Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Fogamzásgátlás. Ki viselje a terheket/felelősséget egy monogám kapcsolatban? (név nélkül)

A nő.
290
 
A férfi.
72
 
Ezt a szavazást kihagyom!
139
 
Szavazatok száma: 362 | Kiírta: bomee, 2009. okt. 6. 18:41

Mit gondolsz arról a párról, akik több mint 25 éve együtt élnek, közös gyerekkel, házasság nélkül?

Igazán szeretik egymást,ha papír nélkül is így együtt maradtak!
399
Nem szeretik igazán egymást,titokban még az igazit várják,azért nem házasodtak össze!
15
Biztosan nagyon unják már egymást!
1
Más véleményen vagyok róluk....
89
Ezt a szavazást kihagyom!
25
Szavazatok száma: 504 | Kiírta: d4b0dd2692, 2009. okt. 6. 18:17

Jártál már a British Múzeumban?

Igen.
49
Nem.
188
Nem, de szeretném megnézni.
239
Nem és nem is érdekel.
29
Ezt a szavazást kihagyom!
2
Szavazatok száma: 505 | Kiírta: zena01, 2009. okt. 6. 17:02

Miért nem kérsz H1N1 elleni oltást? (név nélkül)

lehetséges mellékhatások miatt
39
 
úgy gondolod, ha elkapnád is biztosan baj nélkül túllennél rajta
11
 
mert még orvosok is ellenkező véleményen vannak, és ez megijeszt
78
 
mert nem tesztelték hosszú ideig és nem sok emberen a ,,kikotyvasztott” vakcinákat
33
 
mert téged el szokott kerülni a sima influenza is
11
 
mert az egész fel lett fújva, sima influenzánál is vannak áldozatok, szövődmények
273
 
mert nem ingyenes
3
 
egyéb (priviben megírhatod, mert én sem tudok dönteni a beadatásáról)
13
 
te beadatod
25
 
Ezt a szavazást kihagyom!
29
 
Szavazatok száma: 486 | Kiírta: tyfya, 2009. okt. 6. 15:44

Fizetsz törlesztőrészletet? (név nélkül)

Nem fizetek.
229
 
Csak egy részletem van.
126
 
Két részletem van.
63
 
Kettőnél több részletem van.
64
 
Ezt a szavazást kihagyom!
31
 
Szavazatok száma: 482 | Kiírta: kattyus, 2009. okt. 6. 14:24

Van valami kis rágcsáló állatod? (név nélkül)

igen egerem
10
 
igen patkányom
4
 
igen tengerimalacom
14
 
igen hörcsögöm
27
 
igen nyulam
19
 
igen afrikai ecsetfarkú pelém
0
 
igen csincsillám
3
 
igen degum
3
 
igen mókusom
1
 
igen egyéb rágcsálóm van
2
 
nincsen de szeretnék
80
 
nincsen de nem is kell undorodom az összestől, már most kiráz tőlük a hideg
176
 
Ezt a szavazást kihagyom!
146
 
Szavazatok száma: 339 | Kiírta: nirvana06, 2009. okt. 6. 13:14

Ki volt Vuk apukája? (ne keress rá!) :) (név nélkül)

Vuk
2
 
Karak
24
 
Kag
500
 
Sut
0
 
"Simabőrű"
2
 
Ezt a szavazást kihagyom!
22
 
Szavazatok száma: 528 | Kiírta: erababa1111, 2009. okt. 6. 12:53

Jól alszol éjjel? (név nélkül)

Igen, este lefekszem, reggelig alszom
189
 
Éjjel többször is felébredek
214
 
Nehezen tudok elaludni
48
 
Nem
32
 
Ezt a szavazást kihagyom!
24
 
Szavazatok száma: 483 | Kiírta: 430654d2c7, 2009. okt. 6. 12:12

Ejtettél már le porolás közben ruhát?

igen, és panelban poroltam, jó magasról esett le
17
igen, de nem ment messze
44
igen, és olyan helyre esett, hogy moshattam ki megint
19
egyszerűen igen
133
nem, szerencsére
184
Ezt a szavazást kihagyom!
56
Szavazatok száma: 397 | Kiírta: whitehill, 2009. okt. 6. 11:07

Vegetáriánus vagy?

igen
23
nem
477
az voltam
23
az szeretnék lenni
10
Ezt a szavazást kihagyom!
7
Szavazatok száma: 533 | Kiírta: Spinosa, 2009. okt. 6. 10:59

Szeptember eleje óta kaptál már Hoxa hírlevelet?

Igen
229
Nem,csak szeptember elején
56
Ezt a szavazást kihagyom!
157
Szavazatok száma: 285 | Kiírta: 9c8432d068, 2009. okt. 6. 10:22

Felbontás után a hűtőbe teszed a mogyorókrémet (Nutella stb.)?

Igen hűtöbe teszem.
94
Nem,csak vissza a szekrénybe/polcra...
252
Nem eszem ilyeneket.
137
Ezt a szavazást kihagyom!
5
Szavazatok száma: 483 | Kiírta: Szilvia.21, 2009. okt. 6. 10:05
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook