Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szenvedek az utolsó kilóimmal!Érezted ezt TE is?Ha igen, kérlek csatlakozz hozzám és támogassuk egymást! fórum

Szenvedek az utolsó kilóimmal!Érezted ezt TE is?Ha igen, kérlek csatlakozz hozzám és támogassuk egymást! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
13. d8c5c7c58a (válaszként erre: 10. - HENYA-7)
2010. márc. 27. 18:52
talán én se megyek feljebb,de annál inkább folyamatosan stagnálok...:)))
12. d8c5c7c58a (válaszként erre: 10. - HENYA-7)
2010. márc. 27. 18:51

hát...bio ételek...lúgos életmód...ezzel próbálkozom!

A bio ételekkel nincs gond,mert azt nagyon szeretem...de nagyon szeretem a gyümit is,az pedig elvileg savas...de azt szoktam enni!


sok sok zöldséget eszem (a lúgos életmód alapja)..na de azzal is gondban vagyok,mivel sali ugyebár nem hizlal ezért van,hogy nagyon nagy adagot megeszem,főleg ha mondjuk fehérjével párositom és köret nélkül.és attól is jön a felfúvódás!

2010. márc. 27. 18:48
Nekem a legnagyobb bajom, hogy az édességnek nem bírok ellenállni. Ha az menne pikkpakk lemenne az az 5 kiló.
10. HENYA-7 (válaszként erre: 8. - D8c5c7c58a)
2010. márc. 27. 18:46
Mostanában én sem számolom....inkább csak saccolok!!!! Hála feljebb nem nagyon megy a kilóm csak stagnálok!!!! Próbáld meg elöre megtervezni a napi étkezésedet....hátha az könnyebb betartani!!!!Most mit csinálsz.....csak össze-vissza eszel??? vagy van azért valami haditerv csak nem működik???
9. d8c5c7c58a (válaszként erre: 7. - Sziszikeccs)
2010. márc. 27. 18:46

Hétfőtől belehúzúúnk!!:)


Nekem is nagyon kell!

Az a nehéz,hogy kevés rajtunk a felesleg...nálam is már csak pár kilónak kellene lemennie,mert nem akarom azt elfogadni,hogy egy kicsit zsiroskás legyek!esztétikailag nem tetszik:))

8. d8c5c7c58a (válaszként erre: 6. - HENYA-7)
2010. márc. 27. 18:43

belekukkantok a Naplódba!:)


Én nem voltam nagy rajongója a kalóriaszámolásnak,hanem úgy szemre próbáltam mindig egy normál adagok kimérni...


mindig is egy normális,egészséges étrender akarok kialakitani,de nem megy!

2010. márc. 27. 18:13

Szia Lady:)


A sztorim ismert, 5 kiló mínusz nagyon kéne, de semmi kitartás nincs bennem. Csokit csokival eszek, és a tornát is hanyagolom.

Hétfőtől tényleg belehúzok.

2010. márc. 27. 17:28
2 hónap alatt lement 4 kiló ...már csak 1-et szeretnék fogyni....néha bele fér a bünözés,most is pizzát eszem épp....de ha rendszeresen eszel ez csak akkor megengedett szerintem mert akkor nem koplal a szervezeted és ha többet eszel néha néha nem raktározza el az összes pluszt
5. HENYA-7 (válaszként erre: 4. - D8c5c7c58a)
2010. márc. 27. 17:26

én a napi 1200kcal-t eszem.....elosztva......már amennyire be tudom tartani.....kukkancs bele a naplómba ha gondolod....

a lényeg,hogy ne éheztesd a szervezetedet,mert akkor utánna minden falatot elraktároz.....ne akarj 2 nap alatt lefogyni,hanem adj idöt magadnak....

2010. márc. 27. 17:23

lehet,hogy tényleg nagyon kimért adagokat kéne folyamatosan enni...

vagy nem tudom!

mit tanácsolsz??

te csinálsz valamilyen diétát??:)

3. d8c5c7c58a (válaszként erre: 2. - HENYA-7)
2010. márc. 27. 17:21

szió!:)


Örülök!!!!:))

Nagyon el vagyok kenődve,mert júliusban nyaralni megyek...de nem is az a lényeg,hanem,hogy egyszerűen hol hizok hol fogyok...nem értem.

lehetséges,hogy ha kicsit többet eszem már hiznék a kajától és puffadnék fel?

persze,tudom,hogy ez egyéni dolog...de jó,hogy itt vagy,mert akkor tudunk erről beszélni!:)

2010. márc. 27. 17:14

Halihó !!!!

Én itt vagyok!!!!

Pontosan ez az én bajom is ....1 rohadt kiló és nem megy.....

2010. márc. 27. 17:12

Sziasztok!


A címben minden benne van!Hónapok óta szenvedek az utolsó kilóimmal és nem látom a változáást!

Talán az étkezésemmel van baj,lehetséges,hogy túl sokat vagy rendszertelenül eszek,de már kezdek belefáradni,és olyankor jön a nagy zabálás!

Kérek mindenkit akinek ilyen problémája van jöjjöj,beszélgessünk erről!!


Köszi mindenkinek!:)

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook