Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szedett valaki közületek Femibion-t? fórum

Szedett valaki közületek Femibion-t? (beszélgetős fórum)


2019. szept. 7. 20:08

Szia! A Femibion nekem nem vált be, mármint biztos nagyon jó csak éppen van egy mellékhatása. Alattomos módon felkúsztak rám a plusz kilók :( Pedig mindig kitartottam azon véleményem mellett, hogy nem ettől hízik valaki, csak kifogás. Nekem a fogamzásgátlómmal sem volt ilyen problémám, erre tessék!! Gravidára váltottam (Optima), azóta megállt a gyarapodás. Sajnos még nem sikerült teherbe esnem, így jobban meg is viselt a dolog, mert úgy érzem, hogy feleslegesen küszködök a kilókkal...

Lehet, hogy rád nem lesz ilyen hatással, csak megosztottam a tapasztalatomat. :)

2019. aug. 8. 20:08
Három hónappal a baba tervezése előtt ajánlott elkezdeni szedni, hogy feltöltődjön a szervezeted! Sőt amint kiderült, hogy babát várok plusz folsavat is kellett szednem! Ebből sosem árt a sok :-) szedheted nyugodtan menzi alatt is, semmit nem befolyásol!
20. jenBP (válaszként erre: 19. - R_€b€k@)
2019. aug. 8. 17:12
Ez csak vitamin, mindegy, hogy mikor kezded el szedni.
2019. aug. 8. 16:26
Femibion0 kezdeném el szedni, menstruáció alatt is lehet szedni? vagy mikortól érdemes elkezdenem?
2012. jún. 30. 18:19

Baba tervezéskor elkeztem szedni a femibion 800at.(februárban)

Jelenleg 16hetes kismama vagyok:) most a 400at szedem már.


Szerintem a legjobb.És ha azt nézzük,h az elevit mellé kell +folsav akkor nem drágább.Nekem bevállt.

17. Bcicus (válaszként erre: 16. - KisBea)
2012. jún. 30. 18:10
A vitamin semmit nem jelent a vérzésekkel kapcsolatban. A fogamzásgátlók felborítják a hormonháztartást van akinek pár hónap akatt rendbe jön, sokak betegek lesznek tőle.
16. kisBea
2012. jún. 30. 16:53

Sziasztok!

Én csak 10 napja szedem a femibion-t, az orvosom ajánlotta, semmi bajom nincs tőle. Viszont olyan problémám lenne, hogy májusban hagytam abba a fogamzásgátló szedését, ma van 40.napja hogy nem jött meg...vagyis tegnap meg ma is volt 1 kisebb fajta vérzésem de nem nevezhető menstruációnak. Nem tudom baj e, hogy közben szedem a vitamint? Szeretnénk már babát, remélhetőleg teherbeeshetek és nem kell várnom hónapokat. Remélem van itt valaki és tud segíteni.

15. Bcicus
2012. máj. 10. 14:49

Jó szer. A legjobb a magzatvédők között, mivel csak ebben van metafolin.

Attól, hoyg még nem vagy terhes szedheted.

14. TiffanyMary (válaszként erre: 1. - Olivchen)
2012. máj. 10. 13:58
az első harmadban szedtem aztán átálltam a Gravidára
2012. máj. 10. 12:50

Én szedtem, de nincs összehasonlítási alapom, sőt fogalmam sincs, hogy mi lett volna ha mást szedek, vagy ezt sem, szóval passz.

Drága volt, nem volt mellékhatása; mondjuk nem szedtem minden nap.

A toxémiámat szerintem hiba lenne erre fogni:D

12. olivchen (válaszként erre: 10. - Mandulacska2)
2012. máj. 10. 12:49
így van nekem is eztmondta az orvosom, de én még nem is tudom biztosra, hogy terhes vagyok vagy sem. 2 hónapja nem jött meg, a tesztek negatívak, a méhnyálkahártyám 1 cm-es. Voltam orvosnál is, ö sem tudott többet mondani, csak azt hogy várni kell, de eeszséges vagyok és szedjem.
2012. máj. 10. 12:48
Nekem is ezt ajánlotta az orvos, még szórólapot is adott hozzá. Én pedig rohantam a patikába és megvettem. Aztán hánytam, de mindentől. Akkor váltottam Elevitre. Attól is hánytam. Végül a védőnő tanácsára kipróbáltam a Hipp Natal-t. Teljesen természetes zöldség-,és gyümölcs sűrítmény. Nekem az vált be. Valahogy természetesebbnek éreztem, hogy iszok belőle egy kis pohárkával minden nap, mint ha bevettem volna egy pirulát...De ez egyénenként változó, szerintem tapasztald ki, neked mi válik be.
2012. máj. 10. 12:47
Én szedtem. Kifejezetten ezt akartam. Sokkal több folsavat tartalmaz, mint a társai+jódot is tartalmaz, ami van, amelyik vitaminban nincs. És nagyon fontos. Ráadásul ugye 2 fajtája van, van egy, amit a 12. hétig szedsz, az tartalmaz több folsavat, mert abban az időszakban kell a legtöbb folsav az idegrendszer fejlődése miatt, és a 2. fajtája a 13. héttől a terhesség végéig.
2012. máj. 10. 12:46

Köszike a kedves hozzászólásokat, én Ausztriában élek már évek óta, itt nem kerül sokba, 24,- €. Nem tudom, h az árfolyam szerint forintba mennyi.

Mennyi a méhnyálkahártya normális vastagsága?

2012. máj. 10. 12:46
Én is ezt szedtem az elsőnél. Nagyon jó volt, meg voltam vele elégedve, bár nem szedtem minden nap. Nem volt hányingerem sem tőle. Nem úgy mint a Gravidától... Hát igen az ára elég húzós..
2012. máj. 10. 12:46
Én is Femibiont szedtem,vagyis még szedem,és nem tapasztaltam semmilyen mellékhatást. Ahogy a többiek írják,az ára kicsit borsos :(
2012. máj. 10. 12:44

Én is szedtem, bár csak kb. fél hónapig, mert sokat szédültem, rosszul voltam, hányingerem volt az idő alatt. Így a dokim leállított róla.

Drágának drága, de nálam nem a doki ajánlotta, sőt mondta is, hogy szerinte nem jobb a többinél.

2012. máj. 10. 12:44
Tesóm szedett de nem jött be neki.
4. edc8394455 (válaszként erre: 1. - Olivchen)
2012. máj. 10. 12:44
Szerintem semmilyen mellékhatása nincs.Én is ezt szedtem,és nagyon meg voltam vele elégedve!:)
3. ea010c7029 (válaszként erre: 1. - Olivchen)
2012. máj. 10. 12:42
Én is ezt szedtem,és nekem semmi bajom nem volt vele.Tényleg nem a legolcsóbb,de én megvezethető voltam akkor.:) Az orvos azt mondta ezt ajánlja,így hát ezt vettem.:)
2. eec2089081 (válaszként erre: 1. - Olivchen)
2012. máj. 10. 12:41
Én az első fiamnál azt szedtem! Nagyon drága, most ezt favorizálják az orvosok, nem volt semmi mellékhatása, ugyanúgy magzatvédő mint a többi...
2012. máj. 10. 12:39
Tegnap elött tanácsolta az orvos, hoyg keudjem el szedni. Ismeritek a mellékhatásait vagy nincsenek is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook