Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Száraz duzzadt az arcbőröm! fórum

Száraz duzzadt az arcbőröm! (beszélgetős fórum)


2011. dec. 6. 19:26

Szia Beziske!

Szerintem ha a bőrödet száraznak érzed,az lehet az időjárás miatt is!Heti 2-3 alkalommal peelingezni kellene,naponta kellene tonicot használnod,mert vissza állitja bőröd ph-értékét,majd hidratálni a megfelelő krémmel!Az hogy duzzadtnak látod,lehet ödémás is,nem tudom,h melyik részén találod annak!Mert ha az arc csonton(járom csont),akkor az nyirok ödéma és a nyirok rendszert kellene tisztitani,salaktalanitó teát kellene innod!

Remélem én is tudtam neked segiteni!:)

5. Lilibeth59 (válaszként erre: 1. - Beziske)
2011. dec. 6. 19:04

Köszönöm a jelet! Jobb már az arcbőröd?


Remélem, Neked is nagyon jó "Mikulás napod" volt!

2011. dec. 4. 19:25

Igyál sokat, de tiszta vizet, ha lehet. Az ásványvizekkel csak óvatosan..

Igyál gyógynövény teákat, pl. a zsurló most Neked nagyon jó lenne, de a csalán is, a kettőt keverheted is, csak forrázni kell, 3-5 percig áll, majd leszűröd.

Ne használj káros kozmetikumot, inkább pihentesd a bőröd, ha nagyon muszáj, keverj össze shea vajat szűz kókuszolajjal, és azt használd hidratálóként.

Még jobb, ha esténként Himalája sószappannal méregteleníted az arcbőröd, és reggel használod a fent említett krémet.

Kerüld az SLS és egyéb méreganyagokat tartalmazó tisztálkodó- és kozmetikai szereket.

3. beziske (válaszként erre: 2. - 44b8637c85)
2011. dec. 4. 10:18
Köszönöm a választ!
2. 44b8637c85 (válaszként erre: 1. - Beziske)
2011. dec. 4. 10:15
Szerintem inkább próbáld meg a vizet pótolni kívülről, belülről!!!!! vagyis, Én nem babakrémmel kenném, hanem valami vizes alapú krémmel és igyál sokat!!!!!
2011. dec. 4. 09:47

A héten kedden reggel azt vettem észre,hogy feszít és száraz az arcbőröm.Próbáltam kenni de semmi.Most babakrémmel kenem de csak nem akar alakúlni.A szárazság a bőrömön valamit enyhűlt de,duzzadt és feszűl.

Volt e már valakinek hasonló problémája?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook