Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szép az arcom, de duci vagyok! Nekem nem jár már a boldogság? fórum

Szép az arcom, de duci vagyok! Nekem nem jár már a boldogság? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
26. Veronika27 (válaszként erre: 23. - 85055abb64)
2009. nov. 11. 21:04

Ez így van:)

Én is mindig a pasik arcát nézem, nekem az fontosabb, mint a test. Volt már duci fiú is az életemben. Kisugárzás a lényeg...

25. bogyobaba (válaszként erre: 16. - Farkas T)
2009. nov. 11. 21:04

Sajnálom, hogy te meg pont a másik végletet fogtad ki.


Köszönöm a bókokat lányok-fiúk, szép vagyok, de nem csinos. És ez a nem mindegy! De küzdök, esküszöm minden erőmmel, hogy túl legyek ezen, de bánt, hogy miért nem néznek embernek addig, míg 60kiló nem lesz az ember...

2009. nov. 11. 21:03

Bogyobaba milyen betegséged van szedsz rá gyógyszereket is??? Vagy ahormonok??Mert így ingadozzon a súlyod nem irígyellek hála az én uram 90 és 50 kilósan is szeretett sőt szeret most is:-))Majd megtalálod te is!!


Látom van kutyád is a pasik nem nagyon szeretik ha kiszorítják őket 1 kutya miatt!!

2009. nov. 11. 21:02

Szió Bogyóbaba,


Remélem nem veszed zokon, ha leírom a tapasztalataimat, bár elképzelhető, hogy cáfolni fogod.

Én folyamatasan próbálom bebizonyítani a duci csajoknak, hogy tévhitben vannak, hogy azt gondolják, hogy a pasiknál a külsejük miatt nem annyira tutik, mint a sovány vagy normál alkatú nők.

Képes voltam a weboldalamon (ami most nem megy, két napja :S) egy szavazást indítani, hogy megmutassam, hogy igen is tetszenek a pasiknak a molett csajok.

Eddig abszolút igazolodni látszik a feltételezésem, mert nem hogy holtversenyben vannak a sovány csajokkal, de időnként vezetnek (képek alapján lehet szavazni nőkre, alkat alapján).


Szerintem a molett csajok, nem tudják produkálni azt az egészséges pszichét, mint amit -x kilóval tudnának, és hiába próbálnak megcáfolni többen, a belső erotikus kisugárzás, illetve nőiesség, nem jön annyira a gátlások által, és ezek igen is számítanak.

Amúgy én ha pasi lennék, nekem nagyon tetszenél, mert kifejezetten szép arcod van, és én mindig is izgatóbbaknak láttam a husis csajokat, bár nem vagyok leszbi, remélem nem voltam félreérthető :)

Ennek ellenére mindenkinek javaslom az a súlyt próbálja elérni, ahol ki tud virágozni.

Csajok értik az utolsó mondatomat :)

22. Veronika27 (válaszként erre: 18. - Bogyobaba)
2009. nov. 11. 21:00

Azokat ki lehet szűrni:)

Mindenesetre ahogy ír vagy beszél a férfi, abból sokminden kiderül.

Aki már a kezdetekkor arcoskodik meg túl magabiztos, na azt kerülni kell.

Ugyanúgy azt is, aki egy értelmes mondatot nem tud kinyögni.

Bizony, nehéz a párválasztás. Ahhoz, hogy megtudd, milyet biztos nem akarsz, túl kell esni pár kapcsolaton és aztán elkerülni a "gázos" személyeket :)

21. 37bcf9eb8e (válaszként erre: 5. - Bogyobaba)
2009. nov. 11. 21:00
Van olyan a közeledben aki mélyebben foglalkozik az ezoteriával és nagyon tud embereket gyűlölni?
20. a6d5a14c21 (válaszként erre: 14. - Bogyobaba)
2009. nov. 11. 20:58

Nem,még most sem sajnos...sokáig azt hittem,hogy biztos a súly az oka.Lefogytam(mondjuk van még mit leadnom)de megoldást ez sem adott.Összejárkálni,szexelni lenne jelentkező bőven,de többre nem.Ezek után jöttem rá,hogy valószínű nem csak a túlsúly az oka,annak,ha nem talál egy nő normális férfit,párkapcsolatot.


De!ettől függetlenül,azt gondolom,hogy a túlsúly hátráltató tényező nagyban és nagyon kevés férfi vágyik duci nőre.Így,hogy lefogytam legalább több férfi jön oda ismerkedni,leszólítani.A nagy számok törvénye alapján,így talán hamarabb megtalálom a normálisat köztük,bár eddig elkeserítő az eredmény:)

2009. nov. 11. 20:58
Amúgy bogyobaba te szép nő vagy.
18. bogyobaba (válaszként erre: 13. - Veronika27)
2009. nov. 11. 20:57

Köszönöm, nagyon aranyos vagy.

Interneten is ilyenek vannak javarészt, arctalanul még bátrabbak a pszihopaták.

2009. nov. 11. 20:57
Az én nővérem is lefogyott és kicsit elszaladt vele a ló...
16. Farkas T (válaszként erre: 1. - Bogyobaba)
2009. nov. 11. 20:56
Szia a feleségem 105kg volt lefogyott rá cuppantak a férfiak megcsalt most elakarom hagyni,mindenkivel kedves aranyos csak velem nem.Ja én 57kg vagyok.Normálisnak tartom magam.
15. bogyobaba (válaszként erre: 9. - 5285c03071)
2009. nov. 11. 20:55
Én soha nem leszek ilyen...
14. bogyobaba (válaszként erre: 8. - A6d5a14c21)
2009. nov. 11. 20:54
Még most sem? Pedig én is ebben bízom....
13. Veronika27 (válaszként erre: 1. - Bogyobaba)
2009. nov. 11. 20:54

Hm...

Én sem vagyok nádszál, van rajtam fognivaló, mégis "elkeltem":), méghozzá nem fiatalon. Már én is úgy voltam vele, hogy lassan vénlány leszek (akkor voltam 27) és amikor nem számítottam rá (külföldi továbbképzés), akkor jött az Igazi. Igaz, hogy ezzel megbonyolítottam rendesen az életem és sokmindenről lemondtam, de örülök, hogy akadt egy olyan lélek, aki a másik felem.

Sajnos van, akik sosem találják meg a lelki társukat, van viszont aki már tinédzserként megleli.

Erre nincs recept...

Nyitottnak kell lenni, eljárni szórakozni (nem úgy, hogy na most akkor pasira vadászunk, hanem csak úgy barátnőkkel egy fesztelen estére), vagy esetleg neten is lehet ismerkedni...

Ha netán külföldre vágysz, akkor ajánlom neked a Facebook-ot vagy a Tagged esetleg a Netlog oldalakat, remek ismerkedésre. Ki tudja, lehet, hogy Te is ott találod meg az igazit:)

12. bogyobaba (válaszként erre: 7. - 07c4794583)
2009. nov. 11. 20:53
Háááát, azért 28évesen nem csak szex az életcélom...
11. bogyobaba (válaszként erre: 6. - Ancsi70)
2009. nov. 11. 20:53
De sajnos mégsem így van a gyakorlatban....
10. bogyobaba (válaszként erre: 3. - 5285c03071)
2009. nov. 11. 20:52
Hát én is, nagyon....Köszönöm, hogy itt vagy!
2009. nov. 11. 20:52

Az,hogy intelligens, okos, házias,önálló, sajna már nem kell nekik!


Tudod legyen buta, ne szoljon bele a dolgaiba,ne okoskodjon!

És azt hiszik megfogták az isten lábát!

8. a6d5a14c21 (válaszként erre: 1. - Bogyobaba)
2009. nov. 11. 20:51

Én sem találok!Illetve én mostanra lefogytam,igaz vékony most sem vagyok,de mondjuk azt normál testalkat.Mindenesetre sokáig voltam kövér és pontosan átérzem amiről írsz...nem tudom,hogy hol vannak a normális pasik,illetve,hogy vajon van-e olyan akinek a duci nők valóban kellenek.


Mondhatnám,hogy magam miatt fogytam le,meg az egészségemért,blablabla...de ha őszinte akarok lenni egyik sem!Azért fogytam le,mert azt hittem ez hiányzik ahhoz,hogy normális párkapcsolatom legyen,mert azt gondolom minden más tulajdonságom(szép arc,ápoltság,humor,tanultság,stb) addig is adott volt...de még én sem találtam meg a megfelelő pasit!

2009. nov. 11. 20:51

Az ilyen idomokra nagyon sok férfi bukik ám ;)


Valószínűleg a "szexet akarnak" dolgot inkább bóknak kéne vegyed...

2009. nov. 11. 20:51

Ha valaki szeretni fog akkor 70 és 100 kilósan is szeret.Mert meglátja benned azt ami neki kell belőled,valamit ami megfogja ,én úgy gondolom.

De nem vagyok pasi,és sajnos a pasik 90%-át az eszük helyett a farka irányitja.

5. bogyobaba (válaszként erre: 2. - Marleine)
2009. nov. 11. 20:51

Nem, nem annyi vagyok, annyi leszek:)

Mérlegelőmet nézd meg, az egész táblázatot, interaktivitásnál megtalálod.

130ról indultam szeptember elsején, már 20kilót fogytam 2hónap alatt.

De most nem is ez a kérdés, hanem hogy miért, miért??

4. Edmond Dantes (válaszként erre: 1. - Bogyobaba)
2009. nov. 11. 20:50

Szia!

Szerintem is csinos vagy, nincs veled semmi gond,nem is vagy elhízva.

3. 5285c03071 (válaszként erre: 1. - Bogyobaba)
2009. nov. 11. 20:50

Megvagy!


Ha már itt vagyok, elmondom a véleményem.

Szerintem azért akarnak a duci nőktől szexet, mert az sokkal jobb mint egy csontkollekcióval, de!

Mivel most az a divat, megjelenni mégis csak menőbb nekik egy sovány csajszival!

Ezt tapasztalatból mondom!

Hidd el igy van!

Azért kiváncsi leszek mások véleményére, ugyan mit gondolnak!

2. Marleine (válaszként erre: 1. - Bogyobaba)
2009. nov. 11. 20:48

Szia!


Megnéztem a képeid, és ha most 71 kilós vagy, akkor nem is vagy egyáltalán duci!

Szerintem csinos és vékony vagy:)

2009. nov. 11. 20:44

Szép voltam. Modellkedtem. Beteg lettem. Elhíztam...

Az elmúlt 5évem 2 idióta párkapcsolatról szólt.

Nem vagyok buta...

Nem vagyok unintelligens...

Főzök, mosok, takarítok /hasonló korosztálynál ez nem jellemző/

Megteremtettem az otthonom, az autóm, egyedül!

Erős egyéniség vagyok, komoly empátiával, érzelmekkel megáldva.

Megteremtem az otthoni harmóniát.

Küzdök mindig, soha nem adom fel!


Akkor mi a baj?

Miért akarnak a férfiak csak szexet, vagy inkább semmit a ducibb nőktől?


Tudom, most majd írjátok ducibb lányok, hogy én is boldog vagyok, meg vannak normális férfiak...


De hol?? Mert én nem találkoztam eggyel sem...

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook