Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szegedi orvosnak kit javasoltok? Volt már nála valaki? fórum

Szegedi orvosnak kit javasoltok? Volt már nála valaki? (beszélgetős fórum)


2012. júl. 24. 11:39
Én dr. Szabó Jánost ajánlanám, nem rég szültem nála, nagyon rendes fiatal orvos. Ő még lelki ismeretes és nem a pénzre hajt. De Vincze Emőkét is szívesen ajánlom, nála is jártam már.
2012. júl. 20. 06:46
Köszönöm mindenkinek!
9. nika831224 (válaszként erre: 8. - Szafaripók)
2012. júl. 20. 06:45
Szia!igen így igaz!az miatt indítottam és nekem is most tűnt fel!köszi
2012. júl. 19. 13:15
Én úgy emlékszem, abortusz miatt indította a fórumot, de aztán ez eltűnt a kérdésből...
7. Csil
2012. júl. 19. 13:11
Én Dr. Sári Tamást ajánlanám. Most szültem nála.
2012. júl. 18. 22:17

Szia!


Én egy éve szültem a kisfiam Dr Pásztor Norbertnél és őt én is merem ajánlani a magánrendelőjében nem drága, rendes , mindig oda figyel és nem rohan el azonnal a kérdéseid nyugodtan megtudod vele beszélni.


A szülésnél is tökéletesen meg voltam vele elégedve, nem eröltetett semmit és amiért örökké hálás leszek neki az, az, hogy az első három szülésemnél (kiskunfélegyházán szültem) gátmetszést végeztek, de a negyediknél ő gátvédelmet alkalmazott, össze sem lehet hasonlítani:))

5. *ForróCsoki* (válaszként erre: 1. - Nika831224)
2012. júl. 18. 19:45

Szia.

Én Dr. Pásztor Norberthez járok.

Nem túl drága és nagyon korrekt orvos.

Bátran merem ajánlani! :)

2012. júl. 18. 18:03
Dr. Szőllősi János. Nyugdíjba vonult már, de még privátban rendel és szüléseket is vezet, ha jól tudom. Rendkívül hozzértő, kedves, lelkiismeretes, profi orvos. Csak ajánlani tudom. Priviben megadhatom a számát, ha érdekel.
2012. júl. 18. 16:04
Én pár hónapja Vincze Emőkénél szültem. Maximálisan meg voltam vele elégedve. Tényleg emberileg és szakmailag is csak pozitív a tapasztalatom. Abortusszal kapcsolatban viszont nem tudok hozzá szólni.
2012. júl. 18. 15:58
Szia! Egyik barátnőm hozzá jár, nála szülte az ikreit, csak pozitívumokat mondott! :) emberileg és szakmailag egyaránt.. viszont árakat nem tudok! én dr. mészáros gyulát is tiszta szívből ajánlom, kiváló szakember, és nagyon kedves!
2012. júl. 18. 15:48
Kérem aki ócsárolni akar az ne is írjon!Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook