Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szép az arcom, de duci vagyok! Nekem nem jár már a boldogság? fórum

Szép az arcom, de duci vagyok! Nekem nem jár már a boldogság? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2009. nov. 12. 09:43

Bogyobaba, most ha jól értem, a férfi imádott téged belsőleg, csak a külsőd nem fogadta el?? Mert azt írtad, hogy te mondtad ki helyette.

De ilyen nincs! Vagy akar mindenestől, vagy nem is kellesz neki igazán.

Ha valaki belsőleg szimpi csak, na abból lesz a barátság, de több nem...

2009. nov. 12. 07:15

Amúgy azt sem kockáztatnám meg, hogy várás közben nagy unalmában valaki lehappolja előlem.

És nem is vetheted a szemére...

Vannak rajtad kívül is értékes nők, akiknek szép a belső világuk.

114. 85055abb64 (válaszként erre: 110. - Bogyobaba)
2009. nov. 12. 06:53

Én úgy szeretem, amikor helyettem mondják ki a gondolataimat pasik, mert ha fehérre gondolok, akkor az ellenkező nem szerint feketére, de minimum erős hupililára... :)))

Ha valóban vár rád, valószínűleg azért, mert nem tetszettél, na meg biztosan tök unszinpatikus is voltál neki és nagyon rossz volt veled..., khm... tipikus női logika...

Gondolkozz már egy kicsit..., te nem csipálod magad, nem ő téged, igazán adhatnál neki egy esélyt.

Mennyé vegyél olyan rucikat, amikben jól érzed magad ezzel a súllyaé is, látom sminkelni meg sérót készíteni azt tudsz és mennyél randizgatni vele. Én is randiztam már faszival 100 kilósan és képzeld el, most nem vagyok 100 kilós és azt is képzeld el, hogy egyáltalán nem kíván jobban, mint 100 kilósan és amúgy is... képzeld el vazz :D

Én is zárkóztam el emberektől annó, és életem legnagyobb hibáját követtem el, mert még jobban sodor a depibe a bújkálás, ami a célod eléréséhez... nagyon remek...

Amúgy meg nem gondoltál arra, hogy ha egy jó kapcsoltban vagy, akkor lefogyni is könyebb.

Most mit váratsz vele? Képes vagy ellopni magatoktól egy évet, mert hiú és önző vagy, mert csak magadat nézed és csak a te képzeleteidet helyezed előre, az övét meg sz@rod le?

113. bogyobaba (válaszként erre: 112. - Bogyobaba)
2009. nov. 12. 00:44
De ha érezném rajtuk, hogy ez őket egyáltalán nem zavarja, nem lenne gond. De ha kicsit is megérzed:((
112. bogyobaba (válaszként erre: 110. - Bogyobaba)
2009. nov. 12. 00:36

Most erre majd gondolom lesznek akik azt írják, kinek kell egy férfi, aki nem fogad el úgy ahogy vagyok.

Ez azért nem így van...Ha én nem fogadom el magam, mástól sem várhatom el ezt. Szégyellem, amit szégyellek, akkor már nem is lennék felszabadult.


Illetve vannak akik szeretik a husikat, de ott is van kategória: max 80kiló, max 100, max 120 stb.


Azért a nagyon nagy túlsúly döbbenetet vált ki az emberekből... Ez nem vita tárgya, mert így van.

111. bogyobaba (válaszként erre: 108. - Zsanetta)
2009. nov. 12. 00:33

Köszönöm!

De ugye husisan csak a fejemet látjátok a fotón. Mást nem fotózok. Bár a 71kilós képen is husisabb, de az már nem zavar:)


Kisugárzás....Interneten keresztül aztán sugározhatok:))


Személyesen meg nem létezik, hogy le mernék így vetkőzni. Még sötétben sem:)

110. bogyobaba (válaszként erre: 105. - Kingi7)
2009. nov. 12. 00:32

Nem, nem...éreztem, hogy így nem kellek, a belsőm igen, de a testem nem. De nem vártam, hogy kimondja, én tettem meg helyette.


Mondta most is:

-ne merd abbahagyni, mert tudd, hogy a vonal végén valaki nagyon vár rád, és tiszta szívéből HISZ BENNED!

109. bogyobaba (válaszként erre: 104. - Bogyobaba)
2009. nov. 12. 00:30

Ja azt elfelejtettem, hogy miért tábortűz:


Mondtam hogy félek ettől az érzéstől, nem is ismerem, és mégis mit tett velem, félek kimászni a 2évi bezártságból, erre ő ezt írta:


-Ne félj kicsi lány, nem bántani jöttem, csak megfogni a kezed, és megmutatni neked a fényt...


jaaaaaaaaaaaaaaaaaj............az alagutam sötét, hosszú, nem akarok elesni, de tudom, ha túl hosszú lesz, nem fog várni...Ki vár egy nőre ennyi időt...Most is bíztat, de már csak napi egyszer...:(

2009. nov. 12. 00:28
azért azt nem:)
107. kingi7
2009. nov. 12. 00:27
Látod, vannak csaj jelentkezők is :DDDD
2009. nov. 12. 00:25

te lány ne lágy buta,olyan erös kisurgárzásod van hogy csak na.

tehát el nem engedni azt a fiút!!!

szerintem vonzó csaj vagy nagyon is igy husisan!!!

105. kingi7 (válaszként erre: 104. - Bogyobaba)
2009. nov. 12. 00:23

Szóval, ha jól értem, magad alatt vágod a fát? Gratulálok! És mindez egy hülye trendi énkép miatt!! Én 78 kiló voltam amikor férjhez mentem...mégse voltam boldog...

Miért nem őrülsz, hogy így is szeret? Nem értelek, itt van valaki akinek szőröstül bőrőstül kellesz és eltaszítod?

104. bogyobaba (válaszként erre: 102. - Kingi7)
2009. nov. 12. 00:20

Találtam egy ilyet...Fantasztikus érzés volt. Virtuálisan is eggyé lettünk....2000közös hullámhosszos levél....

De aztán találkoztunk, és tudtam, hogy a testem közénk állt..Én mondtam ki, nem ő. Vár rám, most is. Hogy találjam meg Önmagam, hogy higyjem el, értékes vagyok. Vár...minden nap...ezt mondja...Mert értem érdemes. Tudja, hosszú az utam, de azt mondta ott vár az alagút végén egy hatalmas tábortűzzel. Én döntöttem így, hogy EGYEDÜL rendbeszedem magam, miatta. Ő egy kincs. De a levelek kevesebbek, egyre távolodunk...Pedig őt akartam, mindennél jobban! Ezért is vagyok szomorú.....

103. kingi7
2009. nov. 12. 00:17
Ja és én nem a 71 kilós normál kategóriát képviselem, hanem a 105 kilóst :))) és hihetetlenül boldog vagyok, neked is ezt kívánom!!!
102. kingi7 (válaszként erre: 100. - Bogyobaba)
2009. nov. 12. 00:16
ha a belső hangodra figyelsz, meg fogod érezni, akkor fogod máshogy látni a dolgokat, akkor fogsz rájönni, mi volt a többivel a gond, ez a pasi olyan lesz, mintha tükröt tartanának, mintha a testvéred lenne, belsőleg meg pont olyan, mint te, el mondja, amit gondolsz és nem tudod kifejezni, elég érdekes :) Van még időd :) én 28 évesen váltam :)
101. bogyobaba (válaszként erre: 98. - 5285c03071)
2009. nov. 12. 00:07

Ne aggódj, én is férjhezmentem már egyszer, 20évesen, de el is váltunk 21évesen:)


Tini hülyeség volt, olyan, mintha meg sem történt volna.

100. bogyobaba (válaszként erre: 99. - Kingi7)
2009. nov. 12. 00:06

Nem belsőre?:)


És hogy vegyem észre? Hogy látom meg?

99. kingi7 (válaszként erre: 97. - Bogyobaba)
2009. nov. 12. 00:02

Ó, nehogy belebetegedj! :))) én 33 voltam amikor az igazival találkoztam másodjára és idén született a lányom..tervezünk még egyet:) második házasságom... eljön az igazi, ne görcsölj és sokkal jobban meg fog becsülni, mint eddig, csk vedd észre és ne kapkodd el, hallgass a belső hangodra..

Az igazi leírása: külsőre olyan, mintha a "tükörképed" lenne :) érdekes mottó :P

98. 5285c03071 (válaszként erre: 97. - Bogyobaba)
2009. nov. 11. 23:59

Na ezt a vénlányt felejtsd el!

Ma már nem divat a korai férjhezmenés!


Csak én voltam olyan barom, hogy 18 évesen mentem férjhez!

2009. nov. 11. 23:55

Köszönöm lányok, aranyosak vagytok.


Most biztosan nem járok kihívóan, mondhatni egyáltalán nem járok sehova.


Bár ott tartanék, hogy zavarnak a csontjaim.:)


10kiló felesleggel én már elégedett is vagyok, nem anorexiás szeretnék lenni, csak normális családi életet élni. Megtalálni a párom, a családom.


Az igazi meg nem tudom merre jár, de jó lenne, ha igyekezne, mert 9nap múlva 28leszek, lassan vénlány:)

96. kingi7 (válaszként erre: 1. - Bogyobaba)
2009. nov. 11. 23:44

Szerintem hülyeség, hogy duci vagy, felejtsd el... Nem tudom, hogy hogyan jársz, ha mint az első képen, lehet túl "kihívónak" tartanak, és ezért van az, hogy csak azt látják benned...


de az is lehet, hogy nem jött el az igazi :) Szerintem a férfiak szeretik ha természetes egy hölgy...sokan nem szeretik az erős egyéniséget-én is ilyen vagyok és a párom pont ezért szeret, ritkaság :)- És ne akarj mindenáron megfelelni!

95. Bcicus (válaszként erre: 90. - Bogyobaba)
2009. nov. 11. 22:39

Köszi.

Mostanában már én sem sugárzom a boldogságot magamból, de ennek más az oka.

Annó mikor elkezdtem fogyózni hirtelen nagyon elkezdett zavarni és mikor már kiálltak a csontjaim akkor is dagadtnak éreztem magam. Most pedig abszolult nem, szeretem a testem, úgy ahogy van.

94. bogyobaba (válaszként erre: 93. - 3a92f8d690)
2009. nov. 11. 22:26

Igen, köszönöm. Csak néha elgyengülök!

Keresem az élet miértjét, és falakba ütközöm, és akkor szomorú vagyok...

93. 3a92f8d690 (válaszként erre: 92. - Bogyobaba)
2009. nov. 11. 22:20
Jó de most meg bámulatosan fogysz:-)) Vigyázz ne hízz vissza hogy ne legyél megint 130 kg !!agyon ügyes vagy hogy ilyen kitartó vagy mert az a 20 kg is hamar lement
92. bogyobaba (válaszként erre: 91. - 3a92f8d690)
2009. nov. 11. 22:18

Nem volt olyan jó fej, de ebben a helyzetben igen. 3 napon át menyország volt, ez akkor volt pont, utána kiakadt, és tönkrement a kapcsolatunk.

Azután híztam meg.

91. 3a92f8d690 (válaszként erre: 90. - Bogyobaba)
2009. nov. 11. 22:15
Nagyon sajnálom amit lentebb írtál akkor jó fej volt a párod ha kaptál tőle egy kutyát régen szakítottatok??
90. bogyobaba (válaszként erre: 82. - Bcicus)
2009. nov. 11. 22:11

Sok boldogságot kívánok!


Igazad van, én nem érzem így jól magam sajnos...

89. bogyobaba (válaszként erre: 81. - 9c9da7a59a)
2009. nov. 11. 22:10
Jaj ne is mondd a chat.hu-t........az meg aztán.......Biztos vannak normálisak, de 50 hülye x után az embernek elmegy a kedve...
88. bogyobaba (válaszként erre: 80. - Marleine)
2009. nov. 11. 22:09

The Secret!


Megcsináltam, bejött. Azt hittem álom. Aztán el is tűnt.......Lehet tényleg álmodtam csak....

87. bogyobaba (válaszként erre: 78. - 9c9da7a59a)
2009. nov. 11. 22:08
:))))))))))))))
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook