Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Mit nézel meg elöszőr egy pasin?
Szemét
369
Kezét
42
Fenekét
14
Cipőjét
32
Ezt a szavazást kihagyom!
108
Szavazatok száma: 457 | Kiírta: VictorHUN, 2011. márc. 13. 07:52
Napi hány órát alszol?
2-6
103
6-9
426
8-12
70
Ezt a szavazást kihagyom!
10
Szavazatok száma: 599 | Kiírta: Gretaa, 2011. márc. 13. 00:09
Láttátok már Béci fegyveres képét?
Igen
191
Nem
282
Ezt a szavazást kihagyom!
70
Szavazatok száma: 473 | Kiírta: zsiicii, 2011. márc. 12. 22:41
A gyermeked először....
megfürdeted és utána van a vacsora
89
vacsorázik és utána fürdeted meg
146
Nem érint a kérdés, nincs gyermekem..stb.
243
Ezt a szavazást kihagyom!
73
Szavazatok száma: 478 | Kiírta: f3b788b175, 2011. márc. 12. 20:55
Mi a véleményed Kasza Tibiről?
Jól énekel, és nem rossz pasi!!!
23
Jól énekel, de mint férfi nem az esetem!!!
70
Jól énekel, és jó a humora de ennyi!
179
Jól énekel!
34
Ki nem állhatom!
118
Ezt a szavazást kihagyom!
146
Szavazatok száma: 424 | Kiírta: crazy2011, 2011. márc. 12. 16:42
Örülsz annak, hogy készül Szíj Melinda - Megasztár - első lemeze?
Ja, marhára, lehet majd hallgatni azt a szutykot, amit kiad. Vagyis nem.
11
Szimplán nem.
29
Soha nem szerettem, szerintem nincsen hangja, nem a zeneiparban van a helye.
13
Nem, és különben is azt mondta, hogy végleg visszavonul.
5
Igen, örülök, mert jól énekel, szeretem.
54
Nem érdekel, felőlem azt csinál, amit akar.
392
Persze, ő volt a kedvencem.
5
Ezt a szavazást kihagyom!
44
Szavazatok száma: 509 | Kiírta: Sylar01, 2011. márc. 12. 13:27
Szereted a marcipáánt?
Imádom.
151
Szeretem.
188
Egynek elmegy...
107
Nem szeretem.
129
Utálom.
44
Ezt a szavazást kihagyom!
9
Szavazatok száma: 619 | Kiírta: Soene, 2011. márc. 12. 12:45
Nem unod még az állandó Béci vs. Szandika kérdéseket? (név nélkül)
De már nagyon! Be lehetne fejezni
210
Nem foglalkozom vele.
229
Nem, örülök, hogy állandóan kérdez valaki.
32
Ezt a szavazást kihagyom!
54
Szavazatok száma: 471 | Kiírta: Kriszti1212, 2011. márc. 12. 10:05
VV4 Szandika vagy Béci menjen vissza?
Szandika
144
Béci
107
Ezt a szavazást kihagyom!
264
Szavazatok száma: 251 | Kiírta: Kisszsuzska83, 2011. márc. 12. 09:53
Te milyen fogkrémet használsz?
Signal
69
Vademecum
21
Aquafresh
24
Colgate
120
Blend-a-med
78
Amodent
39
Egyéb.
224
Ezt a szavazást kihagyom!
18
Szavazatok száma: 575 | Kiírta: Gretaa, 2011. márc. 11. 23:24
Szandika vs Béci! Ki megy vissza a villába?
Szandika
131
Béci
149
Ezt a szavazást kihagyom!
256
Szavazatok száma: 280 | Kiírta: kicsike timike, 2011. márc. 11. 19:19
Szerinted a konfliktusok/harag hány százaléka vezethető vissza irigységre?
90-100%-a
38
60-80%-a
226
50-60%-a
157
ennél kevesebb
58
Ezt a szavazást kihagyom!
56
Szavazatok száma: 479 | Kiírta: SKatus87, 2011. márc. 11. 18:55
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
