Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Milyen naplód van?
Baba napló
14
Mindennapos napló
102
diétás napló
26
várandós napló
2
Világ dolgairól napló
5
titkos napló
74
Nincs naplóm
220
nem szeretem a naplót, mert úgy sem olvasom majd később el.
6
Nem szeretem a naplót, ne tudjon senki az életemről
10
ez a szavazás egyéb okok miatt nem érint
26
Ezt a szavazást kihagyom!
50
Szavazatok száma: 485 | Kiírta: Mazsola97, 2011. márc. 8. 20:24
Fiatal, érettségizett lány, Magyarországon. Melyiket válasszam? (név nélkül)
Újságrás, média szakma
52
Protokoll, rendezvényszervező szakma
188
Egészségügy, dietetika szakma
221
Ezt a szavazást kihagyom!
74
Szavazatok száma: 461 | Kiírta: k.Andi89, 2011. márc. 8. 17:49
Nagy fogyi - 20 vagy több kiló mínusz után - melyik testrészed volt bőrügyileg a legkényesebb terület?
Has
62
Mell
19
Comb
3
Kar
11
Mindegyik
12
Egyik sem
22
Nem fogytam 20 vagy több kilót
315
Ezt a szavazást kihagyom!
67
Szavazatok száma: 444 | Kiírta: ed4f915cc9, 2011. márc. 8. 15:48
Megszüntetnéd-e a nőnapot?
Igen (nő vagyok)
44
Nem (nő vagyok)
368
Igen (férfi vagyok)
3
Nem (férfi vagyok)
25
Nem tudom
17
Nem érdekel
94
Nem szavazok
4
Ezt a szavazást kihagyom!
10
Szavazatok száma: 555 | Kiírta: Bogoj, 2011. márc. 8. 15:33
Hajfestés után, 2 napig nem ajánlatos hajat mosni?
igen, mert lejön a festék
16
hülyeség
382
Ezt a szavazást kihagyom!
102
Szavazatok száma: 398 | Kiírta: abaa70e8f9, 2011. márc. 8. 15:17
Az étcsokit szereted?
Nem.
208
Igen.
383
Ezt a szavazást kihagyom!
10
Szavazatok száma: 591 | Kiírta: Gretaa, 2011. márc. 8. 15:10
Sztrájkolni fog a Volán Somogyban, Tolnában, Baranyában...
Úgy hallottam, március 10-én
3
Biztosan tudom, hogy március 10-én
1
Úgy tudom, március 31-én
4
Biztosan tudom, hogy március 31-én
0
Nem hallottam semmit az egészről.
64
Én sem tudom, pedig érintene a dolog.
8
Nem érint /nem járok Volánnal /nem ezekben a megyékben lakom, stb.
371
Ezt a szavazást kihagyom!
31
Szavazatok száma: 451 | Kiírta: 512009e634, 2011. márc. 8. 12:18
Hányan szoktak köszönteni nőnap alkalmából virággal, vagy valami más aprósággal?
Senki nem szokott:(
41
1-2 ember
261
kb.3-5 ember
123
kb.6-10 ember
27
kb.10-15 ember
7
ennél is sokkal többen
6
férfi vagyok, én köszöntöm a hölgyeket ezen a napon:)
27
Ezt a szavazást kihagyom!
44
Szavazatok száma: 492 | Kiírta: gabika79, 2011. márc. 8. 08:15
Szerinted kit visz ki Szandika párbajozni?
Éva
82
Laci
6
Béci
61
Anikó
5
Gigi
3
Jerzy
4
Nem tudom
87
Nem nézem
214
Ezt a szavazást kihagyom!
51
Szavazatok száma: 462 | Kiírta: mese, 2011. márc. 7. 22:42
Te milyen savanyúságot eszel szívesebben a milánói makaróni mellé?
kovászos uborka
17
csemege uborka
27
nem eszek hozzá savanyúságot
494
egyéb
21
Ezt a szavazást kihagyom!
19
Szavazatok száma: 559 | Kiírta: virágh, 2011. márc. 7. 21:31
Beoltatod magad vagy gyermek(ed)eidet agyhártyagyulladás ellen? (név nélkül)
igen, az egész családot
5
igen, csak a gyerekeket/gyereket
38
nem, senkit
353
nem, hülyeség az egész
17
már be vagyunk oltva
8
már be van/vannak oltva a gyerekek /gyerek
28
Ezt a szavazást kihagyom!
55
Szavazatok száma: 449 | Kiírta: 2a44b32e51, 2011. márc. 7. 21:07
Ha a VV Szandika kihívná a VV Bécit, kit várnátok vissza?
Bécit
89
Szandikát
80
Nem nézem a Való Világot.
44
Egyiknek sem szurkolok, ezért a kérdés nem értint
39
Lehet azt mondtam volna hogy a Szandikát várom vissza, de csalódtam benne
6
Lehet Bécit mondtam volna, de nagyot csalódtam benne
1
Nem hiszem hogy a Bécit viszi ki
24
szerintem nem lenne szép, ha Bécit hívná ki, mert nem ezt ígérte
4
Akkor ennyiből minden villa lakónak úgyanolyan esélye lenne párbajozni Szandikával
1
Ezt a szavazás nem érdekel
168
Nincs benn az én nézőpontom
7
Ezt a szavazást kihagyom!
61
Szavazatok száma: 463 | Kiírta: Mazsola97, 2011. márc. 7. 17:55
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
