Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Személyes beszélgetéshez lenne kedvetek? fórum

Személyes beszélgetéshez lenne kedvetek? (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. febr. 25. 11:13

na sziasztok!!

jobbulást Nórikának!! Ada kicsit beteg, de nem vészes. nagyon jó volt a síelés, de kb mozdulni alig tudok olyan izomlázam van :D ma találkozom emberemmel délután, de csak pár órára tudunk :( nem baj így is jóó lesz. később írok, de közben Adázom meg lassan ebéd, és megyünk emberemhez!! Lacival okés minden?

718. eduso1
2011. febr. 24. 20:37

Jobbulást Nórinak:-)))Remélem nem lesz semmi baj,hamar meggyógyul!!Ott mindenkinek jó,igaz a nőknek nem annyira,de biztos nem fognak fellázadni,nincs is még egy ilyen gazdag ország mint az!!!Ma voltunk játszóházba,Erős Antónia is ott volt a gyerekekkel!!Olyan kedves nő és közvetlen,nagyon türelmes a kicsikkel!!Nem tudom,hogy bírnám 2 gyerekkel egyszerre!!Holnap jön értünk László!!

Ada remélem jobban van és neked is jól telt a síelés!!Várjuk az élmény beszámolót:-))De azért írhatnál az új párkapcsolatodról is....

2011. febr. 24. 17:26

köszi! :)))

amint hazaértünk jelentkezem. remélem ott nem lesznek olyan zavargások mint sok más arab országban. dehát azok mocskosul gazdagok, nem hiszem h bajuk lenne bármivel


aztán itt ez a rohadt Murpy...

Nórikám ma egész nap nagyon nyűgös volt, alig tudtam letenni, folyik az orra, már aludni akart. szóval beteg lesz :((((

remélem csak a szokásos 1-2napos nyavaja, pont utazás előtt. nem szeretném valami ahmedhez vinni kint...

már össze is irtam a férjemnek miket hozzon, gyógyszet viszünk, legalább lázcsillapítót muszáj.


veletek mizu? remélem mindenki jól van? hnap még biztosan jeletkezem, bár a szokásos fodrász, kozmetika-programom lesz, de ha a Nóri beteg akkor nem megyek sehova. nem akarom beteget bébiszitterre hagyni :((

716. eduso1
2011. febr. 23. 17:52

Jó utat kívánunk,sokat gondolunk majd rá!!!Hozd ki ebből a legtöbbet amit lehet!!Élvezd ki minden pillanatát!!

Ada hogy van??Ha a kedve már jobb,akkor gyógyulgat!!Neked is holnapra jó síelést kívánunk!!!Sajnálom,hogy nem találkoztatok,de 2 nap múlva....:-))))

2011. febr. 23. 17:09

akkor ma mindenkinek jó napja volt?

nekünk is, tök jól elszórakozott de a kicsi, most a naggyal játszik a kádban :)


én már csomagolok gőzerővel, szombat este indulunk, egy pici felhő és 26fok volt a hnapi előrejelzés dubaiban! :)))

sok meleg ruhát nem kell vinni :)))


sajna pénteken még megyünk egy buliba, de utána sokáig semmi!

714. eduso1
2011. febr. 23. 16:09
Ma találkoztam a kedves ismerőseimmel!Nagyon jó volt egy kicsit feltöltődni:-))Moziztunk, nézelődtünk és egy igen jót beszélgettünk-rám fért!!Néha kell, főleg ha a kicsivel be vagy zárva négy fal közé!!Most már Anyuéknál vagyok!Zsombit levitték az udvarra én meg ebédelek:-)))Mikor meglátott,rögtön nevettet oda futott puszit adni és mutatta,hogy én is menjek velük!!
2011. febr. 23. 15:59

mikor mentek dubaiba? Ada ma már elvan, de nem az igazi. holnap síelés, de várom :DDD olyan jó idő van ma. emberem felment ma pestre, éjjelre meg megy melózni.. ma nincs tali... se holnap, mert holnap meg én megyek el.. péntek - szombat a miénk :)) szombaton kolbász fesztivál lesz fonyódon oda átmegyünk mulatni egyet Ada keresztanyjáékkal..


meséljetek Ti is na :))

2011. febr. 22. 18:28

sziasztok!


szegény kicsike. remélem csak vmi könnyebb influenza. nekem a Gabika volt ilyen, ill ma is ilyen egy nagyobb köhögés és azonnal megy hányni. én is a Cebionra esküszöm, bár a Nórika még kap tőlem is immunanyagokat. szerencsére komolyabb betegség nélkül megúszták eddig. de talán már lecsengőben ez a szezon.

Nálunk minden oké, du egy jó félórát sétáltunk-motoroztunk kint. már nem bírják a bezártságot, annyi az energiájuk hogy egy kicsit muszáj volt lenyugtatni őket a levegővel :)

Nórikám már ki is dőlt tőle. :)))

reggel megint hajnalban kelünk, de sebaj, legalább jól alszik.

A másik tökmag elég taknyos, de azért remélem nem rontott rajta a levegő.

apjuk szerint nem kellett volna kivinni őket, de ha egyszer nem bírok velük! már felforgatták a házat és még mindig bírták szusszal.

a fiúk lementek a medencéhez, talán ezzel a Gabika is elfárad már. ma nagyon aktiv napjuk volt, kicsináltak rendesen :)))



Péntek az baromi messze van. tényleg jó ötlet a kikapcsolódás, egy kicsit rendbe szedheted magad lélekben.


mi hétvégén megint megyünk "bulizni" szerencsére ez az utcsó egy jó darabig. bár ez kellemesebbnek igérkezik, jobb lesz a társaság.


még van működő sípálya? nálunk már az akis hó is eltűnt ami anapokban esett....

2011. febr. 22. 18:16

tudtunk találkozni ma is :) így, h Ada beteg nem megyünk wellneselni egerbe anyuékkal... csütörtökön elmegyek apával síelni, de csak országon belűl.. reggel megyünk este jövünk.. Ada dédizik :)


reméelm azért Lacival okés lesz mostmár minden :(( :)))


Menjél is kicsit töltődj fel. Zsombit is viszed?


Edina veletek mizujs?

710. eduso1
2011. febr. 22. 13:52

Anyuéknál vagyunk,Zsombi alszik!!Holnap találkozom régi ismerősökkel,mert szükségem van a beszélgetésre,feltöltődésre!!Lacival semmi nincs:-((((Pénteken találkozunk legközelebb!!

Adának jobbulást!!Pároddal így mikor tudtok találkozni,hogy így alakult Adával??

2011. febr. 22. 10:29

akkor a szülinapodig tuti lesz tali :)) Adáthoz jött az ügyeletes doki, de viszem a gyerekdokihoz még ide.. éjjel nem aludtam, mert annyira köhögött hergelte magát, h 4x hányt... virrasztottam éjjel. remélem semmi komolyabb baj nincs. kap immunerősítőt Ada is, de most vi járvány van, amit elkaptunk. szomszédban Zsombi is beteg.. ő is nagymamázik most. dettő ez a baja, mint Adának.. illetve szomszédban másik 2 gyerkőc...


mai programotok? Zsombi jól van? Anyudnál vagytok már? pároddal mizujs?


Edina veletek mizujs?

708. eduso1
2011. febr. 22. 08:55
Adának jobbulást!Írd meg,hogy mi van vele!!Szegényke,hogy végre Balatonon van és betegeskedik!Nem szoktál adni immunerősítőt??Én Cebion cseppet adok Zsombinak!!Már 25.én van!Jó lenne egy kis dumcsi:-))beülni valahová!!
2011. febr. 21. 17:39
Adát most visszük az ügyeletre... fáj fej, végtagok, füle, szemei full könnyesek, és lázát alig tudom levinni.. amint innen hazamegyünk találkozunk. pontosan mikor van a szülinapod? vhova beülhetnénk v vhogy megünnepelni? :)
706. eduso1
2011. febr. 21. 12:18
Nem tudtuk megbeszélni!!Jó lesz egy kicsit átgondolni mind kettőnknek!!Adának jobbulást,pár nap alatt meggyógyul!!Sajnos,most bárhol,bárkitől el lehet mindent kapni!!Márciusban megünnepeljük majd a szülinapom!!Remélem addig össze futunk!!Nem főzök,mert tegnapról maradt !!Holnap meg már Anyukámnál eszünk:-)))Itt is esik a hó,Zsombi állt az erkélyajtóban és mutatta,hogy menjünk le!!
2011. febr. 21. 11:47

március közepén megyünk haza. Ada egyre rosszabbul van, de a szomszédban is a kisfiú, aki szintén Zsombor ő is beteg ugyan ez a baja, mint Adának. hó is esik itt is.

és a családi béke helyre állt Eduso? én is babáznék, de a környéken nincsen pici baba :D

mit főztök ma?

2011. febr. 21. 09:53

jó reggelt! nálunk ma kisebb csoda történt. Nórika 7.26kor ébredt, Gabikát pedig az apja ébresztette pár perccel később. :)))) remélem lassan rendszert csinálnak belőle. Kicsit tökmagom megitta a kávéját aztán rohant az oviba. a másik csöpp pedig most kísérletezik az alvással.

ezzel csak egya baj, ha most alszik egyet, akkor du már megint nem akar majd.

itt is szar az idő, megint max annyit leszünk levegőn amig megyünk az oviba.

de én most nem kesergek, már 21-e van, pár nap és repülünk a nyárba!

csomagolgatok, ne maradjon minden a végére, de fürdőruhám még mindig nincs...

a picibaba ringatást egy kicsit irigylem. de azért örülök neki, hogy ezen a hasfájó, evős-alvós korszakon túl vagyunk. sztem most a legédesebbek. :)

de azért egy kicsit később csak belevágnék megint :))) de előbb hagyj élvezzem ki a nagy és okos gyerekeimet, aztán jöhet még egy, nem is tudom. talán fiú? :D

703. eduso1
2011. febr. 21. 07:39
Jó reggelt!!!Lementünk este még a szomszédhoz!!2 hetes a kisfia,ringattam!!olyan jó volt újra ilyen kis babát a kezemben tartani!!Sajna hasfájós,így elég sokat sír!!!Lacim pálinkáztak és boroztam,megünnepeltük a születését!!!Zsombi annyira jól érezte magát,hogy eszében sem volt haza jönni!!9kor aludt el,de 5 kor megint fent volt:-(((Az idő is pocsék,sajna lehet,hogy nem tudunk lemenni az udvarra!!Edina,örülök,hogy Így vagy,lehet egy kis pozitív változás történik benne!!Így legyen tovább is!!Gyerekek??Ada hogy van??Milyen lent,márciusban már jössz is haza??
2011. febr. 20. 19:57

hihihi másnap.. már nemis emlékszem rá....

pótoljatok ifjak, amennyit csak bírtok!


Nóribaba alszik, Gáborka szintén mert ugye nem aludt du :)))

a férjem pedig pancsizik, én pedig bűnözök :)))

csak a családi béke kedvéért :)))

na jó, megyek is nehogy véletlen rövidet csobbanjon aztán várhatom újra alehetőséget a dumcsira :)

701. eduso1
2011. febr. 20. 18:24
Keddtől megyünk Anyuékhoz!!Jó lesz egy kicsit leereszteni!
700. eduso1
2011. febr. 20. 18:23

Sziasztok!!


Nagyon sajnálom,hogy így alakult,hogy nem találkoztatok!Remélem ameddig lent agy addig bepótoltok minden elmaradt időt!!Nekem is volt 5 évig ilyen táv kapcsolatom,néha olyan nehéz volt össze hozni!!Edina örülök,hogy így alakult az este!Kis dolgoknak is örülni kell!!!Átmentünk Zsombi kis barátjához,kicsit rosszalkodtak!Most jöttünk haza!!

2011. febr. 20. 16:55

remélem hamarosan béke lesz köztetek!!!!!

Adadédszülőkkel volt kehidán.lementek wellneszelni egyet :DD hát emberemmel még nem találkoztam :((( tegnap átmentünk Ada keresztanyjáékhoz és pótmaminál aludt a lánykám. én meg haverokkal elmentem mulatni.. megbeszéltük emberrel, h ők is ott ahol laknak ott lesznek és majd átjönnek éjfél körül... na hát jó kedv volt ott is, itt is így nem találkoztunk.. ma meg másnaposság gyötör... nem vagyok én a bulihoz meg az alkoholhoz szokva. pláne, nem ennyihez. emberem is rosszul van így ma nem jött át meg én sem.. nem volt kedvem 20percet vonaton ülni... holnaptól meg melózik ugye ismét. na, de megyek majd én :DD


Edina nálatok meg maradjon meg ez a béke!!!!


Nórika, Gáborka, és Zsombikánk? :)))

2011. febr. 20. 13:22

sziasztok!

merre jártok? itt most kibújt a nap, úgyhogy kicsit voltam kint a gyerekekkel. Gáborkám kitalálta, hogy ő nem akar aludni, úgyhogy fent van, Nórika alszik. Túl vagyunk a kötelezőn és kivételesen nem volt utána balhé sem. ilyenkor szokott az előfordulni, hogy túl sokat beszélgettem, feltűnően akárkivel, aki persze férfi... de most nem volt ilyen, ezt biztató jelnek veszem :)


remélemminden oké lesz nálatok is Eduso, lehet h csak rossz napot fogtatok ki.

697. eduso1
2011. febr. 19. 17:57
Nincs igazából béke!!Nem tudjuk megbeszélni az jót nem szül!!Remélem Ada nem lesz beteg!!Merre voltak a Nagyszülőkkel??Használd ki az időt és tölts a barátoddal az időt:-)))Jó szórakozást kívánok,remélem hamar befejeződik és mentek haza!
2011. febr. 19. 10:28
na már lent vagyok ám :D Ada bevan rekedve meg folyik az orra.. szemei is érdekesen állnak :( ha nem javul elviszem a volt doki nénimhez :((
2011. febr. 19. 09:00

én meg buszon ülök balatonra tartok :D


este azért próbáld meg jó érezni magad, ok? :D én is sztem elmegyek mulatni a cimborákkal kicsit. bár, max törzshelyünkre ülünk be.. akérhogy akarom szépíteni a dolgot egy kocsmába :DDDD régen mindig ott gyülekeztünk :DD


Eduso nektek program? béke van otthon?

2011. febr. 19. 07:38

sziasztok!

nálunk nincs hétvége...mindig hajnali ébresztő van :)))

Nórika már alszik újra


mit csináltok ma?

nekem sűrű a progi, most délelőtt kiélem magm a gyerekekkel, aztán ebéd után fodrász, sminkes és utána úgy kellene felöltöznöm, hogy ne tegyem tönkre a dolgot. sőt, ha elég gyorsan végzek egy körömigazítás is lesz. este olyan 6felé indulunk a partyra.

remélem gyorsan jöhetünk haza, annyira nem szeretem ezeket a muszáj dolgokat

2011. febr. 18. 19:02

kaja: :))) én hülyéb vagyok, inkább egyen, nem bírom a hisztit. bár nekem mindig korán keltek, igy 6körül már tényleg a reggeli jön. amit a fiam simán letud egy rudival. Nóri még cicizik, igy gőzöm sincs mennyit eszik. :) mert utána két kaja közt mindig van vmi a kezében :)


megbeszélni bármit? már nem is emlékszem mikor volt olyan utoljára. bár én elég speciális eset vagyok, inkább mindig az volt a jellemző, hogy én hallgattam. a hüjeállat... :S


hnap este már pofavizitkedni leszek, azért mielőtt indulunk igyexem bekuksizni

egyébként tök feleslegesen voltam a világvégén, semmit nem vettem. mondjuk nyári cuccokkal még senki nem kereste őket :) egyik boltot sem.

Nórika kapott legalább pár tök ari kisruhát, nyáriakat, de olyat ami most jó rá.

Gáborka is kapott pár új pólót, kisnadrágot, szandit, de neki sem biztos, hogy mire itt is nyár lesz rátudom majd adni.


Ada isten éltessen! Én anno olyan agyament voltam, hogy volt még 18hós, aztán 20hós, aztán 2éves múlt babám. :) most van egy 14hós és egy 53hós múltam :DDDDD idirekt kiszámoltam :)))

2011. febr. 18. 14:09

reggel indulok balatonra, mert ma jön tesóm haverja még vmiért fel. odakell nki adnom vmit.. holnap már az emberemmel leszek. persze, már ma is vele kellett volna lennem, de hát máshogy alakult. Ada is nagyon hiányzik már :))


hát na férfival beszélni.... Ada apjával ezért nem jutunk egyről a kettőre... csak hallgat, de nem szól. ha szól akkor meg ja ....... :DDDD

691. eduso1 (válaszként erre: 690. - 367d5fde7b)
2011. febr. 18. 13:32
Nem tudtam megbeszélni vele!Melyik az a férfi akivel normálisan meg lehet beszélni ha gond van!Nem beszélnek csak hallgatnak!Most akkor mikor indulsz Balatonra???Már rég a Szerelmeddel lehetnél:-))Ada is nagy lány ,gondolom mennyire hiányzik!!!
2011. febr. 18. 12:10

sikerült megbeszélnetek mindent Eduso? Zsombi nem semmi. 5órai evés :)))


Nóri ma 14 hónapos, Ada meg ma 34hónapos. pontosabban fél 5kor lesz majd :))


jön a 3dik bölcsesség fogam ez a 3dik napja, h a ínyem fáh... de reggelre már a fülem is elkezdett fájni... nem vészes, de kellemetlen na :DD


mai programotok?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook