Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szegeden megbízható pszichológust keresnék fórum

Szegeden megbízható pszichológust keresnék (beszélgetős fórum)


2019. ápr. 2. 14:40
Köszönöm Mindenkinek a válaszokat! :)
6. Pasionella (válaszként erre: 5. - Lévai Ildi)
2019. márc. 26. 07:48
Ez pontosan igy van ahogy irtad, en amit irtam arra irtam h tenyleges segitseget nem nyujtott...ugyanugy magam voltam es nem ereztem az O reszerol h segitene, max bezsebeli a penzt. Masrol nincs tapasztalatom.
5. Lévai Ildi (válaszként erre: 4. - Pasionella)
2019. márc. 25. 23:37
Természetesen (szerintem) az mindenképp igaz, hogy a megoldás bennünk van. De mindig is úgy gondoltam hogy aki szakember segítségét kéri az valamilyen okból kifolyólag nem találja meg ezt egymaga. A pszichológust olyan segítőnek tartom aki terelget a megoldás felé. Szerintem jobb belátni, hogyha szükséged van erre, mint egyedül küszködni. (Rosszabb esetben akár évekig.) De ez persze az én véleményem. :) Szerencsére nekem eddig jó tapasztalataim vannak.
2019. márc. 25. 22:31
En is jartam Fodor Sandorhoz. X alkalom utan nem ereztem hogy haladnank barhova... mindig ugy jottem ki tole hogy ok, mondoty jokat de ennyi, par technikat de ugyanugy nekem kellett lenyegeben a megoldast talalnom. Mashoz nem jartam, osszehasonlitasi alapom nincsen. A megoldas mindig bennunk van, valo igaz amit Fodor Sandor mondott nem rossz de ennyi, visszanezve penzkidobasnak tartom.
3. Lévai Ildi (válaszként erre: 2. - Babczi)
2019. márc. 25. 21:44

Szia! Köszi a hozzászólást :)

Elég megdöbbentő hogy ilyen technikával dolgozik. Régóta járok pszichológushoz. (Költözés miatt keresek újat errefelé sajnos egyáltalán nem vagyok ismerős.) Főleg ilyen összegért. Nekem is javasoltak anno meditációt illetve egyéb technikákat. De ezek amolyan kiegészítők voltak amiket otthon gyakoroltam. A munkánk érdemi része a beszélgetéses pszichoterápia volt.

Megkérdezhetem milyen probléma miatt keresztes fel?

Előre is köszi!

2019. márc. 25. 20:02

Szia!


Én jártam Fodor Sándorhoz, az elején úgy tűnt, hogy hú nagyon jó meg minden, de aztán nem tetszett, hogy pár alkalom után csak egy relaxációs meditációt csináltunk részleteiben... Szóval egy alkalomkor eljutottunk a fej-karhoz, következő alkalomnál fej-kar-has és így alkalmanként azért 8-9000 ezer forintot "csak" ezért sokalltam és abba hagytam. Rengeteg ingyenes meditáció van az interneten és kb 6-7 alkalom lett volna, hogy meglegyen a teljes meditáció...És azt mondta utána kész is vagyunk. Ja mondom ezért fizessek 60-70 ezret összesen, hogy kapok egy meditációt? :D Voltam másik pszichológusnál is, hát nála sem értem el sikereket és hozzáteszem ő is ugyanezt a relaxációs medit erőltette rám, úgy hogy én befejeztem a pszichológusokat.

2019. márc. 25. 17:44

Sziasztok! Szorongás, depresszió, pánikzavar területén jártas pszichológust keresnék. Elérhetőségek mellett nagyon szívesen fogadnám a tapasztalataitokat is!

Eddig két szimpatikusnak tűnő pszichológust találtam; Fodor Sándor, illetve Guti Kornél. Ha valaki járt/jár hozzájuk, az ő véleményeiket is szívesen olvasnám!


Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook