2011. márc. 24. 20:30
Minden nő szép a maga módján
2011. márc. 24. 20:20
ez már nem a szép, nem szép téma.
87. 9bbc382386 (válaszként erre: 86. - Sensitiv)
2011. márc. 24. 09:17

Nincs mit hozzáfűznöm,nekem ennyi elég is volt arra,hogy levonjam a konzekvenciát pár dologról :)

A felfogásoddal lehet némi gond,hisz nem érted amit írok.

Viszont amit te írsz,az a tuti,így meghagylak benne,ringasd magad :)

86. Sensitiv (válaszként erre: 85. - 9bbc382386)
2011. márc. 24. 09:00

nagyon rosszul látod a helyzetet. :) rosszul ítélsz meg dolgokat, a realitásérzéked elrugaszkodott, és a mostani hszből ez ki is derült számomra.:)

az, h te kijelented vkiről, h nem ronda, az a te szíved joga.

az pedig, h én kijelentem, h ők rondák, az meg az én dolgom. :)

nyilván nem fogom magamra erőszakolni a te meglátásodat, főleg nem úgy, h nem is értek vele egyet. :)

szerintem, azaz az én megítélésem szerint rondák. de sok szakember is osztotta ugyanezt a megállapítást. :)

én, amiről írtam, az nem ízlés, hanem megítélés, mint említettem kinek mi a ronda.

nekem teljesen mást jelent a szépség és a rondaság is.

szíj melinda alapjáraton ronda. de amiatt említettem pont őt, mert ő tipikusan megformázza azt a jelenséget ami nagyon összetett. rondából is lehet szép. csak és kizárólagosan a külsőségek megváltoztatásán múlik minden. drága, jó ruhák, haj, smink, kiegészítők stb.... mindenkiből lehet szépet, csinosat csinálni különböző trükkökkel. :)sajna neked ronda, de mindenki más, aki szakember az ellenkezőjét állította, és én nekik hiszek, az ő szavukra adok, meg a saját szememnek hiszek. :)ő kifejezetten megszépült, de fontos kihangsúlyozni, h önmagához képest is és a többi nőhöz is akiket ennyi idősen látok szaladgálni az utcán. szinte szembetűnő volt a változás, és egyben hihetetlen.

te nem beszélhetsz mások nevében csak a magad véleményét képviselheted. ne vegyed az embereket egy kalap alá.

nagyon tanult ember melinda, és nem buta, roppant okos ember. vki már attól is boldog lenne ha az ő tudásának a felét birtokolhatná. az egy másik dolog, h járatlan a média világába és szokatlan az a világ számára.

te azt állítod, h nincs hangja. sajnos ezzel nem értek egyet. még jó, h nem te, hanem szakemberek döntenek erről is. :D :D

azért ők talán jobban értenek ehhez is, és jobb a meglátásuk is. a tudást mindig is becsülni kell! a szakemberek azt állították, és hangoztatták is mindenhol, h neki egy rendkívüli hangszínnel megáldott ember. :) tehát, nekik volt igazuk. melindával kapcsolatban nem vok elfogult, én speciel nem szeretem a hangszínét, de ettől függetlenül elismerem, h egyedi a hangja és a tehetsége, és amikor énekel, akkor az átjön a belső szépsége során, és ez kívülről is megszépíti. :)

85. 9bbc382386 (válaszként erre: 84. - Sensitiv)
2011. márc. 23. 07:42

Ennyire nem sarkítható le a dolog,itt nem szépségversenyekről vagy kifutókról van szó....

Nem azt írtam hogy nekem tetszenek, de nem rondák!A ronda nem ott kezdődik.Amiről te írsz,az az ízlés már.

A szép sem tetszhet neked,vagy nekem,de attól még szép lehet,viszont nem ronda!

A Szíj Melinda mindenhogyan ronda,egyáltalán nem szépült meg,ő kifejezetten egy ronda nő,és ezt mindenki tudja-csak nem vallja be(mert szeretik hozzá hasonlítani az életüket sokan).

Ja,és hiába tanult,ha egyszer buta hozzá,és ronda is!Pontosan azért tart sehol ennyi idősen ezzel a tudással.

Csak azért érvényesül jelenleg,mert van egy ember-aki noszogatta a fellépések miatt,adjon koncertet,mert hát pénzből élünk,eladható Melinda:) ronda is,hasonló sorsú is a sok magyar nőhöz-így megkapjátok,hát vegyétek alapon megy ez a biznisz :)

Szerintem meg nincs hangja,ilyen hangja nagyon sok nőnek van.Inkább azt mondanám rá: egy jó karaokéra való,de semmi több.

84. Sensitiv (válaszként erre: 82. - 9bbc382386)
2011. márc. 23. 05:34

jajjjj. :D :D akkor ezzel az erővel én is írhatnám neked, hogy a versenyeken ronda nők vannak, az más, hogy te szépnek látod őket. :D :D és ez neked tetszik. :D :D

számomra kifejezetten rondák, számodra szépek. ennyi. mondom, minden megítélés kérdése. még elmaszkírozva sem szépek, és az alakjuk is hagy némi kifogásolnivalót. sajnos.

de ha az igazi ronda nőre gondolsz, azaz aki nem szép, nincs kisugárzása, elhanyagolja magát, igénytelen. az is egy másik tészta. gondolj csak szíj melindára például. átlagban egy ronda nő, de a verseny alatt egy gyönyörű nőt varázsoltak belőle. ő egy rendkívül művelt, képzett nő, 4 nyelven beszél stb.... de azért ott van, hogy képtelen élni az adott lehetőségekkel, vagy csak részlegesen. ő tipikus eset arra, hogy a csúnya nő is tudna érvényesülni, mert minden adott hozzá, de a korlátoltsága miatt nem tud élni a lehetőséggel. melindát csak példának hoztam fel, nem akarom bántani, mert nagyon profi hangban, van lehetősége arra, hogy változzon.

83. 9bbc382386 (válaszként erre: 79. - 6752c58fe3)
2011. márc. 22. 18:24

Igen,ez így van :) Nekem is van ismerősöm,akinek még van trabantja...

Ma a suzukisra illik ez :D

82. 9bbc382386 (válaszként erre: 78. - Sensitiv)
2011. márc. 22. 18:23

A versenyeken nem ronda nők vannak.Az más , hogy nem tetszik neked,nem is kell.De nem rondák :)

Nem rájuk gondolok,ha rondáról esik szó...

81. Sensitiv (válaszként erre: 80. - 6752c58fe3)
2011. márc. 22. 15:09
na, ezért mondtam azt, h a szépség nagyon szubjektív dolog. én kimegyek az utcára, és konkrétan nagyon szép lányokat látok, mindenféle elmaszkírozás nélkül..........
80. 6752c58fe3 (válaszként erre: 78. - Sensitiv)
2011. márc. 22. 15:03
Azért az túlzás, hogy SOK ronda nő van szépségversenyen. Vagy lehet, hogy az elődöntőnél feladod, és nem nézed tovább :)
79. 6752c58fe3 (válaszként erre: 77. - 9bbc382386)
2011. márc. 22. 15:01
Most már nem állná meg a helyét. Ma már csak a megszállottak tartanak trabantot :) Van egy ismerősöm, aki ragaszkodik egy trabanthoz, és járni is szokott vele, mert szereti. Bár gondolom, csajozni inkább a BMW-jével megy :D
78. Sensitiv (válaszként erre: 76. - 9bbc382386)
2011. márc. 22. 14:59

ez a belövés azért veszélyes. hogy mire is gondolok? a szépségversenyekre rácsodálkozok minden alkalommal. annyira tud dühíteni, h az ember azt hinné annyira gyönyörű sok lány van, h alig tudsz majd választani. de nem. annyira ronda, h a sok ronda, megcsinált lány közül egy idiótát kiválasztani. azt sem értem, h ilyen kinézettel, h kerülnek a szépségverseny közelébe.

számtalan celebet lehet látni élőben, és iszonyúan néznek ki. a westendben szoktam beléjük botlani, és nem győzöm kapkodni a fejem a döbbenettől, mert vhogy többet várnék tőlük.

77. 9bbc382386 (válaszként erre: 75. - 6752c58fe3)
2011. márc. 22. 14:57

Az igaz....:)

...és nincs ronda férfi -csak trabantos.Ez is egy mondás :S

76. 9bbc382386 (válaszként erre: 73. - Sensitiv)
2011. márc. 22. 14:55

Szubjektív,igen.de azért be lehet lőni nagyjából ki milyen.

Abban nagyon egyetértek veled: sokan szépnek gondolják magukat.

75. 6752c58fe3 (válaszként erre: 74. - 9bbc382386)
2011. márc. 22. 14:55
Tényleg nem igaz. Úgy van a mondás, hogy nincs ronda nő, csak kevés pia :)
74. 9bbc382386 (válaszként erre: 70. - Telihold Nő)
2011. márc. 22. 14:53
Na na, ez nem igaz :)
73. Sensitiv (válaszként erre: 59. - 9bbc382386)
2011. márc. 22. 14:49

mondhatnánk azt is, hogy a buta, ronda nők nehezebben érvényesülnek. de!! kérdés miben. mert sokmindenben megtalálhatják a számításukat amiben egy okos és szép nő nem. tehát, minden viszonyítás kérdése.

az tény, ha egy nő szép, de buta, azt tuti előbb vagy utóbb meg fogják alázni és bele fognak rúgni.

egy nem annyira szép nőt aki okos, azt nem fogják legyűrni, tud érvényesülni.

és ha együtt van netán a szép és az okos, akkor nyert ügye van.

csak ne felejtsük el, hogy sokan olyanok is szépnek gondolják magukat, akik max. csak ápoltak.

és olyanok nem is gondolják, hogy szépek, akik tényleg azok, csak lebecsülik magukat vagy önértékelési zavarban szenvednek.

a szépség szubjektív dolog. kinek mi a szép?!

72. b486c9cf7d (válaszként erre: 45. - Spinneli)
2011. márc. 22. 12:16

Termeszetesen :D

Idovel pedig a nok nagyon megokosodnak :DD

71. 6752c58fe3 (válaszként erre: 70. - Telihold Nő)
2011. márc. 22. 12:14
És helyette kell egy szépet festeni? :)
2011. márc. 22. 12:07
Nincs csúnya nő, csak kevés festék.
2011. márc. 22. 11:45
A szép nőnek kell ,hogy legyen agya is hogy tudja használni a szépségét.A csúnya nőnek pedig szépnek kell lenni a lelkének.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook