Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szeborreás dermatitisz, - lelki okai, - megszabadulás tőle fórum

Szeborreás dermatitisz, - lelki okai, - megszabadulás tőle (beszélgetős fórum)

2021. jún. 7. 13:59
Az egyik az volt sajnos, 20+ ezret hagytam ott és pont Ő volt az aki azt mondta, hogy ne vegyem le a maszkot.
2021. jún. 7. 11:20
Bizony a mai világban magán bőrgyógyász az ami segít.
2021. jún. 7. 10:29

Sziasztok!


Olyan emberkék véleményére, tanácsácsára lenne szükségem akiknek szintén lelki okok miatt lett bőrpanasza.


Nekem 2 hónapja mellkason és az arcomon főként T volnaba vannak panaszok, ami 1 hét után elmúlik majd jön a következő újból. Sose volt ilyen problémám arcon....


Sajnos a bőrgyógyász nem volt segítségemre 2x sem, és a maszkos időszak miatt, meg se nézte az arcom... mivel nem vehetem le a maszkot... így az elmondásaimból közölte h szebborrheás dermatitiszem van.

Adott Eucerin mintaterméket meg Skinorent de mind irritálta a bőrőm és tovább terjedt.


Online próbáltam kúrálni magam, így Alksebort, Kamedis, Bioderma, The ordinary krémekkel kenem magam, az előző hullámba szépen elmúltak a foltok, de csak 1 hétre tőlük majd megint előjöttek.


Sajnos mind eközben meg stresszelek is... munkahelyi, családi problémák vannak rajtam féléve, vannak jobb pillanataim de van amikor rendesen szorongok.


Magneb6 Stressz control pluszt kezdtem el szedni hátha az is segít rajtam, de próbálom agyba is összekapni magam mert az önbizalmam is a békafeneke alján van...


Köszönöm előre is tippeket, tanácsokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook