Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szembevérzés kontaktlencsétől. Miért? fórum

Szembevérzés kontaktlencsétől. Miért? (beszélgetős fórum)


6. Nyusszmusz (válaszként erre: 5. - Kanyo83)
2014. szept. 16. 23:04

Használsz valamilyen műkönnyet?

Nekem sokat segített. A létező legegyszerűbb gyógyszergyárit vettem.

5. kanyo83 (válaszként erre: 4. - Nyusszmusz)
2014. szept. 8. 19:55
Úgy néz ki igazad lehet mert a múltkor betettem, már kevésbé lett véres és mostanában ha beteszem meg szinte egyeltalán nem. Az tény hogy szemszárasságos vagyok eléggé, de mostmár nem várzik be... köszi
2014. aug. 18. 23:21

Nem lehet hogy pont az? "elszokott a szemed" tőle?

Én akkor jártam így, amikor hónapokig nem használtam lencsét, aztán első nap az új lencse majdnem egész nap bent volt. Nem éreztem én semmit, csak este láttam, hogy üregi nyuszisan pirosak a szemeim...

1-2 napig nem használtam, amíg el nem múlt a bevérzés, aztán fokozatosan kezdtem hordani, minden nap picit tovább bent hagyva.

3. kanyo83 (válaszként erre: 2. - Bcicus)
2014. aug. 18. 16:09
én kb két hónapja nem is használtam. nem tudom hogy mi lehet az oka :(
2. Bcicus (válaszként erre: 1. - Kanyo83)
2014. aug. 18. 02:31
mostanában nekem is gyakran bevérik, így most, hogy szabin vagyok, ha nem kell mennem sehova nem rakom be, hadd pihenjen kicsit a szemem.
2014. aug. 17. 18:54
Sziasztok. Az a gondom hogy ma egy teljesen uj, friss kontaktlencsétől is estére bevérzett a szemem. Nem éreztem egész nap szemszárasságot, semmi kellemetlenséget. Régen a használt lencsétől vagy számitógéptől előfurdult de ma semmi ilyesmi nem állt fennt és mégis. Tud vki vmit erről? tapasztalat? megoldás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook