Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szegedi fogyókurások fórum

Szegedi fogyókurások (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
55. coline
2008. márc. 4. 19:42
De a fogyásod sem rossz! Bocsi ezt csinálom már két napja álandóan mellé ütök!
54. coline
2008. márc. 4. 19:40

Szia Ancsika!

Nem semmi a fógyási indexed. :))

Gratulálok!!!

2008. márc. 4. 19:28

Sziasztok!

Látom, összeverődtettek így szegediek!

Csatlakozhatnék én is?

Csoportban könnyebbnek tűnik!

Én hétfőn kezdtem a fogyókúrámat(újra), mert a párom beszólt, hogy puffancs!

Hétfőn már csak salátát ettem, meg csináltam egy kis zöldséglevest, ma már ettem két tojást is a saláta mellé meg kb. 5 dkg. mozzarella sajtot. De reggelre egy kg.-val kevesebbet mutatott a mérleg!!!:)Kíváncsian várom a holnap reggelt!!!

52. coline (válaszként erre: 51. - Ivett 1)
2008. márc. 4. 19:24

Nem állok csak hetente mérlegre. Nincs digit.mérlegem! A mérleg eredményemet mindig felírom az adatlapomra. :)

Ügyes vagy! Sok kitartást kívánok neked!

Ne feled zöldséget,gyümölcsöt mindig ehetsz!

51. Ivett 1 (válaszként erre: 48. - Coline)
2008. márc. 4. 19:19

Szia!

Reggeli:főtt kolbász.Olyan 10cm-es

Ebéd :a főtt kolbász másik fele karikár sütve rá 2 tojás+kínaikel.

Vacsi :kicsit gusztustalan csirke pöri-ből 3db csirkeláb.Pfuj mi?Én imádom.Nasi pár szelet sonka.

A te kajcsid jobban hangzott!

Volta ma a Lidlbe.Vettem olajos halat(fel ment az ára)az lesz holnap az ebédem.Imádom!

Reggel 0.5kg-mal mutatott kevesebbet a mérleg!

Te hogy állsz?

50. coline (válaszként erre: 49. - Mandella)
2008. márc. 4. 17:46

Szia!

Már keztem skizofrén lenni itt egyedül! :DDD

Milyen napod volt?

2008. márc. 4. 17:36

sziasztok

csak beköszönök :)

48. coline
2008. márc. 4. 17:24

Szia Ivett!

Ma mi volt a menü, mit ettél?

47. coline (válaszként erre: 46. - Ivett 1)
2008. márc. 4. 15:25

Miért gondoltad, hogy megsértődtem. Egyáltalán nem sértődtem meg. Semmi okom rá szuperek vagytok! :)))

Viszont az anyagcseréd ennyi mennyiségtől tényleg lelasulhatott. Én minden reggel amit elfelejtettem írni kefírrel kezdem amibe teszek legalább 1 evőkanál étkezési korpa.(a legjobb a tönköly korpa) És a sas patika melletti gyógyn.boltban szoktam venni, mert ott van a legjobb árban.

Az, hogy ennyire keveset eszel nem jó és a szervezeted is inkább mindent elraktároz. Ezért vannak anyagcsere gondok. Én egyszer egy hétig kibírtam pékáru és tészta nélkül. 3 kiló ment le így,de mostanság baj van az akaraterőmmel mindig megbotlok és bűnbe esek.

Ma a fókuszban inkontinenciáról lesz szó. kiváncsi leszek lesz-e felolvasás a hoxáról. Szerintetek?Lehet, hogy ezt nem ide kellene írnom, Bocsi!

46. Ivett 1 (válaszként erre: 44. - Coline)
2008. márc. 4. 12:21

Szia!Nem akartalak megbántani.Nem hízlaló amit írtál,és biztos nagyon finom is csak arra akartam utalni,hogy ha én ennyi mindent ennék akkor fogyás helyett inkább hiznék.Sajna én szinte csak koplalással tudok dekáról dekára fogyni.Biztos az anyagcserémmel van baj.

Úgy hogy mégegyszer bocsi!:(

2008. márc. 4. 11:35

Erről az Edita-módszerről még én sem hallottam. Pedig én aztán rutinos fogyózó vagyok :D

Képzeljétek, nekem ma reggel egy kilóval kevesebbet mutatott a mérleg :) Legalább meglett az eredménye, hogy tegnap akármilyen késő volt és fáradt voltam, rábeszéltem magam a tornára.

Coline, az ebéded tök jól hangzik. Nem vagyok oda a húsért, úgyhogy egyből összefutott a nyál a számban :)

44. coline (válaszként erre: 39. - Ivett 1)
2008. márc. 4. 11:17

Mit találál ebben a kajcsiban hízlalónak? Attól, hogy fogyni szeretnél nem kell éhezned! :) Megyek is mozgok egy kicsit befekszem az ágyba olvasni majd szundizni, mert senki nincs itt aki komunikálna velem. :)))

Puszi mindenkinek: Coline :)))

43. coline
2008. márc. 4. 09:59
Hú, nagyon fincsi lett! És már meg is ebédeltem a konyha is rendben! Már csak a mosógépet kell elindítanom! :)
2008. márc. 4. 09:26
ha esetleg nem jó a link írd be a keresőbe h a fogyás magasiskolája :)
41. 06327cc778 (válaszként erre: 36. - Ivett 1)
2008. márc. 4. 09:24
nem eszek én sokat sztem:)régen ennél sokkal többet ettem.ha esetleg gondolod rendeld meg ezt a könyvet.az az igazság h ezt így nem tudom neked leírni pontosan de az a lényege a könyvnek h a fogyás az agyban dől el,és teljesen igaz:)én miután kiolvastam a könyvet 1 hónapig küzdöttem mire sikerült magam rávenni h úgycsináljam ahogy edita leírja.pl én csak avval keztem h 4 óránként eszek.ete 6 után már semmi csak víz ésmost áltam mérlegre..ugy h vasárnap megettem egy zacskó chipset reggelire úgy 8nap alatt fogytam 2 kilót...nem az a lényeg h ez milyen kevés...lassú fogyás többet segít mint a gyors...szerintem...én innen rendeltem meg a könyvet [link]
40. coline (válaszként erre: 39. - Ivett 1)
2008. márc. 4. 09:22
Mivel nem tartalmaz lisztet, cukrot és a kápi égeti a zsírt.És nagyon finom! Remélem!
39. Ivett 1 (válaszként erre: 37. - Coline)
2008. márc. 4. 08:58
Szia!Ettől lehet fogyni?Bár te sokat mozogsz!
38. coline (válaszként erre: 37. - Coline)
2008. márc. 4. 08:38
Husi= Húsi :DDD nem megy ez a gépelés nekem! Csak be ne kerüljön a tv-be. :DDD
37. coline
2008. márc. 4. 08:36

Sziasztok csajok!

Tök hepi vagyok, mert ma szabadnapos vagyok. Én ma reggelire teázgattam (kamilla/bodza)

ebédre tejszínes gomba +b.rizs és mellé egészben párolok répát és zöldségsalit csinálok (nyersen:vörös/fehér kápi, paprika,paradicsom lila/vöröshagyma, jég/fejes saláta,uborka répa meg még, amit esetleg találok. Ez két egész napi adagban fogom csinálni.

Na hogy hangzik?


ui.: Husihoz ma nincs kedvem.

36. Ivett 1 (válaszként erre: 34. - 06327cc778)
2008. márc. 4. 08:20
Írnál erről a módszerről kicsit bővebben!Néztem a naplód és hát ennyi kaja mellett én nem tudnék fogyni.Reméljük neked sikerül.
2008. márc. 4. 08:20
most mennem kell majd később részletesen leírom:)Sziasztok
2008. márc. 4. 08:18
Én multhét csütörtökön kezdtem el fogyózni jobban mondva edita sipeky féle módszert alkalmazni..remélem sikerülni fog 13 kg-ot leadnom:)63 voltam most 61 vok....48-50 kg-ig szeretnék lemenni:)(régen annyi voltamm)
33. Ivett 1 (válaszként erre: 32. - 06327cc778)
2008. márc. 4. 08:16

Üdv Neked!

Mindenki csatlakozhat.Te fogyózol? Ha igen milyen módszerrel?

2008. márc. 4. 08:14
Sziasztok én is Szegedi vok:)csatlakozhatok?
2008. márc. 4. 08:05

Sziasztok!

Ma 0.5kg-al kevesebbet mutatott a mérleg.Hurrá!

Tornáztam tegnap a Béresre.A hátamba olyan izomlázam van!

Felétek mi zu?

Írjatok!

Puszi mindenkinek.

30. Droma
2008. márc. 3. 12:12

Sziasztok!

Tegnap bicikliztem,mára is ez a terv.Meg persze evés is csak mártékkel.Most ettem,és úgy terveztem,hogy még egyszer fogok ma,kb úgy 6óra felé.

2008. márc. 3. 10:11

Sziasztok! Visszatértem én is. :)

Coline, tényleg nagyon ügyesen festesz, és a kiscsigád is tök ari :D Én is szeretnék régóta tartani, de valahogy sose jött össze.

Hétvégén a párom szüleinél voltunk, így sajna bűnöztem is, és egész héten nem ment le egy kiló sem. De nem baj, legalább nem híztam, nem igaz? :)

28. coline
2008. márc. 3. 09:17

Sziasztok!

Megyek dolgozni jók legyetek!

27. Ivett 1 (válaszként erre: 26. - Coline)
2008. márc. 3. 08:52
Hát én könnyű helyzetbe vagyok,mert itthon vagyok GYED-en.Fizikai munka kilőve.Amúgy melyik boltba dolgozol?
26. coline
2008. márc. 3. 08:30

Szia Ivett!

Köszike diszperzit és szinező. Megrajzolod cerúzával és utánna csak kifested ecsettel. A nagyszoba fala volt melós,9 óra volt csak az, hogy megrajzoljam.

Jóétvágyat a mai menühőz!!!

Én szerintem éhen halnék egy nap alatt.De a banános ill. a narancsos karton sem menne fel a helyére. Te fizikai munkát vagy irodai munkát végzel?

Üdv :Coline

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook