Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Szobatisztaság függ..
gyerek inteligenciájától
1
testi érettségétől
11
érzelmi biztonságától
10
korától
17
ezek közül több
348
egyéb
12
nem tudom
29
Ezt a szavazást kihagyom!
9
Szavazatok száma: 428 | Kiírta: tengericsillag, 2007. júl. 31. 15:02
Mit tart a párod, a legfontosabb tulajdonságának?
Az inteligenciáját
17
A hűségét
57
A vastag pénztárcáját
6
Hogy társ legyen
42
Többet is ezek közül
175
Nincsen párom
58
Ezt a szavazást kihagyom!
69
Szavazatok száma: 355 | Kiírta: Elviracska, 2007. júl. 31. 14:48
Te hol tartod az oliva olajat felbontás után?
Hűtőben.
13
Nem hűtőben.
275
Egyéb.
77
Ezt a szavazást kihagyom!
49
Szavazatok száma: 365 | Kiírta: mongi, 2007. júl. 31. 14:31
Előfordult már, hogy valakivel chaten vagy fórumon dumáltál és kiderült, hogy ismered?
Igen,kiderült,hogy a szomszédom.
7
Igen,kiderült,hogy a (volt) osztálytársam.
8
Igen,kiderült,hogy közeli rokonom.
3
Igen,kiderült,hogy távoli rokonom.
0
Igen,kiderült,hogy a (volt) munkatársam.
8
Igen,kiderült,hogy jó barátom/barátnőm.
12
Nem volt még ilyen.
341
Egyéb/más.
63
Ezt a szavazást kihagyom!
0
Szavazatok száma: 442 | Kiírta: csutora13, 2007. júl. 31. 13:22
Általában milyenek az idei görögdinnyék?
Finomak.
93
Jók.
20
Túlérettek.
0
Elmennek.
23
A legtöbb pocsék.
13
Szunnyadtak (löttyedt, kásás, túlérett).
9
Lehetne jobb is.
22
Változó.
142
Nem eszek dinnyét.
25
Egyéb.
18
Ezt a szavazást kihagyom!
20
Szavazatok száma: 365 | Kiírta: zena01, 2007. júl. 31. 13:05
Szerinted milyen a stílus a dominó fórumon?
közvetlen
112
lekezelő
2
undok
0
közömbös
3
kivagyok-mivagyok jellegű
2
összetartó
6
segítőkész
4
elhárító
0
"előbb megnézem ki vagy" jellegű
7
nincs egyéb válasz :D
144
fórumban elmondom
1
Ezt a szavazást kihagyom!
100
Szavazatok száma: 281 | Kiírta: kft, 2007. júl. 31. 12:09
Ha gyermeked örökbe fogadott lenne, mikor mondanád el neki?
Az elejétől fogva tudná.
164
Amikor már megítélésem szerint elég idős, hogy megértse.
205
Csak felnőttkorában.
2
Soha.
4
Nem tudom/nem akarok ebben állást foglalni.
110
Ezt a szavazást kihagyom!
12
Szavazatok száma: 485 | Kiírta: frekvencica, 2007. júl. 31. 10:31
Augusztus 13-ikán született Oroszlán...
Az vagyok :)))
5
Oroszlán vagyok ugyan, de a dátum nem stimmel :)))
47
Más csillagzat alatt születtem :)))
343
Magánügy, nem válaszolok :(((
3
Ezt a szavazást kihagyom!
17
Szavazatok száma: 398 | Kiírta: szimre, 2007. júl. 31. 10:10
Hányszor kezdted újra a dominót?
Nem számoltam.
52
1-2-szer
114
4-5-ször
59
Egyszersem.
140
6-8-szor
14
10-nél többször
31
Ezt a szavazást kihagyom!
68
Szavazatok száma: 410 | Kiírta: Rozália, 2007. júl. 31. 04:28
A férfiak úgy szakítanak, hogy...
Nyíltan megmondják
30
Burkoltan célozgatnak
55
Nem mondanak semmit, egyszerűen a lány felé se néznek
317
Ezt a szavazást kihagyom!
76
Szavazatok száma: 402 | Kiírta: Trixx78, 2007. júl. 30. 19:28
Örülsz a lehülésnek és az esőnek?
igen, ez már nagyon kellett
201
igen, de lehetett volna fokozatosabb lehülés, nem ilyen hirtelen
73
igen, örülök
25
hát...
26
maradhatott volna még a meleg...
61
egyéb
31
Ezt a szavazást kihagyom!
29
Szavazatok száma: 417 | Kiírta: moncsicsi83, 2007. júl. 30. 18:55
Melyik autót vennéd meg szívesebben?
Peugeot 207
154
Opel Corza
94
Renault Megane
105
Fiat Grande punto
58
Trabant
19
Ezt a szavazást kihagyom!
85
Szavazatok száma: 430 | Kiírta: keroatis, 2007. júl. 30. 16:49
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
